Įkraunama...
Įkraunama...

Artimas žmogus - alkoholikas

Tesiam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 08 17, 13:00)
O giriu ir girsiu visus alei vieno-tiek vyrus,tiek moteris,kurie bent jau bando negerti.Būtent žmogaus pasirinkimas-ir geras pasirinkimas.Malačiai.Bandyti,tai vis kažką daryti,pripažinti ,kad geri-keltis,kluptis,vėl keltis.Yra metusių gėrimą po nemažo gėrimo stažo ir dar oho kiek gyvenime nuveikusių.Kad kuo daugiau tokių būtų .

Aciu, RAPOJA 4u.gif
Atsakyti
Kas moka, įdėkit nuorodą į ankstesnę temą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senmergiukas: 20 rugpjūčio 2012 - 06:57
ANKSTESNĖ TEMA - http://www.supermama...?...1380&st=588
Atsakyti


Sena tema

Gerbiu alkoholikus jų apsisprendime negerti. Kadangi (likimo ironija) bendrauju pagrinde su alkoholikais (negeriančiais) matau jų pastangas, jų artimųjų pastangas, žinau kokius pragaro ratus jiems reikia praeiti. Tačiau nepateisinų tranų , kurie savo artimųjų sąskaita bujoja ir savo begaliniais pažadais kartina jų gyvenimus iki sekančio karto. Tokiems nepadės nei torpedos nei atominės bombos.
Atsakyti
Alkoholikas ir liks alkoholikas. Silpnavalis zmogus. O jei moteriai norisi buti su skuduru vien tik tam ,kad jaustis namu vadove ...nu tada cia jau ne vyru problema, o tu paciu zmonu.
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 08 20, 17:25)
Alkoholikas ir liks alkoholikas. Silpnavalis zmogus. O jei moteriai norisi buti su skuduru vien tik tam ,kad jaustis namu vadove ...nu tada cia jau ne vyru problema, o tu paciu zmonu.

Silpnavalis alkoholikas, mano supratimu, tas kuris priklausomybės įveikti negali.. O jei žmogus pasiryžta jokiu būdu jo taip nevadinčiau.

O moterys visada tikisi , kad jos už priklausomybę yra stipresnės, kai kurios (deja) tą tikėjimą išsaugo visą gyvenimą. Ir tai jų pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(jolantoska @ 2012 08 20, 18:58)
Silpnavalis alkoholikas, mano supratimu, tas kuris priklausomybės įveikti negali.. O jei žmogus pasiryžta jokiu būdu jo taip nevadinčiau.

O moterys visada tikisi , kad jos už priklausomybę yra stipresnės, kai kurios (deja) tą tikėjimą išsaugo visą gyvenimą. Ir tai jų pasirinkimas.

Jei savo kailiu nebuciau patyrus kas toks per baubas yra alkoholizmas ,tai galima man butu makaronus kabinti ant ausu, mol kokie vargsai alkoholikai ,jie gi ligoniai .Jie patys pasirinko buti ligoniais .As, kai buvau jauna ir grazi biggrin.gif , laaabai daug metu dirbau restorane, o ten ,kaip zinia, anksciau klientai negailedavo sampano ir visokiu kitokiu tauriuju gerimu. Kiekviena diena gerimai liedavos laisvai. Bet viena diena pasakaiu sau -ei ,stop ,nes taip gali pavirsti alkoholike .Ir stabdziai isijunge dar ne nepriartejus prie alkoholizmo. Todel drasiai galiu pasakyti - nereikia alkoholiku gaileti , jie tokiais buti pasirinko budami mastantys ir blaivaus proto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 20 rugpjūčio 2012 - 18:08
QUOTE(burbanti @ 2012 08 20, 19:06)
Jei savo kailiu nebuciau patyrus kas toks per baubas yra alkoholizmas ,tai galima man butu makaronus kabinti ant ausu, mol kokie vargsai alkoholikai ,jie gi ligoniai .Jie patys pasirinko buti ligoniais .As, kai buvau jauna ir grazi  biggrin.gif , laaabai daug metu dirbau restorane, o ten ,kaip zinia, anksciau klientai negailedavo sampano ir visokiu kitokiu tauriuju gerimu. Kiekviena diena gerimai liedavos laisvai. Bet viena diena pasakaiu sau -ei ,stop ,nes taip gali pavirsti alkoholike .Ir stabdziai isijunge dar ne nepriartejus prie alkoholizmo. Todel drasiai galiu pasakyti - nereikia alkoholiku gaileti , jie tokiais buti pasirinko budami mastantys ir blaivaus proto.

Aš nerašiau, kad alkoholikai vargšai. Ilgą laiką ir aš neigiau , kad jie ligoniai. Bet tenka pripažinti, kad klydau. Jei kiekvienas galėtų laisvai sustoti , būtų kur kas gyventi paprasčiau. Bet yra kitaip...
Atsakyti
QUOTE(jolantoska @ 2012 08 20, 19:21)
Aš nerašiau, kad alkoholikai vargšai. Ilgą laiką ir aš neigiau , kad jie ligoniai. Bet tenka pripažinti, kad klydau. Jei kiekvienas galėtų laisvai sustoti , būtų kur kas gyventi paprasčiau. Bet yra kitaip...

Prie ko cia sustoti? Cia gi toks gyvenimo budas, ar jus suprantat? Jei ir nustoja gerti ,tai jie taip ar taip smegenineje savo iki smerciaus taip ir lieka alkoholikais, tik save prievartauja buti kitokiais ,nei buvo ju pirminis pasirinkimas.
Kaip isvis galima bandyti alkoholika 9ar netgi ne alkoholika) vesti keliu, kuri pats susigalvojai? Tu noiri taip gyventi, o ne kitaip ,tai ir gyvenk. Leisk zmogui paciam spresti kur jis miras -ar grabe , ar patvoryje. As tai negaliu ziureti i tokias zmonas ,kurios tempaisi alkoholikus ant savo kupru ir garsiai rekia ,kad jie per sunkus. Nu nusimesk nasta ,kasd tau liepia tysti apsimyzusi maisa ant kupros/
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2012 08 20, 19:25)
Prie ko cia sustoti? Cia gi toks gyvenimo budas, ar jus suprantat? Jei ir nustoja gerti ,tai jie taip ar taip smegenineje savo  iki smerciaus taip ir lieka alkoholikais, tik save prievartauja buti kitokiais ,nei  buvo ju pirminis pasirinkimas.
Kaip isvis galima bandyti alkoholika 9ar netgi ne alkoholika) vesti keliu, kuri pats susigalvojai? Tu noiri taip gyventi, o ne kitaip ,tai ir gyvenk. Leisk zmogui paciam spresti kur jis miras -ar grabe , ar patvoryje. As tai negaliu ziureti i tokias zmonas ,kurios tempaisi alkoholikus ant savo kupru ir garsiai rekia ,kad jie per sunkus. Nu nusimesk nasta ,kasd tau liepia tysti  apsimyzusi maisa ant kupros/

Ar Jums teko bendrauti su negeriančiu alkoholiku ? Jie savęs neprievartauja. Tiesiog žmonės suvokia, kad turi problemą , kuri griauna jų gyvenimą. Negerti yra jų laisvas apsisprendimas.

Aš labai pykau ant savo mamos kad nesiskyrė su tėvu. Bet tai buvo jos gyvenimas. Ir šiadien aš nežinau priežasčių kurios ją laikė nuo skyrybų. Bet nepaisant savo asmeninių nuoskaudų negaliu smerkti tų moterų , kurios gyvena su alkoholikais. Tai yra jų pasirinkimas ir tik jos vienos žino savo pasirinkimo priežastis. Gaila tik vaikų. Ir nors moterys sako, kad stengiasi nuo vaikų slėpti problemas namuose, vaikai nėra kvaili jie mato kur kas daugiau.
Atsakyti
QUOTE(jolantoska @ 2012 08 20, 19:34)
Ar Jums teko bendrauti su negeriančiu alkoholiku ? Jie savęs neprievartauja. Tiesiog žmonės suvokia, kad turi problemą , kuri griauna jų gyvenimą. Negerti yra jų laisvas apsisprendimas.

Aš labai pykau ant savo mamos kad nesiskyrė su tėvu. Bet tai buvo jos gyvenimas. Ir šiadien aš nežinau priežasčių kurios ją laikė nuo skyrybų. Bet nepaisant savo asmeninių nuoskaudų negaliu smerkti tų moterų , kurios gyvena su alkoholikais. Tai yra jų pasirinkimas ir tik jos vienos žino savo pasirinkimo priežastis. Gaila tik vaikų. Ir nors moterys sako, kad stengiasi nuo vaikų slėpti problemas namuose, vaikai nėra kvaili jie mato kur kas daugiau.

Nu tai va ,ka as ir sakau .Cia ju pasirinkimas gyventi su alkoholikais .Tai ko jos verkia ir visiems pasakojasi kokie ju diedai svolaciai? Jos gi pasirinko toki gyvenima .Jos ji ir turi keisti ...bet ne kitam ir kito gyvenima, o SAU ir SAVO gyvenima.
Atsakyti