Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 09 08, 20:23)
Jei neklystu pati Erika komentuoja prie recepto, kad biskvitai labai minkšti gaunasi ir juos geriau būtų sutepinėti sekančia dieną, o bėga tikriausiai dėl to , kad per daug sulaistėte  4u.gif


sutepineijau kita diena, o sulaisciau labai minimaliai - pagal recepta reikia pasidaryti apie 200 ml sulaistymo, tai as gal koki ketvirtadali to isnaudojau tik.. man kazkaip neiseina daugiau sulaistyti, nes baisu kad viskas pasileis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 09 07, 22:00)
Sveiki. Dariau erikiuxxx bananini torta ir man is jo kazkas bega apacioj  g.gif  bananai buvo tokie normaliai sunoke, bet nepernoke, gal del ju? grietinele tikrai normaliai isplakta, ne ji bega. toks drumzlinas skystis, kiba bananai??

As uzvakar vel, dariau savo bananini tortuka (o esu kepusi ji , virs 10 kart)
niekada man is jo nebego, ir sulaistau apie pilna stikline, si karta net pritruko to sulaistymo, siandiena vesiu duovanu, niekas is apacios nebega ir niekada nebegdavo thumbup.gif visiems labai patigdavo ir tik praso kad butent si torta iskepciau bigsmile.gif
Jus keitet kaska receptuke, gal tai ir yra pasekme unsure.gif (as niekad neiprovizuoju su nauju receptuku !!! pirma iskepu , paragauju, o paskui galiu kaska pakeisti)
beto, kiausiniu didziai yra visokie, gal jum tiesiog permazai miltu buvo? as tesla visada darau tirstesne, nors dedu pagal norma viska, bet kai kada tesla buna per skysta, tai ipilu papildomai miltu, kad butu tirstesne, ir nesvarbu koks receptukas biskvito, nes pastebejau, kad niekada nesukrenta tie biskvitai, ir daugiau galiu sulaistyti jos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 09 rugsėjo 2012 - 12:18
4u.gif Mergi nos as vel ateinu pasikonsultuot del to tortuko be pieno ir be kiausiniu, na biskvitus jau susiradau kur be kiausiniu ( aciu merginom ) o va pertepima darysiu koki nors is naturalaus jogurto nes sake nuo jo nealergizuoja tam vaiiukui, tai va dabar iskilo klausimukas nes visad dariau paprasta jogurtini kur su saldziu jau jogurtu ir grietinele, o gal kas galetu papasakoti kaip padaryti skanu pertepima is naturalaus jogurto, kokiom proporcijom tada cukru ir zelatina det ir kaip visa tai daryt kad toks purus gautusi sluoksnis o ne toks kaip zele tortui g.gif
Labai busiu dekinga jei kuri ir merginu padetu man sitam reikale
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaites kas naudojat namine grietinele , kaip sumazinti riebuma...ar skiesti virintu atvesintu pienuku...ar as cia kvailai paklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 09 09, 12:14)
As uzvakar vel, dariau savo bananini tortuka (o esu kepusi ji , virs 10 kart)
niekada man is jo nebego, ir sulaistau apie pilna stikline, si karta net pritruko to sulaistymo, siandiena vesiu duovanu, niekas is apacios nebega ir niekada nebegdavo thumbup.gif visiems labai patigdavo ir tik praso kad butent si torta iskepciau bigsmile.gif
Jus keitet kaska receptuke, gal tai ir yra pasekme unsure.gif (as niekad neiprovizuoju su nauju receptuku !!! pirma iskepu , paragauju, o paskui galiu kaska pakeisti)
beto, kiausiniu didziai yra visokie, gal jum tiesiog permazai miltu buvo? as tesla visada darau tirstesne, nors dedu pagal norma viska, bet kai kada tesla buna per skysta, tai ipilu papildomai miltu, kad butu tirstesne, ir nesvarbu koks receptukas biskvito, nes pastebejau, kad niekada nesukrenta tie biskvitai, ir daugiau galiu sulaistyti jos mirksiukas.gif


tikrai viska dariau saziningai pagal recepta. Ai, nesvarbu, tikrai ne esme, nes tortas DIEVISKAS thumbup.gif . Beje, tas pabegimas buvo minimalus, niekas nekreipe demesio 4u.gif . Be to, manau kad klaida buvo ta, kad vienas biskvitas buvo truputi mazesnis uz kitus ir toj vietoj visas tortas "pasispaude" ir pavirto i sona (sutepinejau formoj, bet labai greitai paskui ta zieda nuemiau, tada jis ir pasviro).zodziu, manau toj vietoj susispaude ir pabego visas pertepimas, del to taip ir gavosi.
Aciu uz puiku recepta! mano mama net palygino ji su brangiaisiais Presto tortais wub.gif ir sake, kad jei kada kepsiu torta jai, tai butinai tik sita bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 10 rugsėjo 2012 - 18:40
QUOTE(melynas dangus @ 2012 09 10, 18:39)
tikrai viska dariau saziningai pagal recepta. Ai, nesvarbu, tikrai ne esme, nes tortas DIEVISKAS  thumbup.gif .

tai super, svarbiausiai, ka patiko tortukas thumbup.gif ax.gif

nors as, nesutepineju formoje, ir viskas super iseina smile.gif
Atsakyti
SKUBUS PATARIMO PRASYMAS - ar siandien keptas Rafaelo tinkamas siandienos vakaro naudojimui?... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,as vis karts nuo karto cia parasau tai db su klausimu.buwau vestuvese ir tenai paragavau Gulbinienes imones kepto morenginio torto su riesutais.Kaip galvojat kuris cia butu panasiausias?Ar kijevo ar Bea morenginis su riesutais?

QUOTE(gretusiu @ 2012 09 11, 08:26)
SKUBUS PATARIMO PRASYMAS - ar siandien keptas Rafaelo tinkamas siandienos vakaro naudojimui?...  g.gif

Taip tinka nors skaniausi tortai buna kai ilgiau pastovi.
Atsakyti
Cia yra daug kepusiu varskini gaivumeli,gal galite pasakyti-ar 24cm.tortas svers 3 kg.cia su papuosimais(pastilazu)..Dekoju atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti ar yra atskira tema morenginiam tortukui? Jei ne, gal atsirastu kas pasidalintu geru ir nesunkiu receptuku. Dekui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų priminti, kokio dydžio formom yra duoti produktai snikersui ir žozefinai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sarah- @ 2012 09 11, 15:02)
Cia yra daug kepusiu varskini gaivumeli,gal galite pasakyti-ar 24cm.tortas svers  3 kg.cia su papuosimais(pastilazu)..Dekoju atsakiusioms smile.gif


pas mane gaunasi +-2,5kg.daug kas priklauso kaip storai/plonai aptepsit sviestiniu,iskociosit mase;kiek ant torto sedes baiboku biggrin.gif
QUOTE(dangiuk @ 2012 09 11, 16:25)
Gal kas galėtų priminti, kokio dydžio formom yra duoti produktai snikersui ir žozefinai?  blush2.gif

snikeris tai 24cm,o zozefina tai regis rase,kad irgi 24cm,bet man per ploni biskvitai tada gaunasi.bet gi zozefina jau esi kepus-kas per klausimai? biggrin.gif
Atsakyti