Įkraunama...
Įkraunama...

Žiema sausinukų namuos

oooo Dalyve, fysnai kaip! klausyk, gal ir man kada gyvenime taip pasiseks biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labos labos, kiek gerų naujienų thumbup.gif
aldyte, sveikinu su trečia dukryte, mėnuo jau, laikas bėga 4u.gif dėl tavęs ir įlindau čia pasižvalgyti, nes kurį laiką tema "stovėjo vietoje", tai galvojau, nebeatsigausm..o pamačiau per Stilių tave ir taip keistai, žiūrėjau kaip į šimtą metų pažįstamą klasiokę ar pan...šaunuolė, graži įdomi laida buvo smile.gif
dalyyve, sveikinu ir tave, gražuole 4u.gif kaip smagu, dukrytė.. wub.gif man mergaitės kaip kosmosas..pagalvoju, traukinys jau nuvažiavo, bet ką padaryčiau numetus dešimt metų, tai tikrai lėkčiau dukrytės gimdyt smile.gif nors ką gali žinot, va kaip Pugačiova jeigu...tai laiko dar sočiai yra lotuliukas.gif
žiogiene, ačiū už rekomendaciją, lėksiu pirkt, neskaičiau tokios 4u.gif
M.tai mokyklos nelanko dar, bet su mano mama kasdien turi "pamokėles" ir visokias pratybas sprendžia, rašo, skaito..na, nežinau, kokie dabar reikalavimai, bet jei kaip anksčiau, tai sakyčiau, pirmoje klasėje nelabai jis turės ką veikt doh.gif o šiaip sportuoja tą savo ninzių sportą, patenkintas visas thumbup.gif
ilze, o tai kaip čia su tom ligom?...juk kaip tik svajonės pildosi, turėtų viskas kaip per sviestą..imunitetas pasilpęs? pervargsti? žiūrėk savęs 4u.gif


Atsakyti
labuka

ohoho,kokios dzugios naujienos..kokios jus visos saunuoles,stipruoles..o mano galva persitempe,atrodo kazkas galvoj nutruko..berods rimta depresija...gydytojas sako,kad be vaistu neapsieisiu...nesinori nieko,o zinau,kad reikia...gal kaip nors issikapstysiu..nu kur gi tas geras planas,kuri Dievas turi paruoses..laukiu laukiu,ir nesulaukiu..tfu,sakau svarbu vaikai sveiki..sia ziema kazkaip labai lengvai pertempem,be dideliu ligu..tfu tfu tfu..bandau krapstytis aukstyn,kaip muse is barsciu..nu bet sunkiai,labai sunkiai..dar to nebuvo..as kaip visad vis su blogom naujienom..tfu mane istikruju..
Atsakyti
Ilda, sunkiausia tamsa visada pries ausra ax.gif galbut ir tau tas tinka???smile.gif stiprybes tau, susiimk ir eik pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2014 03 11, 13:25)
Ilda, sunkiausia tamsa visada pries ausra ax.gif galbut ir tau tas tinka???smile.gif stiprybes tau, susiimk ir eik pirmyn mirksiukas.gif


bet tai kaiiiiii pasikėėėėlusiiiii, kai nosį užrietusi ponia... prie kotrynos bažnyčios šeštadienį mojavauuuuuu rėėėkiauuuuuuu, vyras tavo į mane labai įtartinai žiūrėjo, o tuuuuuuuu praėjai net nemirktelėjusi! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žiog(ien)ė @ 2014 03 13, 08:43)
bet tai kaiiiiii pasikėėėėlusiiiii, kai nosį užrietusi ponia... prie kotrynos bažnyčios šeštadienį mojavauuuuuu rėėėkiauuuuuuu, vyras tavo į mane labai įtartinai žiūrėjo, o tuuuuuuuu praėjai net nemirktelėjusi! biggrin.gif



nu tu matai blush2.gif nu geda net kam ir pasakyti mirksiukas.gif pedinam sestadieni po miesta ir matau kokia tai jauna mergina kad mokuoja kad rekauja zmoniu minioje, ir ne tai kad man mojuotu nugi neeeeeeeeeeeeeee vyrui mojuoja,sypsosi taip graziai. nu dar pakrizenau, sakau klausyk matyt buvai pasimatyma sutares su mergina kazkokia ir cia as per su savo idejom pasivaiskicojimo tau planus sumaisiau ane????smile.gifsmile.gifsmile.gif o pasirodo cia man mojavo nu taip kaip taip apsizioplint nepazint...
kaip gaila, nors pasilabinusios is arciua butume mirksiukas.gif
ale ner to blogo-matyt laaaaaaaaaaabai jau turtinga busi, nes ne tai kad nepazinau net ...neturiu kaip issireikst:)
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2014 03 13, 17:08)
nu tu matai blush2.gif nu geda net kam ir pasakyti mirksiukas.gif  pedinam sestadieni po miesta ir matau kokia tai jauna mergina kad mokuoja kad rekauja zmoniu minioje, ir ne tai kad man mojuotu nugi neeeeeeeeeeeeeee vyrui mojuoja,sypsosi taip graziai. nu dar pakrizenau, sakau klausyk matyt buvai pasimatyma sutares su mergina kazkokia ir cia as per su savo idejom pasivaiskicojimo tau planus sumaisiau ane????smile.gifsmile.gifsmile.gif o pasirodo cia man mojavo nu taip kaip taip apsizioplint nepazint...
kaip gaila, nors pasilabinusios is arciua butume mirksiukas.gif
ale ner to blogo-matyt laaaaaaaaaaabai jau turtinga busi, nes ne tai kad nepazinau net ...neturiu kaip issireikst:)


