Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 10 26, 17:45)
Na ne visu skoniai vienodi... tieisog vieniems patinka, kitiems ne...  pvz, jei as matau, kad nemegstu kakzokio ingrediento, ta net nebandau daryti... nes zinau, kad neskanu man bus biggrin.gif

drinks_cheers.gif pas mane tas pats su snikers tortu,kadangi snikers šokoladas pats nemėgstamiausias,tai ir nebandau šiuo pavadinimu torto daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2012 10 26, 17:50)
drinks_cheers.gif  pas mane tas pats su snikers tortu,kadangi snikers ?okoladas pats nem?gstamiausias,tai ir nebandau ?iuo pavadinimu torto daryti  biggrin.gif

O as kad ir labai megstu snikers sokoladukus, bet man tortas "snikers" nelabai panasus I tuos tikruosius sokoladukus, tiksliau visai nepanasus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 26, 10:54)
mano seimoj jis NR1 wub.gif  tobulas. Niekaip nerandu tokio, kuris jam prilygtu  biggrin.gif

beje, kaip jums rafaelo? as kai dariau , tai man jis toks rugstus gavosi  doh.gif  nu ten sulaistymas nenormalus mano poziuriu - vien citrinos sultys  g.gif jus darot pagal recepta, ar mazinat citrinos kieki?

vis noriu isbandyt erikiuxxx bananini torta, bet kol kas taip ir nebandziau doh.gif
o del rafaelo, man visai skanus tortas, i biskvitus dedu maziau cukraus, nes pats kremas saldus gaunasi, o sulaistymui nauduoju net 2 citrinas, nes as visai nejauciu rugstumo, man net drauges sako, kad galima butu daugiau, bet daugiau jau nespaudziu ax.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 10 26, 18:45)
Na ne visu skoniai vienodi... tieisog vieniems patinka, kitiems ne...  pvz, jei as matau, kad nemegstu kakzokio ingrediento, ta net nebandau daryti... nes zinau, kad neskanu man bus biggrin.gif

visiskai pritariu drinks_cheers.gif
mano tetai irgi rafaelo nepatinka vien tik del to, kad ten ieina sutirstintas pienas, jinai jo nemegsta i keicia baltu sokoladu ir galiu pasakyti visai neblogas skonis gaunasi, taigi tikrai reikia ziureti kas patinka taip ir daryti.
Atsakyti
as pvz nemegstu kavos.jos visai negeriu,bet turtingas kavos tortas man nr1 rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 10 26, 17:58-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 26, 17:58)
O as kad ir labai megstu snikers sokoladukus, bet man tortas "snikers" nelabai panasus I tuos tikruosius sokoladukus, tiksliau visai nepanasus biggrin.gif


Nu jis ir niekad nebus panasus nei i tikraji snikers, nei rafaello i tikraji rafaello saldaini... juk tai tortai... tik sudeties panasumu manau pavadinimai parasyti...

Ragavaom vakar bananini torta, na man tai labai skanus, ir visiems kas valge patiko. Beje, labai panasus i mano daroma mascarpones su bananais biggrin.gif

As isvis, visus tortus issikoregavus pagal save.. tiek snikeri, tiek kavos, tiek griliazini ir kitus tortus...
Atsakyti
smile.gif+2012 10 26, 15:08-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 26, 15:08)
Kalbant apie rafaelo, tai mano skoniui jis grynas nesusipratimas.

aš begalo daug visokių receptų išbandžiau , bet šito taip ir neišdrįsau biggrin.gif , kažko jis man siaubą kelia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 10 27, 17:53)
aš begalo daug visokių receptų išbandžiau , bet šito taip ir neišdrįsau  biggrin.gif  , kažko jis man siaubą kelia  lotuliukas.gif

smile.gif man jis labai skanus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 10 26, 17:45)
Na ne visu skoniai vienodi... tieisog vieniems patinka, kitiems ne...  pvz, jei as matau, kad nemegstu kakzokio ingrediento, ta net nebandau daryti... nes zinau, kad neskanu man bus biggrin.gif

As tai megstu Snickers sokolada bet tortas amn neskanus.Seimai (mamai ) patinka Rafaelo Brolis dievina Snickersa Vyras nelabai megejas tortu bet va jam skanus,morenginis kur kepiau arba neseniai dariau Maskarpones su avietemkolkas man irgi sis skaniausias.O beja Kavos irgi nemegstu bet Turiningas Kavos tortas man patiko.
Atsakyti
Sveikos kepejos ir megejos kepti 4u.gif
Norejau paklaust koki darot sokoladiniam tortui pertepima (-us), kad butu tortas tvirtas, pasiduotu formavimui. Bijau, kad nesusmegtu verysad.gif

Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
As darau ganasa, man jis tikrai. tvirtai torte laikosi. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kaip grazei aplieti visa torta sokoladu?;] kokiomis proporcijomis reikia viska imti?smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 10 28, 17:16-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 28, 17:16)
As darau ganasa, man jis tikrai. tvirtai torte laikosi.  4u.gif

Cia kur su grietinele? kaitinti kazkaip ja reikia, paskui atsaldzius plakti?
priminkit kokios proporcijos?
aciu:)
Atsakyti