Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (X Tema)

Belaja vorona maciau...toks virtuvinis filmas...toks 50/50. Man ta aktore tokia "mėmė" šiek tiek.Nors gal jai čia tokius vaidmenis duoda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2012 08 17, 15:54)
Man ta aktore tokia "mėmė" šiek tiek.

Tai kad ji visur tokia 'šiek tiek', matyt natūra tokia mastau.gif
Atsakyti
Пятая группа крови
http://kinozal.tv/de...s.php?id=750310
rekomenduoju!!! thumbup.gif
Atsakyti
''Побег'' /2005/ Man patiko, gan neblogas. Apie gydytoją.
ролик фильма

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 18, 00:54)
''Побег'' /2005/ Man patiko, gan neblogas. Apie gydytoją.


Aha,aš šitą jau prieš kokius 6 metus žiūrėjus .Tada kaip tik dirbau DVD nuomos/muzikos prekių parduotuvėj.man jis labai patiko,o klientai kai kurie sakydavo,kad amerikietiškas geresnis,nors man tai ne schmoll.gif
O aš dabar žiūriu Kliuči ot sčastja antrą dalį.Vakar taip įkibau,kad 8 serijas pražiūrėjau su užsidegimu(jei taip galima pasakyt),nu bet devintoj susinervinau-grynai nesuprantu kas vyksta unsure.gif Neatsirenku per kiek laiko peršokta nuo aštuntos serijos pabaigos,lyg ir atgal šoktelna,lyg ir vėl pirmyn -kažkokia beliberda doh.gif Pražiūrėjau 15min ir išjungiau.Šiandien šviežia smegenine bandysiu vėl žiūrėt-gal susigaudysiu.
Dar labai patiko neseniai kažkurios rekomenduotas Aferistka http://kinozal.tv/de...s.php?id=924003 Ir pažliumbiau pabaigoj
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 18, 00:54)
''Побег'' /2005/ Man patiko, gan neblogas. Apie gydytoją.
ролик фильма


aciu 4u.gif jau siunciu thumbup.gif
QUOTE(Julsita @ 2012 08 18, 07:50)
O aš dabar žiūriu Kliuči ot sčastja antrą dalį.Vakar taip įkibau,kad 8 serijas pražiūrėjau su užsidegimu(jei taip galima pasakyt),nu bet devintoj susinervinau-grynai nesuprantu kas vyksta  unsure.gif  Neatsirenku per kiek laiko peršokta nuo aštuntos serijos pabaigos,lyg ir atgal šoktelna,lyg ir vėl pirmyn -kažkokia beliberda  doh.gif Pražiūrėjau 15min ir išjungiau.Šiandien šviežia smegenine bandysiu vėl žiūrėt-gal susigaudysiu.

man antra dalys schmoll.gif as kai susinervinau,tiesiog paziurejau paskutine serija ir vsio cool.gif nes labai jau istempta,galima buvo viska i 4 serijas sudeti ir butu tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 08 18, 09:11)

man antra dalys schmoll.gif as kai susinervinau,tiesiog paziurejau paskutine serija ir vsio cool.gif nes labai jau istempta,galima buvo viska i 4 serijas sudeti ir butu tas pats.

Nu iki 8-tos serijos man dar nebuvo pikta,bet va toliau tai ir kažin ar neperšoksiu paskutinn,kad žinot kaip užsibaigė,nes jau nuo 9-tos dievaž kažkoks pilstymas iš tuščio į kiaurą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 08 18, 10:15)
Nu iki 8-tos serijos man dar nebuvo pikta,bet va toliau tai ir kažin ar neperšoksiu paskutinn,kad žinot kaip užsibaigė,nes jau nuo 9-tos dievaž kažkoks pilstymas iš tuščio į kiaurą  doh.gif

drinks_cheers.gif nu tikrai seriju galejo buti maziau,nes ten jau tokios nesamones,kad.......
Atsakyti
Kaip reikiant prikaustė dėmesį. Aštrus siužetas. Spec užduotis + medžioklė žmonėmis.
''Охота на пиранью'' /2006/
Премьера фильма
фильм о фильме Aš savo plaukų neduočiau nurėžti, man būtų gaila blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 18, 11:55)
Kaip reikiant prikaustė dėmesį. Aštrus siužetas. Spec užduotis + medžioklė žmonėmis.
''Охота на пиранью'' /2006/
Премьера фильма
фильм о фильме Aš savo plaukų neduočiau nurėžti, man būtų gaila blink.gif

aciu 4u.gif jau siunciu thumbup.gif
Atsakyti
''Испытание верностью'' /2012/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=997217

user posted image

Atsakyti
Sveikos nebesuprantu ar as zliba ar nebera ,youtubei filmo "igra" unsure.gif mama tik per yotube ziuri tai noriu parodyt blush2.gif
Atsakyti