Įkraunama...
Įkraunama...

Artimas žmogus - alkoholikas

QUOTE(giurza @ 2012 08 21, 18:35)
Kol as kovojau – alkoholis man rupejo, kai nustojau kovoti – neberupi. Paradoksas g.gif  lotuliukas.gif


Aš taip ir supratau smile.gif .
Manau, su alkoholiku irgi panašiai - kol kovoji su juo, vedi į doros kelią, auklėji, tol vien tik bėdos. O kai palieki ramybėj, nepaisant visų su tuo susijusių nepatogumų, pasirodo, kad ne apie jį pasaulis sukasi ir gyvent įmanoma, ir gyvenimu džiaugtis.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 08 21, 20:41)
Aš taip ir supratau  smile.gif .
Manau, su alkoholiku irgi panašiai - kol kovoji su juo, vedi į doros kelią, auklėji, tol vien tik bėdos. O kai palieki ramybėj, nepaisant visų su tuo susijusių nepatogumų, pasirodo, kad ne apie jį pasaulis sukasi ir gyvent įmanoma, ir gyvenimu džiaugtis.

Labai idomi ir originali interpretacija mano zodziu i "sozu" pasauli:)
Deja, daugumai alkoholiku (ir sozu) nustoti "kovoti" yra neimanoma, nes kovoti - tiksliau imituoti kova - zmogaus savimeilei yra maloniau nei "pasiduoti" ir "nuleisti rankas" verysad.gif

P.S.Man labai patinka ASAP tema - sviezas/laisvas vejas sozu asaru/pykcio pakalnej 4u.gif
Nors ASAP ir pati iki siol galutinai neissigyde... IMHO visom prasmem
Atsakyti
QUOTE(giurza @ 2012 08 21, 20:39)
P.S.Man labai patinka ASAP tema - sviezas/laisvas vejas sozu asaru/pykcio pakalnej 4u.gif
Nors ASAP ir pati iki siol galutinai neissigyde... IMHO visom prasmem



Visai smagu sužinot, kad esu demaskuota biggrin.gif
Kur jau čia išsigydysi... Tobulėjimui ribų nėra. Visą gyvenimą gydaisi, ir ligonis numirsi smile.gif Svarbu, kad su polėkiu.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 08 21, 20:41)
Aš taip ir supratau  smile.gif .
Manau, su alkoholiku irgi panašiai - kol kovoji su juo, vedi į doros kelią, auklėji, tol vien tik bėdos. O kai palieki ramybėj, nepaisant visų su tuo susijusių nepatogumų, pasirodo, kad ne apie jį pasaulis sukasi ir gyvent įmanoma, ir gyvenimu džiaugtis.


Tikra tiesa, man ir tas pats.
Atsakyti
QUOTE(giurza @ 2012 08 19, 23:22)
Aciu, RAPOJA 4u.gif

Giurza doh.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tik dabar supratau kodėl man sakei ''ačiū'' (dar ir pagalvojau,kad keistai kažkaip g.gif ) doh.gif biggrin.gif Aš nesekiau temų,daug ko nežinau ax.gif .Atėjau čia,nes labai labai labai rūpi viena moteris.Sakau gal kažką toookio stebuklingo išgirsiu/sužinosiu,kad galėsiu jai padėti,nors suprantu,kad taip nebus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 23 rugpjūčio 2012 - 09:46
QUOTE(Ingese @ 2012 08 22, 18:31)
Tikra tiesa, man ir tas pats.

būtent, bet sielos kertelėje vistiek jauti kažkokią keistą būseną, naštą ar kažką pan. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 08 21, 22:01)
Visai smagu sužinot, kad esu demaskuota  biggrin.gif

O ka as demaskavau? blink.gif
As tik pasakiau, kad man labai patinka dalyvio su tam tikru nicku tema... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 08 23, 10:45)
Atėjau čia,nes labai labai labai rūpi viena moteris.Sakau gal kažką toookio stebuklingo išgirsiu/sužinosiu,kad galėsiu jai padėti,nors suprantu,kad taip nebus...

Deja, bet ka nors "stebuklingo" (teisingiau - galimai naudingo) isgirsti/suzinoti cia - ir bet kur kitur - gali tik pati ta moteris, kuri tau "labai labai" rupi verysad.gif
Jei nori padeti (ir jei jinai supranta rusiskai), patark jai bent is smalsumo paskaityti saita notdrink.ru - ten tikrai stebuklu - geraja ta zodzio prasme - pasitaiko, vdrug kas nors ja uzkabins.
Atsakyti
QUOTE(giurza @ 2012 08 23, 18:32)
O ka as demaskavau? blink.gif
As tik pasakiau, kad man labai patinka dalyvio su tam tikru nicku tema...  tongue.gif


O tu Notdrinke tik skaitai, ar ir rašai? Jeigu taip, gal gali nuorodą atsiųst? Ar Supermamose, kur apie save pasakoji? Galima į AŽ, kad ne visiems.

Nu simpatiška ir protinga tu man gyvatė biggrin.gif . Norėčiau daugiau apie tave sužinot, jei nieko prieš. Jei nenori - irgi neįsižeisiu, daugiau į akis nelįsiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giurza @ 2012 08 23, 19:54)

Jei nori padeti (ir jei jinai supranta rusiskai), patark jai bent is smalsumo paskaityti saita notdrink.ru - ten tikrai stebuklu - geraja ta zodzio prasme - pasitaiko, vdrug kas nors ja uzkabins.

Ačiū.Būtinai patarsiu drinks_cheers.gif .Tik kažin ar skaitys (rusiškai supranta) ...
http://notdrink.ru/ gal gali nuorodą įmesti nuo kur pradėti skaityti,kad geriau užsikabintų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 08 23, 22:29)
Ačiū.Būtinai patarsiu  drinks_cheers.gif  .Tik kažin ar skaitys (rusiškai supranta) ...
http://notdrink.ru/ gal gali nuorodą įmesti nuo kur pradėti skaityti,kad geriau užsikabintų  unsure.gif


Ten kiekvieno skyriaus viršutinėje puslapio dalyje yra temos su žodeliu "važno". Nuo jų ir reikia pradėt.
Bet pirmiausiai reikia, kad ji norėtų pradėt. O čia jau yra, kaip yra, niekaip neįtakosi.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2012 08 24, 08:00)
Ten kiekvieno skyriaus viršutinėje puslapio dalyje yra temos su žodeliu "važno". Nuo jų ir reikia pradėt.
Bet pirmiausiai reikia, kad ji norėtų pradėt. O čia jau yra, kaip yra, niekaip neįtakosi.

aciuks.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti