Įkraunama...
Įkraunama...

Inkarnacijos

lotuliukas.gif manau, kad galetum pradet pats konkuruot su doreen leisdamas knygas apie angelus, esu tikra, kad apie kovinius angelus ji neraso biggrin.gif

perskaičiau ir pagalvojau, ir tikrai, kodel visur rasoma tik i vienus vartus, angelai ir geris, patapo tarsi tapaciomis savokomis. tema: angelai - blogio ir tamsos karalystės atstovai, neabejotinai susilauktu ne menkesnio demesio. tik ar tai galiausiai nesibaigtu autoriaus prikalimu prie kryziaus uz eretisku tiesu skleidima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 08, 14:12)
lotuliukas.gif manau, kad galetum pradet pats konkuruot su doreen leisdamas knygas apie angelus, esu tikra, kad apie kovinius angelus ji neraso  biggrin.gif

perskaičiau ir pagalvojau, ir tikrai, kodel visur rasoma tik i vienus vartus, angelai ir geris, patapo tarsi tapaciomis savokomis. tema: angelai - blogio ir tamsos karalystės atstovai, neabejotinai susilauktu ne menkesnio demesio. tik ar tai galiausiai nesibaigtu autoriaus prikalimu prie kryziaus uz eretisku tiesu skleidima  bigsmile.gif


Na ir kas - lai kala... net susijuokiau - kaip tik si ryta su biciuliais nagrinejom sia tema ! biggrin.gif
Atsakyti
bet negaliu nesutikti su issakytais teiginiais.
Atsakyti
QUOTE(kempse @ 2006 05 08, 23:00)

P.S. BEJE, NESENIAI GAVAU ATSAKYMA I PAKLAUSIMA IS DOREEN  VIRTUE BIURO. Neuzilgo ji pranesiu ji su savo komentarais. SEKITE FORUMO NAUJIENAS. smile.gif


O aš vis pagalvodavau, kaip praverstu tavo žinios šiame forume...
Stebiuosi, kaip į tavo galvą sutelpa tiek informacijos ir kaip sugebi tame sraute nepasimesti 4u.gif Džiaugiuosi, kad yra tokių protingų ir gabių žmonių smile.gif
Ačiū, kad daliniesi tuo ką žinai 4u.gif
Atsakyti
na gal as ne i tema truputi ax.gif ,bet tiesiog nezinojau prie kurios temos rasyt blush2.gif Taiva buna man toks dalykas,pvz. ka nors darau ,oatrodo kad tai jau esu dariusi,kur nors nuvaziuoju ,atrodo kad esu cia buvus,keistas jausmas toks g.gif ka tai galetu reikst?
Atsakyti
QUOTE(gelala @ 2006 05 11, 08:11)
na gal as ne i tema truputi ax.gif ,bet tiesiog nezinojau prie kurios temos rasyt blush2.gif Taiva buna man toks dalykas,pvz. ka nors darau ,oatrodo kad tai jau esu dariusi,kur nors nuvaziuoju ,atrodo kad esu cia buvus,keistas jausmas toks g.gif ka tai galetu reikst?


buvo tokia tema šitam forume, tai pasirodo dar turi ir pavadinimą, kažkaip dajevu g.gif , jei gerai atsimenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2006 05 11, 14:08)
buvo tokia tema šitam forume, tai pasirodo dar turi ir pavadinimą, kažkaip dajevu  g.gif , jei gerai atsimenu  doh.gif

alia tai kaip man ten persikelt ,nemoku blush2.gif
Atsakyti
http://www.supermama...php/t34015.html
Atsakyti
laukiam tesinio apie doreen.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 09, 00:12)
lotuliukas.gif manau, kad galetum pradet pats konkuruot su doreen leisdamas knygas apie angelus, esu tikra, kad apie kovinius angelus ji neraso  biggrin.gif

perskaičiau ir pagalvojau, ir tikrai, kodel visur rasoma tik i vienus vartus, angelai ir geris, patapo tarsi tapaciomis savokomis. tema: angelai - blogio ir tamsos karalystės atstovai, neabejotinai susilauktu ne menkesnio demesio. tik ar tai galiausiai nesibaigtu autoriaus prikalimu prie kryziaus uz eretisku tiesu skleidima  bigsmile.gif


Biblijos poziuriu, butent Doreen skleidzia eretiskus teiginius... bet ka gi - as tikrai nesu ortodoksas. Kiekvienas zmogus renkasi kuo jam tiketi.

Atsiprasau, kad ilgokai neparasiau ka buvau zadejes. Stai koki gavau Doreen Virtue biuro atsakyma:

Dr Virtue received her BA, MA and PhD from Chapman University in
Orange County, California. Her thesis was a study about the
correlation between childhood abuse and the development of eating
disorders and other addictions. She turned the thesis into the book,
"Losing Your Pounds of Pain."
With blessings,
The Angel Therapy® Inc Staff
///////////////////////////

Priminsiu, kad prasiau triju dalyku: baigto universiteto pavadinimo, straipsniu saraso, ir disertacijos pavadinimo ir santraukos.

Atsakyta yra “is dalies”: matyt, standartiskai. Potekste tokia: pirk knyga ir suzinosi. Bet rasoma kad “disertacija paverte knyga”, vadinasi pacios disertacijos knygoje gali ir nebuti – tik siaip, kazkas “is tos operos”. Taigi klausimas lieka atviras.

O gal kas turi ta knyga is Forumo dalyviu ir galetu pakomentuoti?

Atsakymas apie Doreen issilavinima nelabai aiskus keliais atzvilgiais: pirma, nors Chapman universitetas ir jame psichologijos fakultetas tikrai egzistuoja, taciau man nepavyko aptikti kad jie turetu ar butu kada nors tureje doktoranturos (PhD) studijas. Neradau i-nete taip pat pamineta nei vieno zmogaus, kuris butu gaves PhD laipsni is Chapman. Tas universitetas nera labai stambus, ir ypac psicholgija nera jo svarbiausia specializacija. Kelia abejoniu tai, ar jis apskritai turi psichologijos PhD studijas.

Kitas klausimas toks (ir jis yra gal net labiau itartinas uz pirmaji): kiek zinau, Amerikoje paprastai negalima ilgai sedeti vienoje vietoje. Jeigu BA gavai vienoje istaigoje, tai del MA turi eiti kitur, o del PhD dar kitur. O jeigu vienoje institucijoje apgynei PhD, tai darbo turi ieskotis dar kitoje institucijoje, likti negalima. Kiek zinau is draugu JAV, ten pasakoja, kad yra labai stipri kadru kaitos politika, kad niekas negali daryti mokslines karjeros ilgai sededamas vienoje vienoje.

O Doreen BA, MA ir PhD gavo is to paties Chapman, tai atrodo sunkiai tiketina Amerikoje, jeigu apskritai legalu.

Dar vienas isidemetinas bruozas: nei Doreen tinklapio oficialioje biografijoje, nei siame man atsiustame atsakyme, nenurodytos JOKIOS DATOS. Kada universitetas buvo baigtas, kada laipsniai igyti, kada ji praktikavo vienoje ar kitoje istaigoje – niekas ir niekur nenurodyta. Zinoma, klausti moters amziaus gal negrazu – as jo ir neklausiu… bet ta aplinkybe, kad JOKIOS datos biorgrafijoje nepateikiamos (o tuo paciu tampa ir labai sunku patvirtinti ar paneigti bet kokius ivykius ar faktus, kuriu net datos nera duotos).

Siuo atveju man belieka paprasyti MamaLupa, gyvenancia Amerikoje, ar galetu padeti kaip nors paneigti ar patvirtinti sia informacija. Pagrindiniai klausimai tokie: ar realus (ir legalus dalykas) Amerikoje, kad BA, MA, PhD laipsniai gali buti igyti paeiliui vienoje ir toje pacioje mokslo istaigoje? ar Chapman universitetas apskritai turi ar turejo psichologijos PhD studijas? ir ar normali praktika Amerikoje, pateikiant savo biografija, nenurodyti jokiu datu !

Is anksto aciu !

Jusu –
Andrius

Atsakyti
arba dar galima uzklausti universiteto, ar galima jame igyti toki ir toki laipsni.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 05 14, 00:05)
arba dar galima uzklausti universiteto, ar galima jame igyti toki ir toki laipsni.


Taip, būtent. smile.gif

A.
Atsakyti