Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas Namuose

Apklausa: Ar rudenį ir žiemą leidžiate sau labiau tingėti sporto srityje? (46 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Irunia @ 2012 11 05, 15:41)
Gal kas pametės minčių dėl pietų.
Kad gaminimas neužimtų daugiau nei 20 min.
Be mėsos ir žuvies g.gif

Laba,
pvz.: sūris, ryžiai/grikiai ir šalia daržovės su prieskoniais: baklažanai, brokoliai, žiediniai kopūstai, paprikos ir kas tik nori. Taip pat dar ir šampinjonai gali eiti į trąsą.
Tik aišku, užtruksi su daržovėmis, gali ir netilpti į 20 min. Nebent naudotumei pirktines.
Arba mažiau sveikai: spagetti, šampinjonai, sūris, daržovių bliūdas.
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 11 05, 14:41)
Mano vaikas alergiškas maistui, o vyras mėsaėdis nedaržovinis.
Todėl kitos išeities nėra.
Papildyta:

Bliam, nu bent jau šiuo gyvenimo tarpsniu neturiu tiek laiko, kad troškinį pasidaryt. Dievulėliau kaip užsimaniau  thumbup.gif
Papildyta:
Gal kas pametės minčių dėl pietų.
Kad gaminimas neužimtų daugiau nei 20 min.
Be mėsos ir žuvies g.gif



Iseities neturi - troskiniai. Jie tikrai laiko neuzima, darzoviu pervirti nereikia. Kameroje turek visada ankstiniu prisivirusi, tada sumesi viska i puoda, darzoviu uzmesi ir tegu troskinas. Darzoves visokios pagal sezona, paga sandeliuko turini is po vasaros ko privakuota biggrin.gif Kita syki uzsimeti varskes surio kubeliais i darzoviu troskini, seklu ar riesutu pasismulkinus... gali prisidaryti tokiu ir indeliais i kamera mestelk, paskui tik pasisildai. Darzoviu burgeriu prisidaryk ir i kamera.
Saldytos darzoves. Jos geris kai skubu ir kai neskubu. Kadangi saldomos ka tik nuskintos darzoves, tai ju kokybe abejoti tikrai neverta pradet. Gal tik lt brangu tokie dalykai.. ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 05 lapkričio 2012 - 18:20
Gali pabandyti ir grikių kotletus - pati neseniai bandžiau, tai patiko thumbup.gif
Nusipirkau pagaliau avinžinrių, tik nesugalvojau, ką tokio su jais pagaminti g.gif

Beje, pradėjau sportuoti sporto klube, bet , manau liksiu šitoje temoje- jaukiau vistiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 11 05, 19:18)
Darzoviu burgeriu prisidaryk ir i kamera.

Kas čia per negirdėtas dalykas? g.gif Prašom, plačiau mirksiukas.gif
Iš visokių kruopų kotletus ir man patinka karts nuo karto gamint (ypač ryžių).

Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 11 05, 16:11)
Laba,
pvz.: sūris, ryžiai/grikiai ir šalia daržovės su prieskoniais: baklažanai, brokoliai, žiediniai kopūstai, paprikos ir kas tik nori. Taip pat dar ir šampinjonai gali eiti į trąsą.
Tik aišku, užtruksi su daržovėmis, gali ir netilpti į 20 min. Nebent naudotumei pirktines.
Arba mažiau sveikai: spagetti, šampinjonai, sūris, daržovių bliūdas.

O siaube... Numirčiau nuo tokio kiekio maisto. Jei jau grikiai, tai be daržovių šalia. Arba tik daržovės smile.gif
Makaronų nevalgau. mirksiukas.gif
O grikių kotletus tai kepu savo zuikiui. Pati net nespėju paragaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 11 05, 20:45)
O siaube... Numirčiau nuo tokio kiekio maisto. Jei jau grikiai, tai be daržovių šalia. Arba tik daržovės smile.gif
Makaronų nevalgau. mirksiukas.gif
O grikių kotletus tai kepu savo zuikiui. Pati net nespėju paragaut  lotuliukas.gif

Humoristė lotuliukas.gif Mane tokie dalykai valandai gal pasotina duokdie. E tai tam, kruopelėws, sūrelio ir daržovių. Tikrai plėšrūnei tai tik užkandis irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 11 05, 18:18)
gali prisidaryti tokiu ir indeliais i kamera mestelk, paskui tik pasisildai.

Tu genijus. Ir kaip aš apie šaldymą pamiršau.
Nu rimtai - pasidarai daug, o po to jau atsišaldau. Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 11 05, 20:47)
Humoristė lotuliukas.gif Mane tokie dalykai valandai gal pasotina duokdie. E tai tam, kruopelėws, sūrelio ir daržovių. Tikrai plėšrūnei tai tik užkandis irnesakyk.gif  hihihi.gif

Plėšrūnė smile.gif
Mano sportai gal per mažai kalorijų išdegina g.gif
Pulsas neužkyla, nešokinėju. Dirbu daugiau su jėga ir ištvėrme.
O ir skrandis susitraukė.
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 11 05, 15:41)
Mano vaikas alergiškas maistui, o vyras mėsaėdis nedaržovinis.
Todėl kitos išeities nėra.
Papildyta:



