Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -12

Mergaites, man labai daznai jei kazka sunkaus panesioju skauda desnysis petys. Taip skauda kad rankos negaliu pajudinti, net su peiliu suku valgyt doh.gif Panasu kad nervo uzdegimas, tik labai daznai man jis buna. doh.gif pagerus vaistus nuo nervu uzdegimo praeina.... Kokios tam galetu buti priezastys?
Atsakyti
drinks_cheers.gif ta pati situacija doh.gif savaitę skauda ,kad vos ne vos įkišu ranką į rankovę,čia bac,savaitėlę jau nurimsta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2013 03 12, 12:09)
Mergaites, man labai daznai jei kazka sunkaus panesioju skauda desnysis petys. Taip skauda kad rankos negaliu pajudinti, net su peiliu suku valgyt  doh.gif Panasu kad nervo uzdegimas, tik labai daznai man jis buna.  doh.gif  pagerus vaistus nuo nervu uzdegimo praeina.... Kokios tam galetu buti priezastys?


Cia pasiziurek aprasyma http://www.dharma.lt...nklai-ant-kuno/

Dar cia, jei skaitai angliskai: http://meridiansoul....pe-to-edit.html

Gal siaip blogoj pozicijoj miegi, bet kokiu atveju nueik pas kineziterapeuta smile.gif
---------------------------


Dar neklausykit per daug, ka raso tas gluosnis, jinai metu metus ta pati kartoja - paleisk 'manes nemyli', paleisk 'manes nemyli', manau isprotet galima bandant 'paleisti' savo asmenybes dalis.

Jinai pati gerokai susijaukusi ir nestabili asmenybe, zinoma, vien tai nereiskia, kad zmogus negali ikelti naudingos informacijos, bet nereiktu skaityti jos postu su aklu pasitikejimu. As anksciau daug skaitydavau ezoterikos skyriuj, atsimenu Gluosnis atrode normali moterele, kuri daug cituodavo tos pacios literaturos, kol viena diena kazkas jos neisvede is kantrybes ir ji gerokai pratruko aiskindama, kad didelis geris yra dar blogesnis uz dideli blogi.. issidave, kad jai daug prasciau nei is pradziu galejo pasirodyti.
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 15, 18:14)
---------------------------
Dar neklausykit per daug, ka raso tas gluosnis, jinai metu metus ta pati kartoja - paleisk  'manes nemyli', paleisk 'manes nemyli', manau isprotet galima bandant 'paleisti' savo asmenybes dalis.

Jinai pati gerokai susijaukusi ir nestabili asmenybe, zinoma, vien tai nereiskia, kad zmogus negali ikelti naudingos informacijos, bet nereiktu skaityti jos postu su aklu pasitikejimu. As anksciau daug skaitydavau ezoterikos skyriuj, atsimenu Gluosnis atrode normali moterele, kuri daug cituodavo tos pacios literaturos, kol viena diena kazkas jos neisvede is kantrybes ir ji gerokai pratruko aiskindama, kad didelis geris yra dar blogesnis uz dideli blogi.. issidave, kad jai daug prasciau nei is pradziu galejo pasirodyti.

Truputi papletkinot, taip moteriska smile.gif
Gerai, kad gluosnis padeda, pacituoja literaturos. Padeda susigaudyti. Pritaikyti sau kazka, protingai atsirenkant kas tinka, kas nelabai. Linkiu neisprotet smile.gif Nes tikrai "manes nemyli" paleidimas - svarbu.
Siaip, dekui uz jusu zinute, informatyvi pazinimui. Ir sveikatos jums, nes reikes.. 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 15, 16:14)

Dar neklausykit per daug, ka raso...



Visiems būna blogų dienų.
Aš, asmeniškai, čia ieškau minčių, už ko galėčiau nusitverti, pažiūrėti kitu kampu į savo problemą. O ne kažkokios absoliučios tiesos.
Gluosnis, manau, ne vienai padėjo smile.gif
Atsakyti
As tai manau pratrukti yra zmogiska blush2.gif mes visi sioj zemej toli nuo idealu
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2013 03 15, 17:56)
Truputi papletkinot, taip moteriska smile.gif
Gerai, kad gluosnis padeda, pacituoja literaturos. Padeda susigaudyti. Pritaikyti sau kazka, protingai atsirenkant kas tinka, kas nelabai. Linkiu neisprotet smile.gif Nes tikrai "manes nemyli" paleidimas - svarbu.
Siaip, dekui uz jusu zinute, informatyvi pazinimui. Ir sveikatos jums, nes reikes..  4u.gif


Tiesiog sugalvojau pamineti, kad zmones atsargiau vertintu temos senbuvius ir ju atsakymus, gal kam nors bus naudinga. Man asmeniskai, pradzioje, kol Vaizgantes pasisakymai buvo gan normalus, buvo iskilusi mintis parasyti jai asmenine zinute su savo istorijos detalem ir uzduot kelis klausimus, idomu tai, kad tuo metu taip pat mokiausi delioti Taro kortas ir ju paklausiau, kiek man verta tai padaryti, kortos patare nerasyti. Tuo metu visiskai nesuvokiau priezasties, bet nusprendziau paklausyti ir iki siol vis prisimenu ir dziaugiuosi smile.gif

Del to manes nemyli, tai tera tik nepilnavertiskumo jausmo dalis ir nereik jo bandyt paleidineti, jautresnius zmones atseks atgal ir atrodys, kad tai tik dar vienas dalykas, su kuo jie nesugeba tvarkytis, kazkokia mistifikacija. Geriausiai tvarkytis su tokiais dalykais padeda psichologija, problemos samoningas suvokimas, issinagrinejimas ir nuolatinis dirbimas su ja. Man jausmu paleidinejimas tolygus bandymui juos uzkasti, kas tikrai niekada nepadeda.

Prasom uz atsakyma, as pati daug suzinojau is sito skyriaus, dabar kartais bandau ir kitiems parasyti, ypac jei pamatau ilgai neatsakyta klausima. O sakini pabaiget taip, kaip mano mineta Vaizgante, su daugtaskiu, sekmes palinkejimu ir dar balionu smile.gif Rasykit tiesiai, ka pamatet mano zinutej, juk idomu, o dar ir kaip tik i tema rolleyes.gif
Atsakyti
Gluosni, kuri Luule Viilmos knyga yra pirmoji? Antroji? Nerandu niekur informacijos, kuri knyga po kurios buvo parašyta. DĖkui. Dabar pradėjau klausytis ketvirtą, o norėčiau iš eilės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2013 03 16, 12:51)
Dabar pradėjau klausytis ketvirtą, o norėčiau iš eilės doh.gif

Tu, turėdama stiprų intelekta, turėtum ne leisti plokšteles viena po kitos, o daryti išvadas.
Išvadas iš to, ką perklausei.
Išvadas iš to, ką perklausiusi supratai.

Turi padėti. Privalai.

Turi turėti, be intelekto, ir širdį.

Kas tai yra širdis?
Kai skauda už kitus, kurių net nepažįsti.

Nebėkime mes. Kur nubėgsime?

Jei neturime vaizduotės, kaip skauda kitiems, ar galime kažką rašyti apie kažkokias vizualizacijas?

Gal kažkas galėjo padėti?
Bet viskas sueina į kažkokį teksto kiekį.
Štai vėl ilgesys - neliko ilgų beprasmių copy/paste.

Tai niekam nepadėjo. Tai tik rodo, kad tikros pagalbos žmonėms nėra.
O teksto buvo begalė....
Buvo vaidyba.
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 15, 21:37)
O sakini pabaiget taip, kaip mano mineta Vaizgante, su daugtaskiu, sekmes palinkejimu ir dar balionu  smile.gif  Rasykit tiesiai, ka pamatet mano zinutej, juk idomu, o dar ir kaip tik i tema rolleyes.gif

Rašau tiesiai - kuo ji tau padėjo?

Ar čia ne tas bobiškas karas prasidėjo, kai buvo prarasta begalė laiko?
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2013 03 16, 13:44)
Rašau tiesiai - kuo ji tau padėjo?

Ar čia ne tas bobiškas karas prasidėjo, kai buvo prarasta begalė laiko?

Aš dabar jau atremsiu jūsų tiradą.

Per daug skausmo iš šalies pamačiau.

Jo neturėjo būti. Ir pažįstamų, ir nepažįstamų žmonių.

Suteikit tikrą pagalbą žmonėms.
O ne patogiai tarpkit.

Lietuva - ne vien vaizdai per 24 valandas. Matome, stebimės....

Bet juk yra kitaip mąstančių, gyvenančių, norinčių gyventi...
Viltį jiems įskiepykit, viltį gyventi, dirbti, tikėti.

Juk Jėzus Kristus būtent tai padarė - tikėjimą žmonėms davė.

O ne apie kažkokius milijonierius svaisčiokite, iš Zimbvabės ar pan.
Savigarbos turėkite, lietuvės.
Atsakyti
QUOTE(mėlynakė| @ 2013 03 15, 17:14)
As anksciau daug skaitydavau ezoterikos skyriuj, atsimenu Gluosnis atrode normali moterele, kuri daug cituodavo tos pacios literaturos, kol viena diena kazkas jos neisvede is kantrybes ir ji gerokai pratruko aiskindama, kad didelis geris yra dar blogesnis uz dideli blogi.. issidave, kad jai daug prasciau nei is pradziu galejo pasirodyti.

Iki siol taip galvoju smile.gif
Viskas siame pasaulyje turi savo kita, nematoma puse. Visuma tai geris+blogis. Uz didelio gerio slypi toks pat didelis blogis. Uz blogio- toks pat geris. Blogiu galima tiketi, jis nenuvils, bet geriu negalima tiketi, ypac dideliu geriu, nes jo esme bloga.
Jus skaitote tai ka sakau pazodziui ir bandote suprasti is zmogoskos logikos pozicijos, vienpusiskai, bet tam, kad matyti visuma, reikia matyti abi puses.

QUOTE(be rėmų @ 2013 03 16, 11:51)
Gluosni, kuri Luule Viilmos knyga yra pirmoji? Antroji? Nerandu niekur informacijos, kuri knyga po kurios buvo parašyta. DĖkui. Dabar pradėjau klausytis ketvirtą, o norėčiau iš eilės doh.gif


Книга 1: «Душевный свет»
Книга 2 (ч.1): «Оставаться или идти»
Книга 2 (ч.2): «Без зла в себе»
Книга 3 (ч.1): «Тепло надежды»
Книга 3 (ч.2): «Светлый источник любви»
Книга 4: «Боль в твоём сердце»
Книга 5 (ч.1): «В согласии с собой»
Книга 5 (ч.2): «Прощение подлинное и мнимое»
Книга 6: «Учение о выживании»
Сборник бесед 1: «Исток жизни»
Сборник бесед 2: «Жизнь начинается с себя»
Сборник бесед 3: «Начало мужское и женское»
Сборник бесед 4: «Понимание языка стрессов»
4u.gif
Atsakyti