Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti?

Sveikos smile.gif noreciau pakalusti gal zinote is ko galima atskirti ar kvepalai lacoste pour femme originalus? gal yra kokie spec bruozai ant buteliuko?
Atsakyti
kaip manote, ar originalus RK kvepalai?

user posted image

user posted image

Atsakyti
Versace turejau siaudelis buvo skaidrus ir nelenktas.
Cavali originalus manau
Atsakyti
Tas siaudelis kliuva.
Sakote gavote....dovanu ar pigiau kazkas suorganizavo ar kaip?
As nesciausi i parduotuve sulyginimui. Ar tie uzrasai sutampa ir pan.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2012 12 16, 15:01)
Prie kiekvieno pasiūlymo yra pasiūlymo tiekėjo kontaktai. Nueik į apačią ir rasi:
Mados Stilius

8 673 01240 (Nuo 14:00 iki 21:00 val.)
mados.stilius5@gmail.com

Ir dar paraudoninta - Jei negavote prekės 7 d.d. – kreipkitės el.paštu: mados.stilius5@gmail.com, o ne į pagauknuolaida.lt wink.gif


Mergaitės, diskutavot apie akciją per pagauknuolaida.lt Paco Rabanne “1MILLION”. Kaina: 139Lt. Surizikavau, nusipirkau tą kuponą. Ir jau praėjo 7 darbo dienos (kvepalus norėjau vyrui Kalėdų proga padovanoti) - negaunu nė kvepaliukų, nė jokios žinios apie siuntos būseną. schmoll.gif

Mados stiliaus duotas telefono numeris neatsako arba būna išjungtas, e-laiškų taip pat jau kelias dienas neatrašo. Skambint bandžiau jau gal 20 kartų. Pagauk nuolaidą nusimeta nuo savęs bet kokią kaltę ir neteikia jokios informacijos apie Mados stilių, jokio kito kontakto neduoda. Kas svarbiausia, aš tiesiog norėjau pagal siuntos numerį kvepalus pašte pasiimti pati - juk normalu, kad šiom dienom kurjeriai su pristatymu gali vėluoti. Dabar galiu pasakyti, kad jau orginalūs ar neorginalūs tie kvepalai man mažiausiai rūpi, galvoju tik kaip reikės atgauti pinigus ir nusiramint, nes šeštadienis, o davanos vyrui vis dar neturiu, tad šiandien vietoj to, kad ramiai galėčiau būti namuose turėsiu kaip pamišudi blaškytis mieste ir ieškoti kitos dovanos. verysad.gif.

Daugiau niekada nepirksiu portale www.pagauknuolaida.lt, o Mados stiliumi tikrai siūlyčiauir jums nepasitikėti. Visiškai ignoruoti klientus - žemiausias aptarnavimo lygis,kokį tik galima sutikti pardavimų pasaulyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soula: 22 gruodžio 2012 - 10:12
QUOTE(soula @ 2012 12 22, 10:10)
Mados stiliaus duotas telefono numeris neatsako arba būna išjungtas, e-laiškų taip pat jau kelias dienas neatrašo. Skambint bandžiau jau gal 20 kartų. Pagauk nuolaidą nusimeta nuo savęs bet kokią kaltę ir neteikia jokios informacijos apie Mados stilių, jokio kito kontakto neduoda.


Koks naglumas!!! Absurdo teatras!!!
Kreipkites i policija, juk jus pirkote per http://www.pagauknuolaida.lt/ ir mokejote per banka, turejot gauti kazkoki patvirtinima apie pirkima ir pamokejima. Jeigu jie sugebejo patarpininkauti pardavimo metu (itariu, kad ne uz "aciu"), tedul padeda isspresti iskilusia problema. O gal jie bendra sukciai? Tik tokia isvada galima padaryti.

Nu bet koks nesaziningas nuolaidu gaudykliu saitas. Jie netgi pasalino is savo puslapio sios akcijos istorija. Bet google vistiek duoda bendro pobudzio info, kad jie siule Paco Rabanne „1 MILLION” kvepalus iz 139 lt.
Stai:

user posted image user posted image


issaugokit sias nuotraukas, gal irodymu prireiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 22 gruodžio 2012 - 12:36
QUOTE(soula @ 2012 12 22, 11:10)
Mados stiliaus duotas telefono numeris neatsako arba būna išjungtas, e-laiškų taip pat jau kelias dienas neatrašo. Skambint bandžiau jau gal 20 kartų. Pagauk nuolaidą nusimeta nuo savęs bet kokią kaltę ir neteikia jokios informacijos apie Mados stilių, jokio kito kontakto neduoda.


Nesamone, kad cia ne ju reikalas. Naivu tiketis, kad zmones sumokeja po tokia suma niekur nesikreips.
Atsakyti
Taip, apmokėjau per mokėjimai.lt, turiu patvirtinimą, kad pinigus gavo. Žodžiu, merginos, tikrai nepirkit ten. O man beliko tik dabar susigrąžint pinigus.

Pagauk nuolaidą atsiuntė ir patvirtinimą su kupono numeriu ir visa kita apmokėjimo informaciją.

MilGana, ačiū už nuotraukas, būtinai išsisaugosiu.

Dovanos vis dar neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 12 21, 15:56)
kaip manote, ar originalus RK kvepalai?
user posted image

Gal bus dar daugiau nuomoniu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 12 23, 10:29)
Gal bus dar daugiau nuomoniu?  4u.gif

aš taip pat manau, kad originalūs.
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 12 23, 11:29)
Gal bus dar daugiau nuomoniu?  4u.gif


O kodel kilo abejone del originalumo?
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 12 23, 11:29)
Gal bus dar daugiau nuomoniu?  4u.gif

Nematau prie ko prisikabint.
Atsakyti