Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (X Tema)

QUOTE(Liusii @ 2012 10 16, 22:47)
maciau per televezija sito anonsus gal nieko ?

http://kinozal.tv/de....php?id=1018837

user posted image

Pirmas įspūdis man pagal anonsą ''Развод'' /2012/ -sunkokas filmas, 'šeimyninės razborkės'...
Анонс
Atsakyti
Pamenat "Atlantida" wub.gif Visai neseniai peržiūrėjau antrą kartą visas 40 serijų wub.gif
Va su ta pačia aktore buvo serialas apie tai kad ji buvo negraži, o paskui paliko graži, nu niekaip nepamenu pavadinimo g.gif ten ta daina groja atrodo ?(nu neapmenu ir viskas) http://www.youtube.c...h?v=AGGLWxReJrE Labai norėčiau pažiūrėt dar kartą jei kas nuorodą įmestų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2012 10 17, 15:06)
Va su ta pačia aktore buvo serialas apie tai kad ji buvo negraži, o paskui paliko graži, nu niekaip nepamenu pavadinimo  g.gif  ten ta daina groja atrodo ?(nu neapmenu ir viskas)  http://www.youtube.c...h?v=AGGLWxReJrE  Labai norėčiau pažiūrėt dar kartą jei kas nuorodą įmestų  blush2.gif

Rimtai ir tamstai patiko? Man jis žiauriai patiko!

Нелли Уварова
''Не родись красивой'' /2005-2006/
http://seasonvar.ru/...__krasivoj.html

Vien ko vertas humoras модельер'o Милко
Милко 1 /Не родись красивой/
Милко 2 /Не родись красивой/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 17 spalio 2012 - 14:30
QUOTE(Visgi @ 2012 10 17, 15:16)
Rimtai ir tamstai patiko? Man jis žiauriai patiko! Vien ko vertas humoras модельер'o Милко
Нелли Уварова
''Не родись красивой'' /2005-2006/
http://seasonvar.ru/...__krasivoj.html


Aaaaaaaaaaaa thumbup.gif Ačiū 4u.gif Žiauriai patiko thumbup.gif Tik dabar galvoju ar tikrai buvo 200 serijų? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2012 10 17, 15:23)
ar tikrai buvo 200 serijų?  g.gif  biggrin.gif

tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2012 10 17, 15:23)
Aaaaaaaaaaaa  thumbup.gif  Ačiū  4u.gif  Žiauriai patiko  thumbup.gif  Tik dabar galvoju ar tikrai buvo 200 serijų?  g.gif  biggrin.gif



QUOTE(Visgi @ 2012 10 17, 15:28)

Yes thumbup.gif lotuliukas.gif Nors šituo nesukundysit, mačiau prieš kažkurį laiką per TV. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 17, 15:28)
tikrai smile.gif


Tai iki Naujamečio vakaro turėsiu ką veikt lotuliukas.gif Tik dabar galvoju ar siųstis ar onlainu žiūrėt? g.gif Jis man žiauriai patiko, tai gal kai išeisiu į pensiją norėsiu dar kartą pažiūrėt, tai tada gal ir įsirašyt reiktų? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 10 17, 13:03)

O tas tai matytas. Nelabai kad labai....Antra karta neziureciau schmoll.gif



QUOTE(Frėjukė @ 2012 10 17, 13:05)
Mačiau, bet antrą kartą nežiūrėčiau. Žiūrėjau tik kad žiūrėt ir tiek  schmoll.gif

Nu jau parsisiunčiau,tai bandysiu žiūrėt kadu ax.gif

QUOTE(Frėjukė @ 2012 10 17, 15:23)
Aaaaaaaaaaaa  thumbup.gif  Ačiū  4u.gif  Žiauriai patiko  thumbup.gif  Tik dabar galvoju ar tikrai buvo 200 serijų?  g.gif  biggrin.gif

O man jis nepatiko. Kai buvau žiūrėjus meksikietišką,ar kokį ten,Bjaurųjį ančiuką,tai šitas man buvo točni rusiška kopija,tai ištvėriau vieną diską (tada dirbau muzikos prekių prdėj ir mums leisdavo neštis namo žiūrėt,kad galėtume klientams nupasakt),tai buvo 10 arba 20serijų. O va dabar kažkas panašaus buvo su Sčiastlivy v miestie. Nu gryn Vedęs ir turi vaikų,tik rusiškai. Jau norėjau trenkt,tiksliau trenkiau ir pradėjau Serdcejedkas,bet ir tas po dviejų serijų trenkiau ir vyro patarta,vėl grįžau pas rusiškus Bandžius. Liepė atidžiau žiūrėt ir bus viskas gerai.Na taip ir darau ir,turbūt peržiūrėsiu,nors dar tik dvidešimt kažkelintą seriją žiūriu iš virš 300 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2012 10 17, 15:33)
Tik dabar galvoju ar siųstis ar onlainu žiūrėt?  g.gif  Jis man žiauriai patiko, tai gal kai išeisiu į pensiją norėsiu dar kartą pažiūrėt, tai tada gal ir įsirašyt reiktų?  ax.gif  g.gif

Kai išeisite į pensiją jau gal jo internete nebeliks, siųskite ir nesukit sau galvos smile.gif
Aš du kart esu žiūrėjusi. Pirmąjį- per TV kai tik pradėjo rodyti. Po keletas metų pertraukos visgi neapsikentus atsisiunčiau ir pažiūrėjau– antrą kartą. Filmas tsakant visiems gyvenimo atvejams hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 17, 15:49)
Kai išeisite į pensiją jau gal jo internete nebeliks, siųskite ir nesukit sau galvos smile.gif
Aš du kart esu žiūrėjusi. Pirmąjį- per TV kai tik pradėjo rodyti. Po keletas metų pertraukos visgi neapsikentus atsisiunčiau ir pažiūrėjau– antrą kartą. Filmas tsakant visiems gyvenimo atvejams hihihi.gif


drinks_cheers.gif Siųsimės drinks_cheers.gif
Bet oi kaip fainiai negaliu thumbup.gif
Dar Gromovai atsimenu be proto patiko, tai 3 kartus žiūrėjau blush2.gif Aplamai man visi tokie apie kaimo mergeles thumbup.gif Oi dabar net pavadinimų nebepamenu kiek tokių mačius, kaip jas išprievartauja, kaip jos pastoja ir t..t
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 10 17, 14:49)
Kai išeisite į pensiją jau gal jo internete nebeliks, siųskite ir nesukit sau galvos smile.gif
Aš du kart esu žiūrėjusi. Pirmąjį- per TV kai tik pradėjo rodyti. Po keletas metų pertraukos visgi neapsikentus atsisiunčiau ir pažiūrėjau– antrą kartą. Filmas tsakant visiems gyvenimo atvejams hihihi.gif

na kaip jūs ir spėjate tieeek pažiūrėti daug serijų ir dar kelis kartus biggrin.gif

QUOTE(2012 10 17 @ 15:05)
Dar Gromovai atsimenu be proto patiko, tai 3 kartus žiūrėjau  blush2.gif  Aplamai man visi tokie apie kaimo mergeles  thumbup.gif  Oi dabar net pavadinimų nebepamenu kiek tokių mačius, kaip jas išprievartauja, kaip jos pastoja ir t..t

man tai Gromovai irgi be proto patiko thumbup.gif thumbup.gif , gal ką nors panašaus galite patarti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 17 spalio 2012 - 16:42
QUOTE(saulyte525 @ 2012 10 17, 17:42)
na kaip jūs ir spėjate tieeek pažiūrėti daug serijų ir dar kelis kartus biggrin.gif
man tai Gromovai irgi be proto patiko  thumbup.gif  thumbup.gif , gal ką nors panašaus galite patarti ax.gif

na, tam turėjau visus 7 metus (nes filmas startavo 2005-2006m) rolleyes.gif
bet va Gromovų dar nežiūrėjus mastau.gif
Atsakyti