Įkraunama...
Įkraunama...

Rūkyti lašiniai - kur juos sunaudoti?

Mes tai laikom saldytuve,tik kad po to visas saldytuvas jais prakvimpa biggrin.gif Bet labai megstu lasinukus,aisku nelabai riebius ir kaimiskus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SUPER HERA @ 2006 10 08, 18:54)
blink.gif o kam i šaldiklį?jau geriau jame kitkam pataupyti vietos.juk lašinukai ir sausai balkone ,ir daržinėje,ir vėsiame rusyje laikosi/??

nu nu ar tikrai laikei kada balkone kai ryte pasirodo saulutė??? o rūsyje su pelėm? Nemanau- tai patys blogiausi patarimai- mes žiemai nunešėm į balkoną- ten +5 tebuvo- vos pasidarė +10 iš karto pelyt pradėjo (ne druskos išeidinėt o pelėsis užsidėjo) teko pjaustytio ir dėti į šaldymo kamerą

QUOTE(Anzeliunia @ 2009 03 31, 20:41)
As tai perku  rukyta sonine


JI kaip ir visi kiti "rūkyti" gaminiai nėra rūkoma- tik apipilama konservantui kad gautūsi toks kvapas ir skonis- deja. verysad.gif

O šiaip- dar:
MB labai mėgsta (aš ne) grikių košę su lašinukais ir užgeria pienu.
Dar visas sriubas dabar aš spirginu- nebenaudoju visokių kubelių, vegetų- rūkyti lašinukai suteikia tikrai nerealų skonį.
dar darau padažus prie:
cepelinų,
tinginukų 9šiškų , ežiukų) nu miltų kukuliukai virti.
prie virtinukų,
prie koldūnų

Dedam lašinukus į kugelį, bandeles (aš nekepu bet brolis- taip)
dar daro dažinį ir su miltiniais blynais bet man brrrr


Anot vyro blogiausiu atveju durų vyrius tept ant šunvotės mirkytus dėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal dalį iš jūsų pašiurpins toks patiekaliukas, bet man iš vaikystės nostalgija tokiai sriubytei. Pieniška sriuba su tokiais kleckiukais, miltų ir vandens tešlos, bei keptais lašinukais. Viskas paprasta piene išverdate kleckiukus, ir į jau išvirtą sriubą dedate keptus sūdytus ar rūkytus lašinukus. Skamba gal keistai, bet man asmeniškai niam niam, nors nesu megėja valgyti riebiai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
o man skanu kai prie saltibarsciu bulves verdam pakepinti svieziu lasinuku ir rukytu su svogunu, druska, pipiriukais ir visa ta padaziuka ant isvirusiu bulviu supilti ir dar pakratyti arba pamaigyti tas bulves kad jos sukristu ir tie riebaliukai susigertu smile.gif Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi dabar vasaros sezonas, tai lašinukus galima sunaudoti kepant bulves folijoje. Iš patirties galiu pasakyti, kad Taip paruoštas bulves suvalgo greičiau nei kepsnius ax.gif
Atsakyti
labai skanu bulviu kose sumaisyta su pakepintais lasinuku spirguciais 4u.gif
troskinsti kopustai,kiausiniene,lietiniai su pakepintu lasinuku,be to sriubytems tinka imest gabaliuka smile.gif tikrai begale visokiausiu skanumynu...o dar jei patys issirukot tuos lasinukus thumbup.gif
skiriasi kaip diena nuo nakties kaime rukyti ir turguj pirkti rukyti...teko neseniai valgyt kaimisku ir rukyklos istrauktu 4u.gif thumbup.gif niam niam,nors ir raumenuko mazai,bet skonis... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 06 15, 13:43)
labai skanu bulviu kose sumaisyta su pakepintais lasinuku spirguciais 4u.gif
troskinsti kopustai,kiausiniene,lietiniai su pakepintu lasinuku,be to sriubytems tinka imest gabaliuka smile.gif tikrai begale visokiausiu skanumynu...o dar jei patys issirukot tuos lasinukus thumbup.gif
skiriasi kaip diena nuo nakties kaime rukyti ir turguj pirkti rukyti...teko neseniai valgyt kaimisku ir rukyklos istrauktu 4u.gif  thumbup.gif niam niam,nors ir raumenuko mazai,bet skonis... thumbup.gif

drinks_cheers.gif siaip pas mus visada saldytuve gabaliukas lasinuku buna ax.gif labai daznai randu kur pritaikyti juos, bet pritariu kad naminiai skanesni nei pirktiniai, taciau jau nebeturim tokios galimybes gauti naminiu verysad.gif tai tenka is turgaus pirkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(alvijaxx @ 2009 06 10, 11:53)
Kadangi dabar vasaros sezonas, tai lašinukus galima sunaudoti kepant bulves folijoje. Iš patirties galiu pasakyti, kad Taip paruoštas bulves suvalgo greičiau nei kepsnius  ax.gif

drinks_cheers.gif labai gera ideja
Dar orkaitej kepant bulves, uzdet po maza griezineli, labai skanios bulves gaunasi, isbandyta essen.gif
Atsakyti
Merginos,gal galit pasakyt kur rukena lasinius Kaune,aplink,zinoma ne uz dyka.i az.aciu
Atsakyti
o mes lasinukus darom taip:
sumalam lasinius, sumalam petrazoles (kas nemegsta, nesijaudinkit, ju nesijaucia, bet puikiai atlieka konservanto paslauga) ir cesnakelio skilteles.
tepam ant juodos duonos ir pagardinam marinuotu agurkeliu.... gardumelis wub.gif
ir galiojimo laikas ilgas.
puikus receptas keliaujantiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2013 02 16, 18:39)
o mes lasinukus darom taip:
sumalam lasinius, sumalam petrazoles (kas nemegsta, nesijaudinkit, ju nesijaucia, bet puikiai atlieka konservanto paslauga) ir cesnakelio skilteles.
tepam ant juodos duonos ir pagardinam marinuotu agurkeliu.... gardumelis wub.gif
ir galiojimo laikas ilgas.
puikus receptas keliaujantiems 4u.gif

o lašinukus sumalti naudojate žalius ar rūkytus lašinukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2013 02 17, 18:51)
o lašinukus sumalti naudojate žalius ar rūkytus lašinukus? ax.gif


tai tikriausiai, kad rukytus, kad raso - tepam ant juodos duonos
Atsakyti