Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

QUOTE(-ELI- @ 2012 08 13, 20:26)
Sveikos 4u.gif

Apie rubus is UK,tai sakyciau Asdos rubai vienkartiniai. Anglai perka kruvomis, jauciu iki pirmo skalbimo,nes dazni ispardavimai,bet kokybe tai ziauriai prasta... Jei kainas verst i litus,tai as turbut nepirkciau g.gif Jei moketi svarais-tai dar apsimoka ax.gif



nu cia matyt kaip kam - maniskiai tiek dickis, tiek mazge nesioja ir man jie patinka (ir as pati nesioju) - vaikai isauga ir lieka jie tikrai normalios bukles, aisku kokiam next nelyginciau, bet ir kaina ne nextine rolleyes.gif
Atsakyti
taip eina i darzeli,na tiksliau gris nuo rudens,darzelis dabar nedirba dar..o i darzeli as pati turiu ir nuvesti ir parvesti,vienas dalykas tetis dazniausiai dirba,kitas kad vaikas jokiais budais neitu su kazkuo kitu,nes karta ziauriai velavau ir paprasiau kad paimtu giminaite,skambinau akletojai kad tikrai cia gali paimti,bet aukletoja nenorejo isleisti,ir vaikas sedejo rubinej kaip ikaltas apie joki ejima namo net i kalbas nesileido kol neatbegau pati..pernai nepavyko rasti darbo ne visai dienai,gal siemet pasiseks,tik nezinau nuo kada nes vaziuosim i vrc uz keliu savaiciu ir jei irasys i eile gultis tai vel bus laukimas unsure.gif svajoju apie darbeli,tik nera pas mus jokiu mociuciu,tetu galinciu paziureti,o auklei neisivaizduoju kiek tektu pakloti uz vaiko prieziura,kad suprastu ir priprastu prie vaiko.. unsure.gif
Atsakyti
Del aukliu ir darzeliu ar po mokyklinio laikotarpio klausiau,nes dabar galvoju apie darba. Ir zadu ieskoti puses etato,nes neisivaizduoju,kad dickis butu su aukle,kol as pareisiu is darbo. Dabar jau kai vedi i mokykla,tai jis laukia tik manes,jei tetis pasiima- buna nelaimingas. Ir dar tokie pazystami pasakojo,kad ju sunus buvo nustojes kalbet,kai paliko su svetimu nors ir pazystamu zmogum.
Taip,kad ir as bijau,kad nesutraumuot vaiko. Arba mociute reiktu atsivezt g.gif
Man idomu ka jums sako gydytojai. Is kitos puses vel galvoju,kad su mokykla apsiprato-nors dar tebera streso g.gif
Anglijoje tai mazai moteru dirba,kurios turi vaikus iki 12 metu. Aukles irgi brangu. Dirbt ir samdyt aukle apsimoka tik turint geras pareigas ir atlyginima.
Atsakyti
Rizikuosiu J leisti į dienos stovyklėlę kitą savaitę rolleyes.gif . Bus kaip įžanga prieš darželį režimą pakoreguoti. Nerizikuočiau, jei jam ten būtų nauja aplinka. Bet kadangi mes ten lankėme muzikos terapijos užsiėmimus nuo praeito rugsėjo, J ten labai patiko, studijos savininkai labai puikūs žmonės, mus jau žino - tai gal kaip nors. Aišku, nerimo yra unsure.gif Bet kad labai jau sunku susiderinti mums visiems doh.gif . Ryt vešiuos aš J į darbą, pirmiau MB vežėsi, močiutei/seneliui jau irgi ne atostogos, tai nors vieną savaitėlę vaikas bus užsiėmęs su vaikais.
Atsakyti
Ir musu vasaros keletas akimirku albume smile.gif
Merginos, del vyru uzjauciu...Siuo klausimu (bent jau kolkas) laikau save labai ir labai laimingai istekejusia smile.gif , tai nelabai ka ir galiu pakomentuot. Laikykites... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LisJa @ 2012 08 13, 22:57)
Ir musu vasaros keletas akimirku albume smile.gif


nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba,
gal kada ir man duosit prisijungimo duomenis ? ax.gif
Mes irgi ruosiames i darzeli, tik nezinau ar logopedinis tiks, ar i cpec reikia, nes ten kolkas neriima, mat mes is rajono (nors Siauliai galima sakyt per langa matos) doh.gif . Kriste tu kaip supratau Šiauliete, gal gali ka patart?
O del vyru tai... as issiskyrus, dabar gyvenu su antru, bet irgi neviskas taip kaip noreciau ir galetu but, bet cia turbut ir mano pacios kalte, per daug visiems nuolaidziauju, o kai susiimu buna velu kaska keis.
Skirybos ilgas ir sunkus procesas as issiskyrus jau 6 m. bet buves ir dadar jei tik isgeria ramybes neduoda, o seip per vaikus stengias kuo skaudziau ikasti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimanttelis: 14 rugpjūčio 2012 - 08:50
QUOTE(deimanttelis @ 2012 08 14, 09:46)
Laba,
gal kada ir man duosit prisijungimo duomenis ? ax.gif
Mes irgi ruosiames i darzeli, tik nezinau ar logopedinis tiks, ar i cpec reikia, nes ten kolkas neriima, mat mes is rajono (nors Siauliai galima sakyt per langa matos) doh.gif . Kriste tu kaip supratau Šiauliete, gal gali ka patart?

nea, as panevezy blush2.gif
Atsakyti
O cia Šiaulieciu yra?
Atsakyti
QUOTE(deimanttelis @ 2012 08 14, 09:51)
O cia Šiaulieciu yra?

Yra, Atene lyg, bet ji cia retai beprisijungia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na cia daugumos vaikai tai matau,kad yra tokie daugiau maziau bendraujantys su kitais vaikais g.gif
Na mano dabar jau irgi nuo vaiku nebega...pries 2 metus begdavo, uzsidenges akis.
As suprantu,kad jiems integruotis i visuomene reikia ir t.t.... ir mokytis savaime suprantama... Bet kaip va tarp viso to islaviruoti,kad nepakenkt vaikui... Dar vel viskas nuo seimos priklauso, jei yra abu tevai, ar tik vienas tik is tevu...
Mano vyras tai,kaip ir kitoje planetoje gyventu smile.gif Bet kadangi jis toks pats,kaip sunus,ar is tikro sunus,kaip tevas-nieko keisto smile.gif Visas vaiku auklejimas, gydytojai, maistas,tvarkymasis -mano vienos reikalas... Tai su darbu dar ir del to didelis galvosukis,nes pilno etato ir viso namu ukio,paprasciausiai neisvesiu g.gif Neturiu as ne 1 valandos sau ir greitai matosi,kad neturesiu...
Bandysim baigtus mokslus ir ieskoti darbelio mokyklos laikui,kad paskui galeciau buti su vaikais g.gif
Sunku,kai esi seimoje,bet esi vienisas ...Atrodo viska galima pasidalint ir nelieka jokio sunkumo,bet yra ...bet smile.gif Kol buvom Lietuvoje,tai man dicki,tada maziuka mama priziurejo,tai nebuvo dideliu problemu, eidavau ramiai i darba,nes zinojau,kad ir vaikas ramus, bus gerai priziuretas, yra patikimose rankose ir t.t...
Atsakyti
QUOTE(-ELI- @ 2012 08 14, 09:06)
Sveikos 4u.gif

Na cia daugumos vaikai tai matau,kad yra tokie daugiau maziau bendraujantys su kitais vaikais g.gif
Na mano dabar jau irgi nuo vaiku nebega...pries 2 metus begdavo, uzsidenges akis.
As suprantu,kad jiems integruotis i visuomene reikia ir t.t.... ir mokytis savaime suprantama... Bet kaip va tarp viso to islaviruoti,kad nepakenkt vaikui... Dar vel viskas nuo seimos priklauso, jei yra abu tevai, ar tik vienas tik is tevu...
Mano vyras tai,kaip ir kitoje planetoje gyventu smile.gif Bet kadangi jis toks pats,kaip sunus,ar is tikro sunus,kaip tevas-nieko keisto smile.gif Visas vaiku auklejimas, gydytojai, maistas,tvarkymasis -mano vienos reikalas... Tai su darbu dar ir del to didelis galvosukis,nes pilno etato ir viso namu ukio,paprasciausiai neisvesiu g.gif Neturiu as ne 1 valandos sau ir greitai matosi,kad neturesiu...
Bandysim baigtus mokslus ir ieskoti darbelio mokyklos laikui,kad paskui  galeciau buti su vaikais g.gif
Sunku,kai esi seimoje,bet esi vienisas ...Atrodo viska galima pasidalint ir nelieka jokio sunkumo,bet yra ...bet smile.gif Kol buvom Lietuvoje,tai man dicki,tada maziuka mama priziurejo,tai nebuvo dideliu problemu, eidavau ramiai i darba,nes zinojau,kad ir vaikas ramus, bus gerai priziuretas, yra patikimose rankose ir t.t...

Toks jausmas kad tu apie mano dabartini MB pasakoji, jis irgi nebendrauja, jis tik isklauso, o tada arba isreiskia nepasitenkinima (mazdaug pati kalta, taip ir turejo but ir panasiai), arba tyli doh.gif , visa buitis ant mano galvos.
Atsakyti