Įkraunama...
Įkraunama...

Kai slegia klausimai...

jeigu mano atmintis siais metais nesuprastėjo tai per seminarus klause kiek kur kainuoja ICSI procedura, tai nuo 1500 iki 2000 Lt, zinoma tai tik priedar prie IVF, uz IVF irgi reikia moketi + ICSI smile.gif

o tyrimo nustatyti kaip ir sake Chiara nera smile.gif mes po nepavykusiu 5 IUI iskart darem ICSI, taip gydytoja nusprende, oligoastenospermija..matomai pakankama priezastis nerizikuoti vien su IVF..nu as taip galvoju smile.gif

QUOTE(fibi @ 2007 01 03, 16:48)
kaip vadinasi tyrimas nustatyti ar reikia daryti ICSI ir kokia jo kaina g.gif


Papildyta:
per IVF'a su Clostilbegitu niekas nestimuliuoja, naudojamas arba Gonalis arba Puregonas 4u.gif

smile.gif+2007 01 03, 17:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 03, 17:25)
Merginos, tai jei visi 6 IUI kartai buvo stimuliuoti su CL, tai kaip tuomet jei noriu darytis IVF?


Papildyta:
Kiek zmoniu, tiek elgesio formu...leiskime kiekvienam elgtis taip, kaip jis nori biggrin.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 03, 20:22)
Hmh, pagalvojau, gal mes nevienodai gailestį suprantam, nevienodai įvardijame, ko norim ir ko nenorim. Nes man atrodo, kad iš artimų žmonių (tėvų, draugų) jaučiu ne nemalonų ar žeminantį gailestį, o supratimą, palaikymą ir rūpestį.


Papildyta:
galima interpretuoti ir taip zinoma smile.gif bet kaip ir bet kokioje gvenimiskoje situacijoje, vieni elgiasi drasiau, nes labiau savim pasitiki ir toje gailescio situacijoje neleis saves gailet, kiti elgiasi santuriau, nes jiems baugu, kiti tyli tiesiog noredami isvengti papildomu svetimu emociju ar apkalbu. Visaip zmones elgiasi ir gerai smile.gif bukime skirtingi, tada busime idomus smile.gif
yra zmones, kurie atvirauja, tokiu budu padrasindami kitus, yra ir kitokiu zmoniu smile.gif viskas fain, svarbiausia patys saves nenuskriauskim savo elgesiu biggrin.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 03, 17:57)
...jūs nevalingai padedate palaikyti nuomonę, kad nevaisingumas ......... kažkas gėdingo - palaikymo?
Tik neįsižeiskite 000189.gif

Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 03, 19:22)
Hmh, pagalvojau, gal mes nevienodai gailestį suprantam, nevienodai įvardijame, ko norim ir ko nenorim. Nes man atrodo, kad iš artimų žmonių (tėvų, draugų) jaučiu ne nemalonų ar žeminantį gailestį, o supratimą, palaikymą ir rūpestį.


ne tai nebuvo zeminantis gailesti su pasaipa, tai buvo tas tikras gailestis. tas artimas mus zinojo, kad mums nesiseka, atrodo nu tikrai jaute, kad kazkas ne taip, bet kai paskiau ir pas ji tokios issiputusios akys ir tuo paciu tokia veido israiska, kai jis jauciasi kazkuom kaltas, kad mums nesiseka. va tada as pasijauciau nesmagiai, kad pasakiau ir sukeliau nepatoguma. ax.gif Nors gal ir artimam tavo reik susitaikyt su tokia pat zinia kaip ir tau, kad yra problemos smile.gif
Atsakyti
[
galima interpretuoti ir taip zinoma smile.gif bet kaip ir bet kokioje gvenimiskoje situacijoje, vieni elgiasi drasiau, nes labiau savim pasitiki ir toje gailescio situacijoje neleis saves gailet, kiti elgiasi santuriau, nes jiems baugu, kiti tyli tiesiog noredami isvengti papildomu svetimu emociju ar apkalbu. Visaip zmones elgiasi ir gerai smile.gif bukime skirtingi, tada busime idomus smile.gif
yra zmones, kurie atvirauja, tokiu budu padrasindami kitus, yra ir kitokiu zmoniu smile.gif viskas fain, svarbiausia patys saves nenuskriauskim savo elgesiu biggrin.gif drinks_cheers.gif
[/quote]


