Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Leskauskas




sveikos, gal kas gimdete pas gyd leskauska 2 ligonineje?? butu labai malonu isgirsti atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
As gimdziau pas ji. Bet as buvau susitarusi, t.y mokejau pinigus. Bet uz juos tikrai gavau kokybe. Pas ji vaziavau apziurai kelis kartus pries gimdyma, o po gimdymo i palata buvo irgi kelis kartus atejes apziureti. O per gimdyma labai priziurejo, kazkodel labai pasitikejau. O gimdymo metu tikrai buvo, kas veikti, nes maziaus ritmas buvo sutrikes, zali vandenys, jau net norejo cezari daryti, bet galiausiai pagimdziau pati. Vienu zodziu, as juo likau patenkinta. Klausk dar, jei kazka konkreciai nori suzinoti
Atsakyti
o mano nuomone apie si daktara nekokia,nors pas ji ir negimdziau g.gif
Atsakyti



tai kodel ta tavo nuomone nekokia? siaip sau juk nesugalvojai? mirksiukas.gif
Atsakyti
nu tai aisku smile.gif
matai man paskutinem savaitem teko ligoninei pagulet,o ten jau patikek kiek visko prisiklausai,o be to jis ir ziurejo mane ir nepatiko man.
bet cia tau rinktis.
Atsakyti
as gimdziau pas si daktara.Apie ji galiu pasakyti tik pacius geriausius zodzius,tik jo deka dabar turiu savo mazute.Man buvo atlikatas cezaris visiskai neplanuotas.Beje jis pats ir operacija dare.antra karta vaziuociau tik pas ji.Daveme mes jam po visko 200lt,ir tikrai jam nebuvo mazai.rupinosi tai thumbup.gif Kad nors puse tokiu daktaru butu kaip sis.
Atsakyti
QUOTE(kristulka @ 2006 05 02, 13:06)
sveikos, gal kas gimdete pas gyd leskauska 2 ligonineje?? butu labai malonu isgirsti atsiliepimu  mirksiukas.gif

As irgi pas ji gimdziau, tik taip jau gavosi, kad nebuvau susitarusi su juo, ir atvaziavau nakti i ligonine per jo budejima, tai jis buvo baisiai nepatenkintas, kad mano gimdymas uzsites po jo darbo pamainos pabaigos.Be to, po keliu dienu buvo gimdos uzdegimas, o kaip issiaiskinau, mano atveju jis galejo buti tik del nesterilumo...Tai va.Bet gal jei is anksto susitarsi, tai gal nusiplaus jisai rankas ir savo irankius visus. Bet as pas ji daugiau negimdyciau
Atsakyti
kazkaip keista,kad tokios blogos nuomones apie si daktara.As nei pusei blogo zodzio negaliu pasakyti.
Atsakyti
Šiandien kaip tik buvau pas gyd. Leskauską, kad patvirtintu nėštumą. Tai labai malonus gydytojas, ir šiaip nepilsto iš tuščio į kiaurą, konkretus.
Bet aš čia buvau privačiai pas jį, Rytų klinikoje, bet turbūt tas pats, kur ir 2 lig. dirba, nes kiek gi gali būti tų Leskauksų ginekologų Kaune...
Atsakyti
man irgi patinka jo konkretumas ir paprastumas thumbup.gif su tokiais zmonem labai lengva bendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi galvoju kad gimdysiu pas si daktara, jis toks paprastas lengva prie jo prieiti bendrauti visais klausimais .Mes kaip jau ir kalbejom apie tai nors man dar tolokai.Siuo metu bando dar visokiu kitu gyd mane pas save prisitraukti kiekvieni vis savo ligonines giria ( jauciasi konkurencija) na man tik nepatinka kad toli man ta antra...per sventes gimdyt ruosiuosi bijau , kad lankytojai nedavaziuos bigsmile.gif juokauju...
Atsakyti
Na as pas ji negimdziau, bet gulejau ligonineje - irgi atvaziavau per jo budejima. Kad jis konkretus ir paprastas - tikra tiesa,- labai konkreciai ir aiskiai pradeda kalba apie mazus gydytoju atlyginimus, galimybes dirbti uzsienyje ir t.t. biggrin.gif Pi tokiu kalbu klausimu nelieka. as jam aisku daviau pinigeliu, tai negaliu skustis ir prieziura, nezinau kaip butu jei buciau nedavusi. Tai matyt, gali kai nori tongue.gif
Atsakyti