Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

ACIU dideliausias merginoms uz patarimus del tortuko be kiausiniu ir pieno produktu, na sunku man vistiek kazkaip su tuo doh.gif Gerai iskept gal galiu bet kaip su papuosimu tai neisivaisduoju, mamyte nori grazaus tortuko savo 1 metuku maziukui bet negaliu nei beze daryti, nei mase neisivaizduoju kaip uzdengt nes sviesto negaliu daudot, o jei naudociau ta augaline grietinele tai pastilazo figureles tirps ant jos doh.gif
Nu ir galvos skausma cia isitaisiau
Atsakyti
Augalinėje grietinėlėje yra pieno riebalai, tikriausia irgi negalima.
Aš bandyčiau daryti taip, visą tortą apjuosti biskvito juosta, torto viršus biskvitas. Visą tortą aptepti pašildytu džemu, prie jo puikiai prilips dengimo masė. O dengimo masę kočioti storesnę ir gal daryti su faktūra,nereikės idealaus išlyginimo. Arba dengti 2 kartus. Mano vieno sluoksnio mase dengtas kalėdinis vaisių pyragas, jis tikrai buvo nelygus
[attachmentid=224500]

Dar tiktų šokoladinė glazūra: kakava, vanduo, cukrus, aliejus, viską užvirti. Deja proporcijų neatsimenu, dariau iš akies, bet neišsisaugojau.
Atsakyti
Sveiki. Noreciau paklaust ar sita mase is minordijos uzsakot?
Kokia kaina jos ir ar siuncia jie? kazkada jau buvo kalbeta apie tai, bet tada nereikejo ir nepazymejau sau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 09 05, 11:46)
Nu ir galvos skausma cia isitaisiau

galit puosti sokolado glazura - sokoladas, aliejus
galit virsuje deti pastilazo "plokstele" vietoj sviestinio tepti dzemu, o sonus puosti trupinukais, M&M saldainukais - tokiu atveju ir lyginti nelabai reiks smile.gif dar aisku ziurint kokios temos reik.
Vaidosee thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 05 rugsėjo 2012 - 13:00

 ! 
Kas per skelbimų pobūdžio žinutės vėl prasidėjo ???
Panašu, kad vieši įspėjimai neveikia...

Tad nuo šiol kiekvienai ( -am) nariui, kuris pažeis šios temos taisykles, bus  iš karto asmeninis skiriamas įspėjimas dėl taisyklių pažeidinėjimo.




 ! 
Bet kokios komercinio/reklaminio ar paieškos - "...kas gali pagaminti/iškepti..."; "... kiek kainuoja pas Jus užsisakyti tortą/keksiukus..."; "... galiu pagaminti/iškepti pagal užsakymą... " ir pan.  pobūdžio  žinutės yra GRIEŽTAI DRAUDŽIAMOS.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 05, 01:06)
grizau paziureti biggrin.gif  kempiniukas labai labai grazus bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif


aciu dideliausias ax.gif

QUOTE(Vaidosee @ 2012 09 05, 07:43)
....


man patiko su poniais-spalvotas ir nuotaikingas smile.gif o turtingo kavos torto virsus dengtas saldainine-sokoladine mase ar ten lietas sokoladas, neiziuriu lens.gif
Atsakyti
Na tai kuri siandien ktu maisto institute buvo pirkt karemelines spalvos bokalui ? biggrin.gif pardaveja vuiska isdave biggrin.gif pagaliau ir as ten apsilankiau, o tai iki siol jis man mistika apipintas buvo, o isvydusi kainas, tai is viso apstulbau, prisigriebiau visokiausiu spalvu, ryt puosiu bokala vyui smile.gif, ziuresim kas gausis, nes kol kas 3 lakstus jau sutepiau, tai labai jau zemas, o dar 4 liko , idomu kaip man cia su auksciu bus. O kitos kepusios bokala, kokio aukscio ji daret?
Atsakyti
smile.gif+2012 09 05, 16:22-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 05, 16:22)
Na tai kuri siandien ktu maisto institute buvo pirkt karemelines spalvos bokalui ? biggrin.gif pardaveja vuiska isdave biggrin.gif pagaliau ir as ten apsilankiau, o tai iki siol jis man mistika apipintas buvo, o isvydusi kainas, tai is viso apstulbau, prisigriebiau visokiausiu spalvu, ryt puosiu bokala vyui smile.gif, ziuresim kas gausis, nes kol kas 3 lakstus jau sutepiau, tai labai jau zemas, o dar 4 liko , idomu kaip man cia su auksciu bus. O kitos kepusios bokala, kokio aukscio ji daret?

Bokalus nezinau, bet backas (nu turetu but +/- panasu smile.gif )
tai esu darius 16cm snikerio tai 6 biskvitai, o 18cm rafaelo 5 biskvitai ir mano mix'avimas su kremais (jo sluoksniai nemazi buvo) smile.gif atrode gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2012 09 05, 09:08)
o dazai kokios firmos? blush2.gif


Americolor geliniai, nebeekspermentuoju , tinka man šitie , su jais ir dirbu, dar kakava spalvai dažnai naudoju , rudiems ir kreminiams atspalviams, nes jei reik tamsiai rudos niekaip su dažais jos neišgaunu, arba per šviesi arba dažų perteklius ir ima trupėti masė. Man dar šokoladinė saldainiu masė tiko ir patiko thumbup.gif , tikru tikriausia šokoladinė spalva ir be jokių dažų biggrin.gif

QUOTE(Bossi @ 2012 09 05, 10:15)
tikriausiai pirkote ekologiskus, o ne sintetinius. jie geitai sukieteja ir trumpas galiojimo laikas.


vat ir nežinau, gali būti , man jie tirpia kava kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 09 05, 17:06)

vat ir nežinau, gali būti , man jie tirpia kava kvepia  biggrin.gif


man taip pardaveja paaiskino
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 09 05, 16:40)
Bokalus nezinau, bet backas (nu turetu but +/- panasu smile.gif )
tai esu darius 16cm snikerio tai 6 biskvitai, o 18cm rafaelo 5 biskvitai ir mano mix'avimas su kremais (jo sluoksniai nemazi buvo) smile.gif atrode gerai smile.gif

Darau turtinga kavos torta , tai dariau is skliaustweliuose nurodytu normu, apipjausciau biskvitus iki norimo dydzio, kad paskui nereiktu bereikalingai jau sutepto dailinti, tai turiu pasakyti, kad jis gal kokiu 8 cm... Tejs dar karta biskvitus kept, bet dabar svarstau, gal tuos kitus lakstus irgi kepti sokoladinius, bet perttept grietinele sumaisyta su vysniomis , o kita pertepima padaryti tik sokolado, o paskui rududu su sviestu. Kaip manot , nebus visko per daug ? Na nes kaip ir tu aukstai gautusi bet viskas viename smile.gif
Atsakyti
Ačiū ,kas pastebėjote 4u.gif
umedyte -vyšnios iš maxsimos,iš stiklainiukų,labai norėjau su koteliu,bet tokių niekur neužmačiau .

QUOTE(okmantes @ 2012 09 05, 15:14)
o turtingo kavos torto virsus dengtas saldainine-sokoladine mase ar ten lietas sokoladas, neiziuriu lens.gif

Ten aplietas lydytu šokoladu,kai sušalo viršus,ant viršaus dar kartą padariau visokių raštelių.
O šonai -šokoladas tarkuotas,per stambią tarką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidosee: 05 rugsėjo 2012 - 19:14