Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2012 09 01, 14:53)
ne bile kada, o po dviejų savaičių.

tai bookinam diena kokia po 2 sav
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 09 01, 14:29)
tai bookinam diena kokia po 2 sav


siūlykit. aš šiandien negaliu galvoti..sad.gif
Atsakyti
Lunameja, uzskaityta is mano puses. smile.gif
Atsakyti
dekui mirksiukas.gif
dar 2 TAIP truksta.ivertinkit,kas gali
Atsakyti
saunu, visi keturi ND baigti thumbup.gif reikes eit prie sunkiausio ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

kadangi baigiasi vasaros atostogos ir kelionės, atėjo kelioninių fotografijų tvarkymo metas, tai ir to žanro profesionalų darbus žiūrinėju. http://bobkrist.com/ negaliu atsigėrėti, o keletas prajuokino, pvz. 21-oji smile.gif

Mytukas gerai, praeitą kartą labai smagu buvo. Gal, sakau, penktadienis būtų idealiausia diena - skubėjimo mažiausiai, darbai anksčiau baigiasi smile.gif Jei po 2 sav., tai gautųsi rugsėjo 21 d.
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2012 09 01, 16:35)
Mytukas gerai, praeitą kartą labai smagu buvo. Gal, sakau, penktadienis būtų idealiausia diena - skubėjimo mažiausiai, darbai anksčiau baigiasi smile.gif Jei po 2 sav., tai gautųsi rugsėjo 21 d.


hmz.. savaitės turi po dešimt su puse dienų? biggrin.gif

p.s. 21 - 23 d. savaitgalį aš negaliu. intensyvus socialinis gyvenimas biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patiko, gal dar kam patiks: LAIPTAI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2012 09 01, 15:06)


Si karta 4 namu darbas.




gerai
Atsakyti
dekui 4u.gif
ramu siandien cia smile.gif laukiu mano ND ivertinimo, truksta 1 TAIP.

Taip pat pasibandziau jau 5 ND, tai nieko gero. dirbtiniam apsvietime prie tungsten ryskiai melynuoja.ka darau ne taip????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunameja: 01 rugsėjo 2012 - 19:28
QUOTE(lunameja @ 2012 09 01, 19:28)
Taip pat pasibandziau jau 5 ND, tai nieko gero. dirbtiniam apsvietime prie tungsten ryskiai melynuoja.ka darau ne taip????

gali nors ir zaliuoti...tau svarbiausia, kad rankinis butu baltas, o visi kit - dzin mirksiukas.gif

ND uzskaitau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 01 rugsėjo 2012 - 19:33
QUOTE(gotte @ 2012 09 01, 19:32)
gali nors ir zaliuoti...tau svarbiausia, kad rankinis butu baltas, o visi kit - dzin  mirksiukas.gif

ND uzskaitau

dekui

o jei rankinis pilkuoja?kas tuomet negerai? blogai nusistaciau WB?rankinis - tai cia tie skaiciukai rolleyes.gif nezinau,kaip tiksliai jie vadinasi.instrukcijoje pataria naudoti 5500K.ar tiesingai?

gal reik ikelt 5 ND tuomet bus aiskesnes mano klaidos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunameja: 01 rugsėjo 2012 - 19:38