Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

[quote=Tutikutė,2012 09 13, 12:12]
Laba diena,
Ar priimsit naujoke? ax.gif bigsmile.gif

Tik pries savaite susipirkau visas priemones ir pradedu praktikuotis ax.gif
Viska is HG pirkausi, tiksliau man is JAV teta atveze, nes ten per pus pigiau viskas thumbup.gif tai net 20 spalvyciu uzsipirkau bigsmile.gif


negrazu imest nuotraukas, tokius grozius ir neparasyt nei koks lako spalvos pavadinimas nei kiek kart tepta, nei kaip sekesi tept ax.gif

Labai dailu, ypac prancuzas wub.gif koki dejai pagrinda?
Papildyta:
QUOTE(gerda23 @ 2012 09 13, 09:15)
dekui smile.gif jau rasiau as ten bet pakolkas nieko smile.gif o kaip tie ba-ha firmos ar geri jie?


turiu ba-ha pora lakiuku, dar is senesniu, juoduose buteliukuose, man patiko, gerai laiko, grazios spalvos, gerai nusivalo.
Atsakyti
As siandien atejau pasidziaugt smile.gif Siandie lakavau HG Black Shadow (2 sluoksniai) ir IBD Sea Pearl, bet jau spalvytes grozis wub.gif wub.gif wub.gif atsiziuret negalejau, o ir kliente kai nuejo i darba iskart bendradarbe pasiskambino uzsirasyt biggrin.gif
maciau kazkas jau buvo ikeles, tai ikeliu antrakart pasidziaugt wub.gif

user posted image

Atsakyti
sonia grazi spalvyte wub.gif ir kitu grazus , ypav prancuzai wub.gif
Atsakyti
Ar HG Sweet chocolate blizgutis labai aki rezia? g.gif nuotraukose jis atrodo labai blizgus rolleyes.gif

o elegant wish labiau i bordo? labai blizgi naturaliai?

ir dar vienas klausimas, night reflection ar all about me? man jos tokios panasios is nuotrauku g.gif

niekaip neissirenku doh.gif

Perziurejau keleta nuotrauku ir visose skirtingai atrodo biggrin.gif matyt nuo apsvietimo priklauso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2012 09 13, 12:12)

man atrodo cia bus hg rendevou ar panasiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2012 09 13, 21:55)
Ar HG Sweet chocolate blizgutis labai aki rezia?  g.gif  nuotraukose jis atrodo labai blizgus  rolleyes.gif

o elegant wish labiau i bordo? labai blizgi naturaliai?

ir dar vienas klausimas, night reflection ar all about me? man jos tokios panasios is nuotrauku  g.gif

niekaip neissirenku  doh.gif

Perziurejau keleta nuotrauku ir visose skirtingai atrodo  biggrin.gif  matyt nuo apsvietimo priklauso  biggrin.gif

Sweet chocolate nelabai aki rezia. bet pas mane tai visiskai neinama spalva schmoll.gif

elegant wish tokia rudai bordo... nera labai jau blizgi...

Atsakyti
QUOTE(vyvukas @ 2012 09 13, 21:41)
man atrodo cia bus hg rendevou ar panasiai ax.gif

Cia manau bus glamour queen smile.gif

Sonie, labai graži spalva thumbup.gif o Nagai Nagai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 09 13, 22:53)

o Nagai Nagai  wub.gif

as irgi seiliu varvinau darydama biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaites, as cia irgi busiu visiska naujoke blush2.gif Sakau visa sita reikala reikia pradeti nuo UV lempos rolleyes.gif
Gal galetumet pasidalint patirtimi ir rekomenduoti geriausia bigsmile.gif
beje ir kur geriausia pirkti lempa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambalyte: 13 rugsėjo 2012 - 22:40
QUOTE(Sonie @ 2012 09 13, 20:54)
As siandien atejau pasidziaugt smile.gif Siandie lakavau HG Black Shadow (2 sluoksniai) ir IBD Sea Pearl, bet jau spalvytes grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif atsiziuret negalejau, o ir kliente kai nuejo i darba iskart bendradarbe pasiskambino uzsirasyt  biggrin.gif
maciau kazkas jau buvo ikeles, tai ikeliu antrakart pasidziaugt  wub.gif

bigsmile.gif spalvyte kokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bambalyte @ 2012 09 13, 23:37)
Mergaites, as cia irgi busiu visiska naujoke  blush2.gif Sakau visa sita reikala reikia pradeti nuo UV lempos  rolleyes.gif
Gal galetumet pasidalint patirtimi ir rekomenduoti geriausia  bigsmile.gif
beje ir kur geriausia pirkti lempa?

patikslinkit klausima - ieskote geriausios ar geros ir pigios lempos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bambalyte @ 2012 09 13, 23:37)
Mergaites, as cia irgi busiu visiska naujoke  blush2.gif Sakau visa sita reikala reikia pradeti nuo UV lempos  rolleyes.gif
Gal galetumet pasidalint patirtimi ir rekomenduoti geriausia  bigsmile.gif
beje ir kur geriausia pirkti lempa?


Geriausios yra firmines Harmony, CND ar panasiai lempos, neblogos ir kinietiskos 36W, perkam dazniausiai per Ebay.com kinietiskas, o firmines tai irgi ten gali rast, arba Lietuvoj Nagavitoj ar panasioj parduotuvej.
Atsakyti