nu kad turtinga tai gerai, bet kad nepazinai man iskart simtas klausimu: gal as labai susenau sustorejau ir pan biggrin.gifD beje, o buvau su tavo buvusia mokine smile.gif bet jos irgi nepazinai biggrin.gif
Atsakyti
pagaliau ateinu į mūsų smagų kampelį - nugi kad įsuko Lietuvos gyvenimo buitis ir rūpesčiai - nėra akimirkų sau... Nėra.



4u.gif 4u.gif 4u.gif Dalyyve, sveikinimai pavėluoti, laimė tokia kartais didelė, net kiek dusina - labai faina turbūt trečia dukrelę gauti smile.gif Daug daug jums džiaugsmo valandėlių - juk su trečiu vaiku mažiau nežinomybės, klaustukų, rūpestėlių....
Mano Laura Martina (sudėliojom mozaiką kokią) tikrai mažiau mano nerimavimo ir rūpesčio sulaukia, kažkaip viskas lengviau gaunasi - valgo ir miega gerai, anksti pradėjo ir gerai bendrauja - guginasi kaip didelė.
Sofija ir paskui ją Kristina persirgo skarlatina - buvo nelabai kas. Tuo metu atkeliavome į JAV paatostogauti mėnesį - tai čia sirgome sirgome... dabar jau laikas namo - Sofija mokyklą biskį praleidinėja smile.gif

TV laidos mane tikrai nebesuvilios - sukarpo iškarpo, sudėlioja naujai - nebeatpažįstu savo minčių, kalbų... uf. Nors labai mielai ta žurnalistė dirbo - vis gi tas sulopymas iš gabalėlių pameta mintį, kurią norėjau įdėti. Nu dzin. Never again - mano pamokėlė.


Atsakyti
ZIOGIENE, berniukai irgi pasisekimas, tu ka:)smile.gif juokaujuk suprantu apie ka tu:) bet tik i trecia menesi isisamoninau, kad mergaite pas mane. skirtumas gal kada veliau pasijus, po 30 metu, ne dabar.

ALDYTE, grazus zodziai. o tavo merginoms ir tau sveikatos,
busim LT liepa. kazkiek bijU ERKIU. o jus? skiepijot? maniskes sesele nepatare niekaip. bet SE. o mes ne tik SE busim.


ir is vis, savi pliusai ir minusai bet kur bunant.
man dabar aktualus klausimas- IS KUR AS? kazkas gali pasakyt is Vilniaus, kazkas- is Lietuvos..

kas ne venoj saly gyvenat- tai KAIP?
Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2014 05 05, 18:01)
ZIOGIENE,  berniukai irgi pasisekimas, tu ka:)smile.gif juokaujuk suprantu apie ka tu:) bet tik i trecia menesi isisamoninau, kad mergaite pas mane. skirtumas gal kada veliau pasijus, po 30 metu, ne dabar.

ALDYTE, grazus zodziai. o tavo merginoms ir tau sveikatos,
busim LT liepa. kazkiek bijU ERKIU. o jus? skiepijot? maniskes sesele nepatare niekaip. bet SE. o mes ne tik SE busim.
ir is vis, savi pliusai ir minusai bet kur bunant.
man dabar aktualus klausimas- IS KUR AS? kazkas gali pasakyt  is Vilniaus, kazkas- is Lietuvos..

kas ne venoj saly gyvenat- tai KAIP?


aš kaip žmogius, gyvenantis erkių lizde (tiršta jų ir kieme, ir namo pareina, ką jau kalbėt, kad miškas pašonėj), tai neskiepiju ir nesiskiepiju. Mus ta apvali sumelė atbaido, na kaip ne kaip apie 800 visiems susidarytų, o be to, tik nuo encefalito, o nuo Laimo neapsaugo, taigis. Per du metus man nė viena erkė nebuvo įsisegusi, nes labai efektyviai jas surenka šuo, du katinai ir du arkliai, tie tai apsisagstę ištisai.
Ir išvis, erkė taigi ne žaibas koks, užtrunka, kol ji įsisega, tai šviesūs drabužiai ir timpos labai gerai, ir kas vakarą pasitikrinti.
Atsakyti
ACIU, ILZE!!!
neskiepysiu
Atsakyti
Dalyve, o vardas koks??? as esu skiepijusi ir vaikus ir save. pas mus kaime encefalito atveju daug yr buve, nenoriu... be to pernai D galvoje blink.gif radau isisegusia ir jau siek tiek prisirpusia, nes plaukuose nesugalvojau ieskot, ypac tiesiai virs kaktos kur kieta dalis. tai man brrrrrrrr kazkaip.......
Atsakyti