Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

smile.gif+2012 10 18, 09:17-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 18, 09:17)
Galiu tik paguosti, kad ne jum vienai jis nesilydo, man ir  schmoll.gif , o beto ir gramu jau tik 90


Man puikiai lydosi visi sokoladai.. ant garu voneles.
Papildyta:
smile.gif+2012 10 18, 12:32-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 18, 12:32)
Kepiau 190 laips.temp. Pajungus kaitinima is virsaus ir apacios  g.gif


Dieve brangus.. as rafaello biksvita visa iskart kepu ant 175 laipsnu... o jei atskirai po vena laksteli kept, tada ant 190.
Atsakyti
Na as cia Dievo nematau, kad reiktu ji sauktis smile.gif)

Bet aciu uz pastebejimus. 4u.gif
Atsakyti
Tik patarima daviau... logiskai mastyt reikia, jei auksta temperatura, tai biskvitas staigiai iskils, ir didele galimybe kad susmegs...
Atsakyti
Aš rafaelo biskvitą kepu 180 laipsnių orkaitėj po vieną ax.gif man nesigauna iškarto iškepti paskui susipjaustyti doh.gif
Atsakyti
Sakyciau tas "kiausiniai jauciasi" - yra baisus nusikalbejimas.. Geras biskvitas juk ir kepamas is kiausiniu, jie kepinyje tiek ir jauciasi, KIEK TURI JAUSTIS! O kas turetu jaustis biskvite, kaip jums atrodo? Miltai? soda?
Atsakyti
Merginos, na kam tokios emocijos? juk galima ramiai atsakyti į užduotą klausimą be tokių visokių išvedžiojimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi brangioji, tik nereikia cia pulti. Lai as nusikalbu, bet sakau kaip yra man.
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2012 10 18, 16:18)
Aš rafaelo biskvitą kepu 180 laipsnių orkaitėj po vieną  ax.gif


aš irgi kepu 175-180 laipsnių orkaitėj smile.gif Tik visą. Puikiai iškepa.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 10 18, 17:38)
aš irgi  kepu 175-180 laipsnių orkaitėj  smile.gif  Tik visą. Puikiai iškepa.

Tai iškept,tai iškepa,bet man paskui sunku susipjaustyti.Vieną kartą pabandžiau,tai daugiau nebandau viso per kartą kepti,kepu po vieną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2012 10 18, 17:42)
Tai iškept,tai iškepa,bet man paskui sunku susipjaustyti.Vieną kartą pabandžiau,tai daugiau nebandau viso per kartą kepti,kepu po vieną  doh.gif

o kas pjaustyme butent nesigauna?perpurus trupa? biskvitas visada gerai susipjaustys,jei ji iskepsit is vakaro,per nakti palaikysit maiselyje saldytuve.kita diena visai kitaip pjausis.biskvitas tikrai nebus pasenes,jei ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 18, 18:19)
o kas pjaustyme butent nesigauna?perpurus trupa? biskvitas visada gerai susipjaustys,jei ji iskepsit is vakaro,per nakti palaikysit maiselyje saldytuve.kita diena visai kitaip pjausis.biskvitas tikrai nebus pasenes,jei ka  4u.gif

Ir dar svarbu tinkamu peiliu jį pjauti 4u.gif
Atsakyti
Neiskentejau ir atsipjovem po gabaliuka "varskinio gaivumelio" , man lanai patiko, o ir pjuvis grazus, o vyras sake tokiu nelabai megsta, paskui perejo prie nuomones " visai nieko" biggrin.gif. . Gal yra kepusiu sonatikos "braskiu bucini" ?
Atsakyti