Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinai Vilniuje

QUOTE(Bonifacija @ 2013 07 26, 16:10)
o 4 metis patenka su 5meciais ar tai atskira grupe?


Kiek pamenu, LVJC užsiėmimai baseine tik nuo 5 metų g.gif Aš saviškei ieškojau plaukimo, bet jau netiko laikai, tai pasirinkome lankyti su Nykštukais - kaina tapati, o pamokėlių daugiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 07 26, 20:26)
Kiek pamenu, LVJC užsiėmimai baseine tik nuo 5 metų  g.gif  Aš saviškei ieškojau plaukimo, bet jau netiko laikai, tai pasirinkome lankyti su Nykštukais - kaina tapati, o pamokėlių daugiau  thumbup.gif


kiek as atsimenu nykstukai turejo 2 kartus per savaite baseina.


Kada jau i LVJC galima bandyti uzsirasyti naujiems mokslo metams?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2013 07 29, 10:08)
kiek as atsimenu nykstukai turejo 2 kartus per savaite baseina.
Kada jau i LVJC galima bandyti uzsirasyti naujiems mokslo metams?


Ne "Nykstukai" viena karta i baseina eina (mano abu berniukai joje mokinosi) 4u.gif
Man atrodo, kad nuo rugpucio pradzios jau galima uzsirasyti, nes men. pabaigoje, tai eiles doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kačia: 29 liepos 2013 - 09:44
QUOTE(Kačia @ 2013 07 29, 10:42)
Man atrodo, kad nuo rugpucio pradzios jau galima uzsirasyti, nes men. pabaigoje, tai eiles doh.gif


Visai pablūdot - užsirašymas vyksta nuo birželio mėn. - jau daug būrelių nebeturi laisvų vietų 4u.gif Nykštukai (kuriuos mes pasirinkome) - šeštadieniais, o tarp pamokėlių esantis baseinas - kas antrą šeštadienį - realiai du kartai per mėnesį smile.gif
Atsakyti
Mes tesiam treniruotes pas savo treneri Romana.
Beja, jau nuo rugsejo 2 prades veikti nauajs baseinas
http://www.treniruote.eu/baseinas
Atsakyti
QUOTE(Kuala @ 2013 08 09, 11:11)
Mes tesiam treniruotes pas savo treneri Romana.
Beja, jau nuo rugsejo 2 prades veikti nauajs baseinas
http://www.treniruote.eu/baseinas

sveikos, mamytes.
Patarkit kur geriau eiti su kudikiu: Pusyno kelias, Antakalnis ar Gemma. Kainos lb panasios. Tik va apie pirma cia nekokie atsiliepimai, nors kituose forumuose buvo geri, apie AK vienos mamytes sako, kas vandens vos 30 cm, kitos sako, kad normalus baseinas iki liemens ir kitas iki krutines......todel negaliu suprasti, kaip is tiesu yra......Apie gemma negirejau atsiliepimu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 08 09, 16:45)
sveikos, mamytes.
Patarkit kur geriau eiti su kudikiu: Pusyno kelias, Antakalnis ar Gemma. Kainos lb panasios. Tik va apie pirma cia nekokie atsiliepimai, nors kituose forumuose buvo geri, apie AK vienos mamytes sako, kas vandens vos 30 cm, kitos sako, kad normalus baseinas iki liemens ir kitas iki krutines......todel negaliu suprasti, kaip is tiesu yra......Apie gemma negirejau atsiliepimu. unsure.gif


Drauge su vaiko buvo Antakalnije, nepatiko, vaiksto P.kelias - labai zinau patenkinta, paklausiu pas ja daugiau ir atrasisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuala @ 2013 08 09, 11:11)
Mes tesiam treniruotes pas savo treneri Romana.
Beja, jau nuo rugsejo 2 prades veikti nauajs baseinas
http://www.treniruote.eu/baseinas



o kuriam baseine apart vishy Romanas treneruoja?
Atsakyti
QUOTE(ramasizaa @ 2013 08 15, 17:25)
Drauge su vaiko buvo Antakalnije, nepatiko, vaiksto P.kelias - labai zinau patenkinta, paklausiu pas ja daugiau ir atrasisiu smile.gif

lauksiu ziniu:)
Atsakyti
QUOTE(Kuala @ 2013 08 09, 12:11)
Mes tesiam treniruotes pas savo treneri Romana.
Beja, jau nuo rugsejo 2 prades veikti nauajs baseinas
http://www.treniruote.eu/baseinas


drinks_cheers.gif

QUOTE(Bonifacija @ 2013 08 15, 21:15)
o kuriam baseine apart vishy Romanas treneruoja?


nuo rugsejo 9 dienos atidaromas baseinas Skroblu g. 3A, ten dirbs ir Romanas , mes jau uzsiregistravom thumbup.gif
Atsakyti
Taip mes irgi uzsiraseme i Skroblu baseina,nes labai norime kad vaikai išmoktų plaukti. Kiek zinau ir girdejau is aplinkiniu ten dirbs su visu amziaus grupiu vaikais ir suaugusius mokys: visose grupese bus labai mazai vaikuciu, bus skitringos amziaus grupes ir galimas geras laiku bei dienu pasirinkimas. Atrodo priima vaikucius nuo 3-4m.
Atsakyti
Ieskau plaukimo treniruociu vaikui 3 metu. Kiek ziuriu visur arba nuo 5 metu arba kartu su teveliais. O man reikia kad viena vaika mokytu plaukti.
Gal galite ka nors patarti?
Atsakyti