Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės. Jau rudenėja....

QUOTE(22peliukas22 @ 2012 09 08, 20:16)
Aurute, ieškok pašte: AUKLETOJUI-VERTINIMAS

Radau thumbup.gif . SUPER drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gero poilsio ir grazių minčių mergaitės. smile.gif
Einu ilsėtis,kankinau planus:)
Atsakyti
QUOTE(vaiste @ 2012 09 08, 19:15)
Sveikutes, mes tai gaunam vieną papildomą valandą, ir jau ne vienus metus dirbu pagal "Antrojo žingsnio" programą, man ji superinė  thumbup.gif

Noriu paklausti, gal kuri nors dirbat prailgintoj grupėj (su patentu)? Kiek kainuoja grupė? Imat mokestį už valandą ar už mėnesį?

Diena - 10litų vienam mokinukui
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 09 08, 10:04)
Ir dar. Ar jūs integruojate žmogaus saugą į planus? Degantis reikalas gun_bandana.gif Gal kuri pirmokė yra pasidariusi minėtąją integraciją savo planuose (Šaltinėlis, Raktas, skaičių šalis, etika, ir pan.) ir gali visu tuo turtu pasidalinti,tai padarys mane laimingiausiu žmogumi  ir išgelbės nuo naktinio darbo ir akių išvarvėjimo cool.gif

einu siųsti į paštą, gal pagelbėsiu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Išlindau ir aš truputį iš savo urvelio paplepėti ax.gif . Mes gavom po vieną valandą neformaliam ugdymui, o daugiau jokių papildomų valandų niekada niekas mums neskiria, net nesapnuojam apie jas blush2.gif . Dėl grupės, tai pas mus yra mokykloj trys pailgintos darbo dienos grupės (vaikai pagal klases sudėti), mokestis 15Lt mėnesiui vienam vaikui, socialiai remtini atleidžiami nuo mokesčio mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 09 rugsėjo 2012 - 07:23
Nauja tema: plepam toliau čia

Mergaitės, dar ne visos parašėte man, kokioje klasėje dirbate. Patikrinkite sąrašą ir jei randate neatitikimų, rašykite man į až, ne visada atidžiai seku temą. Pirmokai mane baigia įveikti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dėl raktelio daivajazzz: kiek pamenu ji jau senokai su mumis bendrauja, tai jūsų pageidavimu jai suteikiamas raktelis, tik jį gaus vakarop blush2.gif . Laukiu jos žinutės su el. pašto adresu į savo až dėželę.

Primenu, kad pirmiausia reikia pabaigti šią temą, o tik tada pleputauti naujoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 09 rugsėjo 2012 - 11:25
sveikos,
sakykit, ar nemačiau, ar niekas nebuvote nusiuntę į paštą vaikiškų šokių- dainų, su judesiais kartu?
Atsakyti
Dėkoju b.s., editaitei ir birutei už pagalbą dėl planų. 4u.gif Kol kas man tai naujas dalykas -tokia visapusiška integracija, tad ieškojimų dar bus... Dar norėčiau prašyti trumpalaikių ir ilgalaikių planų 1 klasei Skaičiaus šalies, dailės ir kūno kultūros blush2.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Nebespėju eilinį kartą doh.gif O dar sveikata doh.gif ... Prmą dieną darbe išvirtau, gerai, ką doh.gif verysad.gif


Mergaitės, ar įeinate į sokvadoveliai.lt prie planų? Esu prisijungusi, bet šiandien neįleidžia, o kaip tyčia taip reikia ilgalaikių Pupos su Riešutu unsure.gif Įdomu, ar visų neleidžia, ar čia tik mane ignoruoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2012 09 09, 16:29)
Labukas  4u.gif

Nebespėju eilinį kartą  doh.gif  O dar sveikata  doh.gif ... Prmą dieną darbe išvirtau, gerai, ką  doh.gif  verysad.gif
Mergaitės, ar įeinate į sokvadoveliai.lt prie planų? Esu prisijungusi, bet šiandien neįleidžia, o kaip tyčia taip reikia ilgalaikių Pupos su Riešutu  unsure.gif Įdomu, ar visų neleidžia, ar čia tik mane ignoruoja  g.gif

4u.gif Sveikutes ir manęs neleidžia šok vadovėliai ne į vieną temą ne tik į planus
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti