Įkraunama...
Įkraunama...

Kai slegia klausimai...

QUOTE(Nendrė @ 2007 01 04, 16:46)
O toms supervaisingoms lygiai taip pat atrėžčiau, nafiga tu tiek savo prisigimdei, tiek vaikų našlaičių, o tu egoiste dar savus gamini, įsivaikink geriau, užaugink, lygiai tas pats, ne?? Užsimanė matai savo vaikų..... egoistės......


Būtent taip panašiai kalbėjo ir Nakvišos vyras per Nomedos laidą.
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 01 04, 13:34)
vat butent, kad dauguma masto, kad tas yra kazkur toli ir jo nepalies.
as berods jau buvau rasius, kad draugei paskiau, kad kas 6 seima, tai ji su pasaipa i tai paziurejo, kad ka cia nusisneki...

Aš kartą ėmiau ir paskaičiavau visus draugus, kaimynus, pažįstamus, tetas ir dėdes. Na, ir kas 10-ta šeima jeigu ne bevaikiai, tai bent jau po 10-13 metų pavyko. O vyresnių šeimų tikrai daug bevaikių - tada gi visokių IVFų niekas nei nesapnavo schmoll.gif
Atsakyti
Pas mane giminėj tai tik viena pora, bet tolima tolima giminė, nors tikrai labai plati ji. Dar vieni buvo išsiskyrė, nes neturėjo, o su naujom šeimom abu turi net po kelis.
Draugai - tai aišku, vien iš čia kiek gautųs lotuliukas.gif O jei ne iš čia - tai tik viena pora, bet šiaip pažįstami.
Atsakyti
as perkraciau visus savo pazistamus draugus ir gimines ir be saves radau tik viena pusesere, kuri po 7 metu dvieju leliu is eiles susilauke, o daugiau visi sveiki kai ridikai. nu seip gerai ir nelinkiu blogo aisku niekam... tik kodel as...
o del ivaikinimo - sau pasizadejau ir cia galiu parasyti - noriu savo leliaus, siaubingai noriu ir ne vieno o dvieju. bet labiausiai noriu triju blush2.gif ir manau kad trecia as isivaikinsiu... bet tik po to kai savo turesiu. anksciau negaleciau.
Atsakyti
As kaip tikra lietuve dabar pasakysiu, man geriau.... as turiu daug bendraminciu biggrin.gif
Turiu 4 drauges, viso musu 5. Ir 3 turim nevaisingumo problemu. Dviese draugaujam su IVF per savo vyriokus, vienai 3 stadijos endometrioze. Tai kaip mes dziaugemes kad tos kitos dvi drauges dabar laukiasi... ajajai smile.gif O jos, musu deka, suvoke koks dziaugsmas yra lengvas pastojimas ir kokia didele dovana yra vaikelis. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 04, 14:01)
O mūsų dabar niekas neklausinėja kada turėsime vaikų, turbūt jau nebetiki, kad jų susilauksime. lotuliukas.gif

tai dar laiko trukst,bet,nieko, paklaus,neissisuksi! gossip.gif
Atsakyti
Nu as tai savo gimine isauklejau - nei zenytis nespaude, nei anuku praso smile.gif)
O siaip perkracius pazystamus - tai kas 4-5 seima su problemom kaip speju (nes pragyvenus santuokoje 5-7 metus dar nera lialiu, o amzius virs 30). Siaip tar draugu siom temom nekalbam ir atsikalbinejam , kad buto nera, kad darba pakeite, kad pakeliauti dar nori ir tt. smile.gif
Atsakyti
Mano placioj giminej irgi iki siol nebuvo nieks susidures su nevaisingumo problemom. Tiesa, viena teta tik po 2 metu bandymu pastojo. Bet, apie tai tik dabar prisiminiau, nes ji kazkaip nejieskojo niekur problemu(o gal ir galimybiu neturejo)....

O kas liecia ivaikinima, tai dar ir nezinodama apie savo problema, daznai pagalvodavau apie tai. Bet dabar tvirtai zinau, kad pirmiausiai savo sulauksiu, o tada butinai grisiu prie to klausimo.
Atsakyti
reiktu tema uzbaigti... tikiu kad visokiu atsakymu ir kitose atsiras... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 05, 22:01)
Nu as tai savo gimine isauklejau - nei zenytis nespaude, nei anuku praso smile.gif)
O siaip perkracius pazystamus - tai kas 4-5 seima su problemom kaip speju (nes pragyvenus santuokoje 5-7 metus dar nera lialiu, o amzius virs 30). Siaip tar draugu siom temom nekalbam ir atsikalbinejam , kad buto nera, kad darba pakeite, kad pakeliauti dar nori ir tt. smile.gif


kartais apima jausmas, kad kas antra seima nelaiminga, vien del to, kad negali pastoti arba pastojus nesusilaukia lialiuku.
tiesiog masine kazkokia nauja "infekcija'
musu gyvenimas matyt taip staigiai keiciasi, o sveikata kardinaliai krenta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 01 04, 14:19)
Tai kaip suprantu nesivaikini dar, nes dar nėra to 'tegul būna', kai bus tada pradėsi ir galvoti.
Man patiko kaip Miglužė yra pasakius 'Aš nenoriu vaiko vien dėl to kad turėti vaiką, aš noriu SAVO vaiko, savo atvaizdo, savo mylimo žmogaus atvaizdo, mano ir vyro meilės atvaizdo'. Super mintys ir labai geras argumentas visiems kurie siūlo įsivaikinti.

teisybe. aukso zodziai - ale logiausia jei nieks nepadeda turbut.

QUOTE(Pelargonija @ 2007 01 08, 13:03)
Aš kartą ėmiau ir paskaičiavau visus draugus, kaimynus, pažįstamus, tetas ir dėdes. Na, ir kas 10-ta šeima jeigu ne bevaikiai, tai bent jau po 10-13 metų pavyko. O vyresnių šeimų tikrai daug bevaikių - tada gi visokių IVFų niekas nei nesapnavo  schmoll.gif

dabar visi daug atviriau apie tai sneka - praso paramos - ir visi supranta kad visa tai neveltui - 2.gif
Atsakyti
mano pusseserei irgi nepavyksta jau apie metus blush2.gif
o neseniai sutikau pažįstamą, tai jau irgi metus neišeina, jau takelis pramintas į Vaisingumo kliniką doh.gif o prieš kelias dienas sutikau pažįstamą, jau susituokę 5 metus, pamatė mūsų mergičką- apsiverkė, sako, kad jau metų metus vargsta ir nieko sad.gif sad.gif sad.gif kažkaip paskutiniu metu labai daug apie tas problemas galvoju ax.gif

na, bet iš kur tos problemos? ar anais laikais jų nebuvo tiek daug, ar tiesiog niekas neafišavo, gal sovietmečiu nebuvo leista apie tai kalbėt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 18 vasario 2007 - 09:24
QUOTE(Cikadelė @ 2007 02 18, 10:23)
na, bet iš kur tos problemos? ar anais laikais jų nebuvo tiek daug, ar tiesiog niekas neafišavo, gal sovietmečiu nebuvo leista apie tai kalbėt? g.gif


Visais laikais buvo šių problemų, prie ko čia sovietmetis.
Atsakyti