Na, jei vaikas alergiškas, tai suprantama dėl atskiro gaminimo. Bet aš rasčiau išeitį - tikrai kartą per dieną galima pasimaitinti vaiko maistu, t.y. valgyti tą, ką jam pagamini. Na, o vyras, sakai, mėsėdis. Bet juk šalia mėsos vistiek manau būna šioks toks garnyras: ryžiai/bulvės/ grikiai + kažkokios daržovės/salotos/mišrainė. Valgyčiau garnyrą, jei mėsos nesinorėtų rolleyes.gif Na, man atrodo, visada galima rasti išeičių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 05 lapkričio 2012 - 23:14
QUOTE(drugelis. @ 2012 11 05, 23:14)
Na, jei vaikas alergiškas, tai suprantama dėl atskiro gaminimo. Bet aš rasčiau išeitį - tikrai kartą per dieną galima pasimaitinti vaiko maistu, t.y. valgyti tą, ką jam pagamini. Na, o vyras, sakai, mėsėdis. Bet juk šalia mėsos vistiek manau būna šioks toks garnyras: ryžiai/bulvės/ grikiai + kažkokios daržovės/salotos/mišrainė. Valgyčiau garnyrą, jei mėsos nesinorėtų  rolleyes.gif  Na, man atrodo, visada galima rasti išeičių  ax.gif

Na nėra taip viskas paprasta. Bulvių nevalgau, o vaikas pagrinde tik jas gali valgyti. Vyras prie mėsos mėgsta ryžius. Aš ryžių irgi nevalgau.
Tai vat ir belieka, kas greičiau - pomidorai su varške, kepta cukinija su sūriu - kas po ranka, tą ir valgau.
Žodžiu, labai problematiškos asmenybės esame lotuliukas.gif

Bet Sedindriukės pametėta idėja dėl šaldymo labai patiko. Vieną dieną prie puodo pastovi - kelioms yra maisto thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 06 lapkričio 2012 - 10:41
QUOTE(Irunia @ 2012 11 06, 09:39)
Na nėra taip viskas paprasta. Bulvių nevalgau, o vaikas pagrinde tik jas gali valgyti. Vyras prie mėsos mėgsta ryžius. Aš ryžių irgi nevalgau.
Tai vat ir belieka, kas greičiau - pomidorai su varške, kepta cukinija su sūriu - kas po ranka, tą ir valgau.
Žodžiu, labai problematiškos asmenybės esame  lotuliukas.gif

Bet Sedindriukės pametėta idėja dėl šaldymo labai patiko. Vieną dieną prie puodo pastovi - kelioms yra maisto  thumbup.gif




mazulka, yra daug visokiu ideju internete saldymui... na ka apkepai lazanijos: vietoj makaronu deti sluoksniais cukinijos/moliugo juosteles, tarpuose vietoj mesos deti pupeliu trintu koses, varskes/surius, vel juostutoi darzovems.... kepti.... saldyti....

darzoviu troskinukai su ankstiniais.... deja tau ju reiks vartoti, nes na zinok susivarysi metabolizma kitaip ir daug veliau bus ne kas...

kepti suriai orkaiteje- o salai ju i folija privyniok morku, svoguno, kitokiu darzoviu, ir viska flijoje pavyniojus kepk... prisikepk tokiu laukneseliu daugiau, paskui beliks tik susimest i dezele smile.gif
visokios ankstiniu salotos- saltas maistas bet vertingas ir is ne vien tik ant pieno produktu sedet... 4u.gif

Pusryciams: kose is vakaro suruosta ir grikiai tiks ir avizos, ju nereikia virti Overnight porrige in mason jar - ideja tokia, o dek kruopu, riesutuku biski, banana koki ar saldytu uogu idek...

Kiausiniu ir nevalgai, nia?

Darzoviu burgeriai: tai darzoviu, prieskoniu, ankstiniu, riesutu kotletukai. Kaip falafeliai panasu...

Dar kepkis orkaiteje 'netikra vegetarini zuiki' vadinama Meatless Loaf - susipjaustai paskui riekelem ar norimo didumo ir valgai. Sudetis, kruopos, riesutai, prieskoniai, svogunai.. Sitas ziauriai skanus Grybu ir lazdyno riesutu apkepas, paskui dar vienus i bloga ikelsiu burgerius su zaliais zirneliais, saulegrazu branduoliais ir avinzirniais kepiau...apsivalgymas.... picas be miltinio pagrindo kepu, pada pasidlaini, kitka i kamera... avizu blyneliu prisikepu visokiu, i kamera, issiimu po kelis, kiek suvalgau... pasisrudinti galima, ar ant keptuves sausos pasildyt.... dar vienas skanus Kepalas apkepo, bet velgi galima deti viska...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 06 lapkričio 2012 - 12:02
O tu negalėtum arčiau gyvent? Gamintum man.
Paskaičiau tavo rašinėlį ir fantazija atšoko.
Tiek gaminti dar neteko lotuliukas.gif
O ir noro valgyti nėra. Galbūt tai ir yra pagrindinė problema.
Aš tiesiog nenoriu valgyti... O ir kruopos su priedais nelabai man.
Soriuks, kad nervuoju ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 06 lapkričio 2012 - 13:40
QUOTE(Irunia @ 2012 11 06, 12:37)
O tu negalėtum arčiau gyvent? Gamintum man.
Paskaičiau tavo rašinėlį ir fantazija atšoko.
Tiek gaminti dar neteko  lotuliukas.gif
O ir noro valgyti nėra. Galbūt tai ir yra pagrindinė problema.
Aš tiesiog nenoriu valgyti... O ir kruopos su priedais nelabai man.
Soriuks, kad nervuoju ax.gif



gal vidinio nerimo kokio yra? nevalgydama ... ilguoju laikotarpiu prisidarysi bedu daugiau is tikro... medziagu kai prades trukti, bus nekas, brangioji.. o tau taip ilga laika? Gal tiesiog palauk praeis, tada net nebeskanus buve dalykai bus skanus ? a? smile.gif)

Nenervuoji 4u.gif
Atsakyti