Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos-III

Mano mamai skydliaukes vezys. Prasau, gal kas gali papasakoti apie sia liga daugiau ir duoti kokiu patarimu.
Atsakyti
Sveika, kai man užpernai ruošėsi operuoti skydliaukės augliuką ir pamatė dideles iš siaubo akis, tai chirurgas pasakė tik tiek, kad jei tai ir būtų vėžys, jis yra pats nepavojingiausias, nes lokalizuojasi tik skydliaukėje ir nemetastazuoja. Nežinau, ar čia buvo tik paguoda, ar tiesa. Džiaugiuosi, kad jo man nerado
Atsakyti
Kielyte teisi, labai nenusigaskite, tai tikrai gydomas ir pagydomas vezys, mano drauges mama po operacijos ir svytinimo gyva jau apie 12 metu, tik jei tektu svytintis siulau tai daryti Kauno klinikose, nes ten geresnis ir naujesnis aparatas, paciai teko po juo paguleti sad.gif rezultatai puikus - dar gyva tongue.gif
Atsakyti
Labai neissigask, nes tikrai nera reikalo. Zinoma taip lengva pasakyti, bet... Kai man ruosesi operuoti skydliauke tai sake, kad skydliaukeje esantys guziukai tai cistos, o isoperave pasake, kad tai buvo nepiktybinis augliukas. Dabar jau praejo metai, per tuos metus spejau pastoti, laimingai isnesiojau dukryte ir gyvenu toliau. pries operacija labai mazai sveriau(gyd galvojo, kad nuo skydliaukes), bet ir dabar tesveriu 45kg. Siaip jauciuosiu laibai gerai.
SĖKMĖS wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
JO ir man balandi ar geguze darys skydliaukes punkcija, nes yra kazkoks guzelis cry.gif Kai suzinojau, labai pergyvenau, dabar kazkaip apsipratau, tuo labiau, kad man jis gyventi netrukdo. Tai va, gal kam teko ta punkcija patirti, kaip ten atrodo viskas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2005 02 02, 14:00)
Kielyte teisi, labai nenusigaskite, tai tikrai gydomas ir pagydomas vezys, mano drauges mama po operacijos ir svytinimo gyva jau apie 12 metu, tik jei tektu svytintis siulau tai daryti Kauno klinikose, nes ten geresnis ir naujesnis aparatas, paciai teko po juo paguleti  sad.gif  rezultatai puikus - dar gyva tongue.gif

Shvitinimas? Kiek zhinau prie tokios ligos neshvitina, o skiria radioaktyvu joda. g.gif
Atsakyti
Galiu paguosti, kad skydliaukės vėžys labiausiai pasiduodantis gydymui ir yra labai didelis procentas išgyjančių žmonių. Tad nepraraskite optimizmo.
Atsakyti
Apie skydliaukės punkciją - echoskopu randa augliuko vietą, tada įduria ir su švirkštu ištraukia. Malonumo mažai, bet ištveriama...
Atsakyti
labai aciu Visiems uz atsakymus. As taip pat tikiuosi, kad nieko blogo nenutiks. daktarai isoperavo augli, sake jau yra pasklidusiu metastaziu, paskyre radioaktyvaus jodo, bet daugiau pasakys kai paguldys i ligonine.
Labai keista kai perskaiciau kad metastaziu nebuna skydliaukes veziu sergant... reikes daugiau pasidometi ir kai mama atsiguls i ligonine paklausti gydytojo, nes provincijoje jie nelabai siais klausimais konsultuoja...
Atsakyti
Ievux, o kur paguldė tavo mamą? šiaip bet koks vežys išplinta kituose organuose, nes tai yra piktybinis auglys, jis metastazuoja.. o va jei nepiktybinis auglys, tada ir neišplinta... bet ir jis gali supiktybėti, todėl reikia stebėti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 05 03, 17:29)
šiaip bet koks vežys išplinta kituose organuose, nes tai yra piktybinis auglys, jis metastazuoja.. o va jei nepiktybinis auglys, tada ir neišplinta...

Nežinau, aš ne medikė, bet man chirurgas aiškino, kad būtent skydliaukės vėžys turi savybę lokalizuotis pačioje skydliaukėje. Tikriausiai tai negalioja paskutinėms stadijoms.
Atsakyti
QUOTE(Kielytė @ 2005 02 01, 10:34)
Sveika, kai man užpernai ruošėsi operuoti skydliaukės augliuką ir pamatė dideles iš siaubo akis, tai chirurgas pasakė tik tiek, kad jei tai ir būtų vėžys, jis yra pats nepavojingiausias, nes lokalizuojasi tik skydliaukėje ir nemetastazuoja. Nežinau, ar čia buvo tik paguoda, ar tiesa. Džiaugiuosi, kad jo man nerado

Mano senelis mire nuo skydliaukes vezio, nu as nezinau, kiek metu jis pas ji buvo, bet pradejo kristi sveikata visai ne nuo skydliaukes, buvo baisiniai nugaros, zarnyno skausmai, taigi isplito i zarnyna, o jau po zarnyno operacijos paaiskejo, kad skydliauke, nuo negalavimu pradzios sunyko per kelis menesius. Tai cia matyt labai individualu...Tikiuos, kad laiku diagnozavus bus galima kazka pakeisti.
Atsakyti