Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Aurelia @ 2012 09 16, 15:38)
Jauciu, kad pagavau kabli spalvas gaminti  doh.gif  issiploviau seno lako buteliuka ir pripyliau geliniu 3 rusiu, susimaise labai grazi spalva, tiesiog turiu tokia siaip sau lyg rozines pudros spalva, pripyliau raudonos ir siek tiek i slyvos spalva. Dabar vel mastau ka cia pasimaisyt, zodziu neskubekit atsikratyt nepatinkanciu spalvu, ilasinkit kitokiu spalvu ir bus super naujos spalvos!


Grazi spalva gavosi. As irgi taip megstu daryti, maišyti nepatinkancias spalvytes, tikrai galima labi graziu pasidaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2012 09 16, 17:00)
Rodau savo nauja spalva, siek tiek tamsesne ji nei foto ir turi blizgucio siek tiek nuo to violetinio perlamutrinio lako:


puiki, irgi kazkiek primena HG Exhale ax.gif kaip supratau, turi siek tiek perlamutro?
Atsakyti
Panos, o kuo skiriasi HG "Diva" nuo "night reflection" vienas emale, kitas blizgus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 09 16, 20:36)
Panos, o kuo skiriasi HG "Diva" nuo "night reflection" vienas emale, kitas blizgus? smile.gif

kaip tik dabar norejau klausti to paties....
Diva turiu, bet man rodos night .... turi perlamutro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Signa... @ 2012 09 16, 20:48)
kaip tik dabar norejau klausti to paties....
Diva turiu, bet man rodos night .... turi perlamutro?  g.gif

Tai va lyginu foto nete, alia sunku inziebt biggrin.gif Diva lyg vien emale?, o "night" blizgiai perlamutrine rolleyes.gif Norec kokio violetavo tamsulio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 16 rugsėjo 2012 - 19:50
QUOTE(Jolkuce @ 2012 09 16, 20:50)
Tai va lyginu foto nete, alia sunku inziebt biggrin.gif Diva lyg vien emale?, o "night" blizgiai perlamutrine rolleyes.gif  Norec kokio violetavo tamsulio bigsmile.gif

o tej Bella's Vampire g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2012 09 16, 21:49)
o tej Bella's Vampire  g.gif

Turiu, ji emaline juodai violetava jau net...noris tokios na tokios tikros sodrios kazkokios biggrin.gif biggrin.gif si 2012m sezona gi madingiausios visos violetiniu atspalviu spalvos, bei vyshniniai atspalviai mirksiukas.gif reik uzsitavarint kai sako mados klyksmui biggrin.gif
Atsakyti
diva, emaline tikrai.... labai einama spalva pas mane smile.gif
user posted image
Noreciau kazko tamsaus, grazaus biggrin.gif bet kitokio nei Diva biggrin.gif labai konkretus noras biggrin.gif
Papildyta:
o siaube, su fotkes dydziu truputi nesiseka.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Signa...: 16 rugsėjo 2012 - 21:37
QUOTE(Jolkuce @ 2012 09 15, 04:41)
O pacia baze lempoje kiek laikei ? wink.gif

pagal jūsų rekomendacijas 1 min, bet tada gal dar trumpiau laikyt reik? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
čia matau diskutavot apie night reflection 01351 spalvą
aš ją turiu ir man ji tokia graži wub.gif
va įmetu foto ant tipso....
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 17 rugsėjo 2012 - 07:40
sveikos gal galit patart kokios firmos geriausias butu ilgalaikis lakas prancuziskui manikiurui, galiukai tai balti o ant virsaus kokios ieskot spalvos kad gautusi panasiai kaip prisugintu nagu spalva? biggrin.gif nznau dbr ar as cia aiskiai paklausiau
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
IBD Sea shell pink (1sl.)+Orly white tips (2sl.)+sea shell pink (1sl.)
user posted image
žiūriu vidurinis pirštas kaip ir iš kraštelių apsitepliojęs, ale nemačiau ne nuotraukoj biggrin.gif
Gerda23, gal ir Jums atsakiau smile.gif

o čia man susisuko biggrin.gif
IBD Dolomite (2sl.), IBD Bing cheries (2sl.). Įsimylėjau šitas spalvytes wub.gif
user posted image
Atsakyti