Įkraunama...
Įkraunama...

Trečiokai, į ketvirtą klasę!!!

Mums lietuvių kalba šiek tiek šlubčioja. Pabaigoje jau sekėsi puikiai, bet jau buvo per vėlu ištempti biggrin.gif . Taigi viena raidė yra ne a biggrin.gif .
Išleistuvėms nieko lyg nerengiam g.gif , arba bus kažkas labai simboliška ax.gif .
Mokytoja mūsų labai gera, bet paveldės ją brolis biggrin.gif . Tai dar ketverius metus būsiu rami dėl mažylio.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 02 10, 09:23)
...pavyyyydziu del mokytojos. Metu pradzioje ir as labai dziaugiausi, kad savo busima pirmoke turesiu galimybe isleisti pas vyresneles mokytoja. Buvau rami kaip belgas. Juolab, kad ji pas mane gruodine ir netures pilnu 7 metu iseidama i pirma klase. Bet....., musu mokytoja palieka mokykla.
console.gif
Pupa gruodžio gale gimus,tai jau išbandžiau ant savo kailio verysad.gif O mažylei lapkričio pabaigoj tik 7 sueis,visiška coliukė žiopliukė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 02 10, 09:32)
console.gif
Pupa gruodžio gale gimus,tai jau išbandžiau ant savo kailio  verysad.gif O mažylei lapkričio pabaigoj tik 7 sueis,visiška coliukė žiopliukė  unsure.gif


va, va.... ojjjjj, kaip as bijau.... daugiau nei mazoji....ypac kai tenka matyti, girdeti, skaityti jos kalendoriniu bendraamziu pasiekimus.
ka ji veiks mokykloje, neisivaizduoju. arba man vaidenasi arba istikruju, bet toks jausmas kad jai labai truksta laiko atzvilgiu gero pusmecio.
Atsakyti
Na nesijaudinkit taip labai 4u.gif juk iki mokslo metų visi 8 mėnesiai - pamatysit, kaip pasistiebs jūsų mergytės 4u.gif
Pati pamačiau, kad visiškai nereikia lyginti savo vaiko bei jo gebėjimų su kitų vaikų gebėjimais ir ypač dėl to nervintis ar jaudintis. Mano mergytė į mokyklą išėjo 6 m. 9 mėn. (ji kovinukė). darželio auklėtojos primygtinai siūlė pasilikti darželyje, o mokytoja prisipažino, kad per vadinamąją "nykštukų mokyklėlę" išvis nesuprato, ką tas vaikas veikia mokykloje - tokia išsiblaškiusi ir nesusikaupianti atrodė. tačiau realybė visai kita - mano mergytė puikiai pritapo klasėje, puikiai rado kalbą su visais (iš 25 vaikų jie tik 3 buvo iš vienos grupės), gerai mokosi, aktyviai dalyvauja mokyklos veiklose, konkursuose, renginiuose. klasėje ir mokykloje turi draugų. Neįsivaizduoju, ką ji veiktų 3 klasėje, kurioje ji dabar turėtų būti schmoll.gif
na dėl galimybės pasireikšti išleistuvių organizavimo klausimu - jos tiesiog nėra. Kaip nuspręs tėvų komiteto pirmininkė - taip ir bus. na jei taip reikia, tai palieku jos reikalui ir valiai, nes ir anksčiau teikti pasiūlymai jos nepasiekdavo - lyg žirniais į siena. o va daželio išleistuves pati organizavau ir pasisekė viskas puikiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2014 02 10, 20:28)
. o va daželio išleistuves pati organizavau ir pasisekė viskas puikiai  ax.gif


gal galima butu placiau blush2.gif . kad ir i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsiminiau tevams apie isleistuves dar pries kaledas, bet paziurejo i mane kaip i ufonaute doh.gif Tai ir nebesijaudinu. Nenori galvot, vadinas gales patys paskutine savaite organizuot mirksiukas.gif (nusibodo keturis metus vienai galva sukt)
Atsiprasau uz nelietuviskas raides - nesusikalbu ne tik su tevais, bet ir su kompiuteriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2014 02 11, 09:26)
Uzsiminiau tevams apie isleistuves dar pries kaledas, bet paziurejo i mane kaip i ufonaute  doh.gif Tai ir nebesijaudinu. Nenori galvot, vadinas gales patys paskutine savaite organizuot  mirksiukas.gif (nusibodo keturis metus vienai galva sukt)
Atsiprasau uz nelietuviskas raides - nesusikalbu ne tik su tevais, bet ir su kompiuteriu  doh.gif