Sutinku visiškai. Tiesiog iškėliau mintį, kad galbūt būtent save šiek tiek skriaudžiame kompleksuodamos dėl to, dėl ko esame nekaltos. Bet jeigu merginos nesijaučia save nuskriaudusios ir turi aiškią motyvaciją, kodėl taip daro, tai viskas suprantama. (Jeigu jaučiasi blogai, bet negali kitaip- irgi, žinoma suprantama.Ir aš labai daug ko negaliu,ir aš daug kur žiauriai nedrąsi, kompleksuota ir tuo labai skriaudžiu save, žinau.) Dar kartą sakau, aš tikrai nekritikuoju.Šiaip abstrakčiai pamąsčiau, kad gyvename ir kol patys nesusiduriame su šia problema, net neįtariame, kokia ji dažna. Susiduriame, tada išsigąstame, kodėl mums taip.tada (gerokai vėliau dažniausiai) sužinome, kad tokių yra daugiau. Tada bijome, kad sužinos kiti. O kai pagalvoji..Berods, remiantis statistika, kas 6 šeima turi vaisingumo probemų, ar ne? Tai pamąsčius- tarp mūsų vaikšto nemenkas procentas žmonių, turinčių šią bėdą,visiems sunku, visi slepia, laiko užgniaužę savyje, kompleksuoja, bijo būti pasmerkti.. Ir atitinkamai viešojoj erdvėj apie tai nekalbama, trumparegiškai pasmerkiama, nepriimami reikalingi įstatymai. Dažnai tai vyksta dėl nežinojimo, mitų ir t.t. Juk visuomeniniame gyvenime, sprendžiant problemas, pirmiausia būtina jas iškelti, įvardyti, priprasti, priimti, kad tokios yra,kad visuomenė nebebijotų taip baisiai, suprastų, nesmerktų.
Kažkokias socialines utopijas pradėjau kurti:) Suprantu, kad dar yra toks dalykas, kaip realybė. Nekreipkite dėmesio. Pilnatis lotuliukas.gif
Tikrai nenoriu nieko įžeisti.
Atsakyti
kartais buna taip...i mus ziurima vienaip..o mes matom taip kaip mes matom, o ne taip kaip is tikruju i mus ziuri smile.gif sumaklavojau, ane? smile.gif ale gal suprantamai smile.gif kartais reik isiziuret ar pvz.tikrai taip issigando zmogus, ar jis na tiesiog pasimete..zhodzhiu zhaismas..bet jis toks yra smile.gif o shiaip bendraujant as pvz. viska daznai niekais paverciu...matau kad zmogus pasimete kad mes jau antra IVF'a darom... nusijuokiu..apsisuku ant vienos kojos...sakau "bichas, nesiparink" ir bendraujam toliau biggrin.gif su mama verkiu kartais, bet ten tikrai zinau kad galiu verkt ir be mane varginancio jos gailescio zinoma biggrin.gif

QUOTE(zirzalele @ 2007 01 03, 20:56)
kai paskiau ir pas ji tokios issiputusios akys ir tuo paciu tokia veido israiska, kai jis jauciasi kazkuom kaltas, kad mums nesiseka. va tada as pasijauciau nesmagiai, kad pasakiau ir sukeliau nepatoguma. ax.gif  Nors gal ir artimam tavo reik susitaikyt su tokia pat zinia kaip ir tau, kad yra problemos  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 01 03, 20:56)
ne tai nebuvo zeminantis gailesti su pasaipa, tai buvo tas tikras gailestis. tas artimas mus zinojo, kad mums nesiseka, atrodo nu tikrai jaute, kad kazkas ne taip, bet kai paskiau ir pas ji tokios issiputusios akys ir tuo paciu tokia veido israiska, kai jis jauciasi kazkuom kaltas, kad mums nesiseka. va tada as pasijauciau nesmagiai, kad pasakiau ir sukeliau nepatoguma. ax.gif  Nors gal ir artimam tavo reik susitaikyt su tokia pat zinia kaip ir tau, kad yra problemos  smile.gif



iš tikrųjų.. Aš gal nemoku pprasčiausiai slėpti nuo artimų žmonių. Pasakei apie kaltės jausmą. Man labai negera, kai turinčios vaikų draugės prieš mane jaučiasi nepatogiai, nes mato, kad man skaudu matyti jų lelius. Labai juos myliu, jos tai žino. Bet mato mato akyse ir kai ką daugiau. Gal nereikėtų to rodyti, bet aš nemoku suvaidinti. Ir labai dažnai nemoku sulaikyti ašarų. Žiauriai pykstu ant savęs, keikiu, bet jos byra, rupūžės, ir tiek. Gal iš dalies ir todėl pasisakau - ką jau čia nuslėpsi, kai bliauni kaip krokodilas..
Atsakyti
[quote=KittyKitty,2007 01 03, 20:01]
[
galima interpretuoti ir taip zinoma smile.gif bet kaip ir bet kokioje gvenimiskoje situacijoje, vieni elgiasi drasiau, nes labiau savim pasitiki ir toje gailescio situacijoje neleis saves gailet, kiti elgiasi santuriau, nes jiems baugu, kiti tyli tiesiog noredami isvengti papildomu svetimu emociju ar apkalbu. Visaip zmones elgiasi ir gerai smile.gif bukime skirtingi, tada busime idomus smile.gif
yra zmones, kurie atvirauja, tokiu budu padrasindami kitus, yra ir kitokiu zmoniu smile.gif viskas fain, svarbiausia patys saves nenuskriauskim savo elgesiu biggrin.gif drinks_cheers.gif
[/quote]
Sutinku visiškai. Tiesiog iškėliau mintį, kad galbūt būtent save šiek tiek skriaudžiame kompleksuodamos dėl to, dėl ko esame nekaltos. Bet jeigu merginos nesijaučia save nuskriaudusios ir turi aiškią motyvaciją, kodėl taip daro, tai viskas suprantama. (Jeigu jaučiasi blogai, bet negali kitaip- irgi, žinoma suprantama.Ir aš labai daug ko negaliu,ir aš daug kur žiauriai nedrąsi, kompleksuota ir tuo labai skriaudžiu save, žinau.) Dar kartą sakau, aš tikrai nekritikuoju.Šiaip abstrakčiai pamąsčiau, kad gyvename ir kol patys nesusiduriame su šia problema, net neįtariame, kokia ji dažna. Susiduriame, tada išsigąstame, kodėl mums taip.tada (gerokai vėliau dažniausiai) sužinome, kad tokių yra daugiau. Tada bijome, kad sužinos kiti. O kai pagalvoji..Berods, remiantis statistika, kas 6 šeima turi vaisingumo probemų, ar ne? Tai pamąsčius- tarp mūsų vaikšto nemenkas procentas žmonių, turinčių šią bėdą,visiems sunku, visi slepia, laiko užgniaužę savyje, kompleksuoja, bijo būti pasmerkti.. Ir atitinkamai viešojoj erdvėj apie tai nekalbama, trumparegiškai pasmerkiama, nepriimami reikalingi įstatymai. Dažnai tai vyksta dėl nežinojimo, mitų ir t.t. Juk visuomeniniame gyvenime, sprendžiant problemas, pirmiausia būtina jas iškelti, įvardyti, priprasti, priimti, kad tokios yra,kad visuomenė nebebijotų taip baisiai, suprastų, nesmerktų.
Kažkokias socialines utopijas pradėjau kurti:) Suprantu, kad dar yra toks dalykas, kaip realybė. Nekreipkite dėmesio. Pilnatis lotuliukas.gif
Tikrai nenoriu nieko įžeisti.
[/quote]

o kai as pasakiau savo draugei tokia statistika, tai ta mane i suns dienas isdejo sako netikiu, nedaug tokiu negalinciu turet smile.gif
Papildyta:

[quote=euromergele,2007 01 03, 20:04]kartais buna taip...i mus ziurima vienaip..o mes matom taip kaip mes matom, o ne taip kaip is tikruju i mus ziuri smile.gif  sumaklavojau, ane? smile.gif ale gal suprantamai smile.gif kartais reik isiziuret ar pvz.tikrai taip issigando zmogus, ar jis na tiesiog pasimete..zhodzhiu zhaismas..bet jis toks yra smile.gif o shiaip bendraujant as pvz. viska daznai niekais paverciu...matau kad zmogus pasimete kad mes jau antra IVF'a darom... nusijuokiu..apsisuku ant vienos kojos...sakau "bichas, nesiparink" ir bendraujam toliau  biggrin.gif  su mama verkiu kartais, bet ten tikrai zinau kad galiu verkt ir be mane varginancio jos gailescio zinoma  biggrin.gif
[/quote]

mano atveju pasimete ir susinepatogino, as aiksu nesumasciau paskyt, kad nesiparintu doh.gif biggrin.gif
o ir matyt buciau neisdrisus, nes kai pamatau, kad del to, kad paskius jog turiu problemu zmogsu pasimeta tad ir as pasimetu. jauciuosi, kad be reikalo sakiau, lyg buciau ta zmogu izeidus, lyg jis jaustu kaltinima is manes, kad va matai tu gali,o as negaliu. labai daznai taip kiti pasijaucia, ypac tie kurie jau turi atzalu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 03 sausio 2007 - 20:11
nemanau kad ka izeidei smile.gif man tai patink diskutuot smile.gif

teisingai sakai, del to ir rasiau , svarbiausia, kad nenuskriaustumem saves sitoj ivairioj painiavoj biggrin.gif


[/quote]
....Tiesiog iškėliau mintį, kad galbūt būtent save šiek tiek skriaudžiame kompleksuodamos dėl to, dėl ko esame nekaltos.
..............
Tikrai nenoriu nieko įžeisti.
[/quote]
Atsakyti
[quote=euromergele,2007 01 03, 21:04]
kartais buna taip...i mus ziurima vienaip..o mes matom taip kaip mes matom, o ne taip kaip is tikruju i mus ziuri smile.gif sumaklavojau, ane? smile.gif ale gal suprantamai smile.gif

Labai suprantamai. Mes į reakcijos spalvų gamą įdedame savo atspalvį pagal tai, ko undefined tikimės. KArtais žmogus paklausia, gal laukiu šeimos padidėjimo. Iš karto mintis: "paršas, kaip jis drįsta, ar specialiai nori įskaudinti, ar toks durnas?". O paskui pamąstau - gal iš inercijos paklausė, na, maždaug "how do you do, kaip šeima, kaip vaikai?", gal pastambėjau blush2.gif , gal dar kas.. Netekėjusios draugės taip reaguoja, kai jų paklausiama, ar nesiruošia tuoktis. Mano draugė, viena kavinėje užsisakiusi pietus ar taurę vyno, visuose žvilgsniuose mato:"va, ji vieniša, neturi su kuo pasėdėti..". O kas neturi to komplekso, nesvarbu, ar turi antrą pusę, ar ne, bet neturi KOMPLEKSO, tam nė į galvą nešauna tokios mintys ir jie tuose žvilgsniuose nieko nemato. Arba mato kažką kita pagal savo kompleksus.
Dabar aš primaklavojau:)

Papildyta:
[quote=euromergele,2007 01 03, 21:09]
nemanau kad ka izeidei smile.gif man tai patink diskutuot smile.gif


Gal man paranoja.Dar vienas kompleksas:)

Bet gal reikia eiti iš čia? Ne pagal paskirtį naudojame IUI skyrelį, Agai paskui darbo bus wub.gif
Atsakyti
bet jos gal irgi nemoka suvaidinti... tiesiog as tai atvirai ir sakau..ech kaip man skaudu, bet nieko...prisivysiu smile.gif jeigu matai kad draugei nepatogu, pasikalbek, ishnyks nesusipratimas smile.gif jeigu tau skaudu..tai ir pasakyk, velniop cia slepti smile.gif

nevisada ir ne su visais taip zinoma..bet..yra ir taip biggrin.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2007 01 03, 21:05)
Man labai negera, kai turinčios vaikų draugės prieš mane jaučiasi  nepatogiai, nes mato, kad man skaudu matyti jų lelius.

Atsakyti

Ne, ne, ne,ne,nenoriu, kad jos slėptų.Tik man negera,kad jos per mane turi taip jaustis. nenoriu jokių vaidybų, ne. Ir pasikalbam, ir padeda. Bandau paaiškinti,kad ne mažiau myliu jų leliukus, kad jos neprivalo padėti, kažką protingo pasakyti, kad jos su manim, supranta, palaiko ir tai didžiausia pagalba. Aš visada pasakau.Ir padeda, joms palengvėja ir įtampa dingsta.

QUOTE(euromergele @ 2007 01 03, 21:14)
bet jos gal irgi nemoka suvaidinti... tiesiog as tai atvirai ir sakau..ech kaip man skaudu, bet nieko...prisivysiu smile.gif jeigu matai kad draugei nepatogu, pasikalbek, ishnyks nesusipratimas smile.gif jeigu tau skaudu..tai ir pasakyk, velniop cia slepti smile.gif

nevisada ir ne su visais taip zinoma..bet..yra ir taip  biggrin.gif

Atsakyti

Bet gal reikia eiti iš čia? Ne pagal paskirtį naudojame IUI skyrelį, Agai paskui darbo bus wub.gifteatleidzia mums Aga..bet as emociju zmogus..nu kaip gali suvaldyt emocijas ir persinesht i kita skyreli, nutraukiant visa istorija kai tokios kalbos... biggrin.gif jau kai trins Aga tai viska trins velniop, o dabar galime ir pasiplepet smile.gif


KArtais žmogus paklausia, gal laukiu šeimos padidėjimo. Iš karto mintis: "paršas, kaip jis drįsta, ar specialiai nori įskaudinti, ar toks durnas?". lotuliukas.gif sunkus tie zmoniu santykiai kartais buna lotuliukas.gif gal netgi dazhnai lotuliukas.gif


O kas neturi to KOMPLEKSO, tam nė į galvą nešauna tokios mintys ir jie tuose žvilgsniuose nieko nemato. je..savim pasitiket reikia biggrin.gif

Atsakyti

Bet gal reikia eiti iš čia? Ne pagal paskirtį naudojame IUI skyrelį, Agai paskui darbo bus wub.gif
[/quote]

ne pagal paskirti, bet kaip gera ir tokius jausmus kartais islieti 4u.gif o tai vis skaiciuojam ciklus, dienas, tabletes ir ampules ir net nebeleidziam sau pasigraudinti, nes atrodo pradejes nebesustosi. bet mes juk labai stiprios, tikrai sustosim, todel leiskim sau buti visokiom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti