Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip as numečiau 8 kg

Sveikos:) na pasiskaičiau ir aš jūsų istorijas, tai nusprendžiau ir savo išdėstyti ir dar negana to, jei pavyks įdėti foto, kaip pasikeitė ta mano figūra per keturis mėnesius. Pradėkime nuo to, kad mano ūgis 158 cm, o svoris buvo 62 kg. Kaip mano ūgiui tikrai pakankamai daug. Niekada negalėjau pasigirti labai lieknom kūno linijom, dar išvykimas į užsienį davė savo, taigi tikrai atrodžiau kaip mielas pliušinis meškinas. Kadangi esu labai didelė tinginukė, tai mane reikėjo labai paskatinti, na tuo užsiemė mano vaikinas, bet didelių pokyčių nebuvo. Grįžau aš į Lietuvą ir nusprendžiau rimtai užsiimti savimi.
Pradėjau nuo to, kad užsirašiau į aerobikos treniruotes ir žinote ką, jos tikrai velniai rautų padeda. Na aišku susimažinau mitybą, po 7h vakaro nebevalgiau, bet dieną maitinausi saikingai ir skaniai (paskui parašysiu ką valgiau). Na nuo balandžio pradėjau sportuoti, kilogramas po kilogramo tirpo, aišku per pirmą mėnesį tie kilogramai ištirpo greičiausiai, dabar tik po 800 g į dvi savaites, pusantros. Šiandien svėriausi, tai sveriu 54 kg, taigi svoris svyruoja nuo 53-54 kg, daugiau būna, kai leidžiu sau pasilepinti. Na tai vat visus šiuos mėnesius sportavau. Vaikščioju į aerobiką, į BodyGym, ten labai faina trenerė yra, treniruotės man patinka ir patikėkit toks geras jausmas, kai išeini visa pavargusi ir šlapia ir žinai, kad šiandien tu pasistengei, na po treniruotės aš nevalgau, nelabai ir noris. Vieni sako, kad reikia, kiti kad negalima, aš darau kaip man geriau.
Na dabar aš atrodau tikrai gerai, bet aš norėčiau pasiekti 50 kg ribą ir tada jau ties tuo laikytis, bet kaip stoviu ties 53-54 kg taip ir stoviu ir nebežinau ką daryti.
Šiaip nusipirkau virtuvines svarstykles, tai svėriuosi maistą, susidarius tam tikra normą ir valgau, bet gal kas turi dar kokių pasiūlymų?
Jei norėsit kokių patarimų drąsiai klauskit. Beje čia foto negaliu įdėti kaip pasikeičiau, tai jei norėsite pamatyti tikrus rezultatus rašykite ax.gif

O dėl mitybos:
Tai valgiau labai daug daržovių su mėsa.
Šiaip patariu vien baltymų nevalgyti, nes aš pasigavau taip salmoneliozės bakteriją.
Atsisakykite duonos ir bulvinių patiekalų, o svarbiausia gerkite vandens tiek kiek jums noris, kai sportuosit, tai ir gerti norėsis. Griežtai nevalgykite po 7h. Juk pačios žinute, kad skrandis pradės trauktis, svarbiausia pavalgykite prieš tai. Ir dar kartą sakau, norite mesti svorį, sportuokite, į salę nepatariu eiti, nes ten darbas ant raumenų, patariu užsiimti aktyvesne treniruote.
Dar vienas skanus ir lengvas patiekalas yra and pūstesnių duoniukų, kurie minkštesni uždėti fetos sūrio ir pomidorą papjaustytą su pipirais. Labai skanu ir lengvas užkandis thumbup.gif .

P.S. Kai mes su vaikinu sulyginome nuotraukas iš ankščiau ir dabar, tai jo ištarti žodžiai buvo: jėzus, kokia meilė akla lotuliukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Mazasis oposumas @ 2012 08 17, 11:49)

P.S. Kai mes su vaikinu sulyginome nuotraukas iš ankščiau ir dabar, tai jo ištarti žodžiai buvo: jėzus, kokia meilė akla lotuliukas.gif


Labas, saunuole, labai palaikau tave smile.gif mano vaikinas kai paziuri foto irgi sako, o jetau net nezinojau, kad tu tokia stora buvai, tipo nesimate biggrin.gif sako kad atu cia tokia buvai biggrin.gif as numeciau 8-9 kg siai dienai. atsiusk man i az savo foto, as tau savo parodysiu smile.gif ziauriai smalsu smile.gif
Atsakyti
Saunuole, as irgi metu svori. Labai daug nereikalingu kg liko po nestumo. Derinu sporta su mityba. Begioju rytais ir suku lanka. Valgau viska ko noriu bet po nedaug. Man irgi prasom pasirodyti koks pokytis.
Atsakyti
Sveikos, as ir po metų apsileidimo pradėjau sportuot. Mano ūgis 170, svoris 60. Paprastai normalus svoris būdavo 57, gražiausiai atrodžiau sau, kai svėriau 54. Mano tie trys kilogramai ant pilvo užsidėjo per metus laiko nieko neveikimo, tikiuosi per porą mėnesių bent šiokių tokių rezultatų smile.gif tik va dar valios trūksta kartais dėl maisto blush2.gif norėčiau irgi pamatyt rezultatus, gal bus įkvėpimas užrišt burną biggrin.gif
Atsakyti
sveikute,butu labai saunu ,pamatyti pokicius, juo lb,kad as irgi 158cm ugio,o dabar sveriu, 61kg galbut man tai butu didelis spyris i uzpakali,kad dar labiau pasistenkciau..beje anksciau mano stabilus svoris nevirsidavo 49-50kg,,,kol saves nepradejau nebemyleti ir kimsti vos ne viska kas papuola:(
Atsakyti
Saunuole!
user posted image
Atsakyti
Šaunuolė smile.gif sveikinu smile.gif
Aš irgi vakar pirmą kartą buvau aerobikoj smile.gif gal gali atsiųsti savo foto su rezultatais? smile.gif Norėčiau pasižiūrėti ar aerobika ir mityba daro stebuklus smile.gif
labai noriu atsikratyti kokių 8 kg smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė, tikrai daug pastangų įdėjai thumbup.gif
Atsakyti