Pas mus net niekas neužsiminė biggrin.gif . Pati neturiu laiko, nors jei kas organizuotų prisidėčiau pagal galimybes ax.gif . Bet imtis vairo tiesiog neturiu galimybių. O kartais ekspromtu viskas gaunasi labai gerai.
Atsakyti
Visus ir visas sveikinu su pradines mokyklos pabaiga!

Galima drasiai pamirsti ivairius NEC testus, diktantus, ..... ir dziaugtis vasara!

Visiems gero poilsio, turiningos ir linksmos vasaros!!!!
Atsakyti
Ir vel moderatoriu teks prasyti pakeisti temos pavadinima i koki " Penktoke! Ar dar gyvas? Kaip tau sekasi?" biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tinka wink.gif iki 12 klasės ir pribaigsim tema doh.gif lotuliukas.gif
kaip sekasi penktoje klasėje? jau pasibaigė pirmosios savaitės... ar spėjo vaikiukai apsiprasti su mokytojais?
Atsakyti
Ana diena pamislijau, kad kokioje mokyklos temoje mus ir greiciau surastu ir kiti prie musu prisijungtu ir tema gyvesne butu ir galima butu padiskutuoti gal net su mokytojais dalykininkais (pasidalintu savo pastebijimais, gal net vieno kito patarimo sulauktumeme).
Dabar kazkokie cia mes tokie uzslepti, kaip kokie partizanai biggrin.gif
Speju, kad be jau esanciu, nelabai kam net mintis sautu cia musu pasieskoti, net jei ir labai prireiktu g.gif


Dabar jau truputi ramiau nei pirmomis dienomis. Jau zino kur kokie kabinetai randasi. Po kelis kart mate visus mokytojus. Ivertino biggrin.gif pas ka reiks mokytis, o pas ka galima bus durniu pavolioti biggrin.gif
Siaip atrodo lyg ir nieko. Po truputi apsipranta. Kadangi siuo laikotarpiu buvo ir vis dar yra paidejes jautrumas (irzlesne, prastai miega, sunku uzmigti, kartai pravirksta "ant lygios vietos"), tai vakarais pasitelkiam i pagalba zolinius preparatus.

Kas mane labiausiai gasdina, tai neadekvatus kuprines svoris. Susidejus vienos dienos pamokoms reikalingus vadovelius, pratybas, sasiuvinius , net man suaugusiam yra ka nest. mazai neatrodo.

Labai apsidziaugiau, kad bent jau kol kas pratybu mokykla reikalauja minimaliai (anglu ir gamtos pazinimas).

Tam kartui atrodo tiek 4u.gif
Atsakyti
O maniškei deja pirmą savaitę teko paskubom keisti mokyklą unsure.gif
Jautruolė ji pas mane unsure.gif Pamačiau, kad nelabai atlaikys pasikeitimų, atsilieps sveikatai.
Laimei, kad turėjau variantą, nors tikrai negalvojau, kad jo prireiks.
Žodžiu, dabar pasirinkom netradicinį mokymą, keliauja į privačią mokyklą. Yra ten pažįstamų ir geriausia draugė. Tfu tfu tfu, bet matau kad bent dabar vaikas laimingas thumbup.gif Ir pati tuo netradiciniu mokymu bent kol kas pradedu žavėtis.
Aišku, kerta per piniginę, bet ko tik nepadarysi dėl vaiko.

Toje mokykloje jau nuo 5-tos klasės yra antroji užsienio kalba. Na variantas vienintelis - prancūzų. Bent kol kas maniškė ta prancūzų kalba susižavėjusi biggrin.gif Tikiuosi, neišblės tas susižavėjimas, nes jei ką, aš prancūziškai nė bum bum blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 14 rugsėjo 2014 - 12:38