Įkraunama...
Įkraunama...

Skaitmeninis fotoaparatas - 3

QUOTE(Norka @ 2006 05 12, 14:43)
Aš šiandien iš parduotuvės turiu atsiimti Canon Digital IXUS 60, tai labai nekantriai laukiu  thumbup.gif
Iš pradžių buvau nusižiūrėjusi Canon Power Shot A620. Jo charakteristikos truputį geresnės nei ixuso, bet galiausiai vis tik nugalėjo išvaizda. A620 pasirodė labai jau didelis, o man reikėjo kompakto.

Mes irgi svarstėm pirkti Canon Digital IXUS 60 ar Canon Power Shot A620, bet A620 nugalėjo savo savybėmis, visai nesigailim thumbup.gif
Atsakyti
Gal gerbiami profesoriai galėtų patarti, ar geri Minolta fotikai ir kokie geresni blush2.gif Kaina apie 2...
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 05 15, 08:50)
1. ar geri Minolta fotikai
2. Kaina apie 2...


1. žiūrint koks modelis, kartais net ir canon būna kai kurie modeliai nelabai vykę (mano požiūriu tokiais yra A85, A75....)
2. DSLR svorio kategorijoje už 2000 + - tik Pentax isDL. Ir pagrindinis jo pliusas - santykinai nebrangūs papildomi stiklai. Ir pats kitinis komplektėlis nibrangiai išeina.
Atsakyti
SVEIKI 4u.gif
o ką galėtumete pasakyt - gero, blogo- apie NIKON coolpix 4200?
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2006 05 17, 10:21)
gero, blogo- apie NIKON coolpix 4200


1. muilinė
2. senas modelis (2 metų senumo)
3. Visiškai niekuom neišsiskiriantis ir savo klasės / kartos aparatų. Kaina jam - iki 300 Lt.
4. IŠVADA: jei jau pirkt seną daiktą, tai tik pakankamai aukštos klasės, kuriam naujas analogas kainuoja 2-3 kartus brangiau. O čia - paprasčiausias muilinukas ir tiek.
Atsakyti
Reikalinga trečio asmens nuomonė ax.gif
Nesutariam kas geriau Canon Power Shot A520 ar Canon Power Shot A 430 gražesnis tai antrasis, bet kas būtų praktiškiau doh.gif
Atsakyti
pas mane PANASONIC DMC-FX7, pirkau pries metus mazuliukas, metaliniu korpusu, didelis ekranas, filmuoja fotkina iraso garsa.... ruzavos spalvos laukiau apie 3men... bet buvo verta, veziausi slidineti nieko nebijo... daug funkciju, lieca objektyvas, labai motersikas daiktukas,
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
pasakykit visiems savo kontaktams, kurie yra Skype, kad nepriimtu kontakto, kurio nikas BeHappyBrtn. Tai virusas!!! Windows griauna per pirma kompo ijungima. O jeigu kas- automatiskai, pasakyk, kad isjungtu. Nukopijuok tai persiusk visiems.
Atsakyti
Mes nusipirkome Panasonic FZ5 ir labai patenkinti. Nuotraukos thumbup.gif . Kai pirkom buvau siek tiek skeptiskai nusiteikusi, bet vyras ikalbejo ir dabar jau visai nesigailiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritute: 19 gegužės 2006 - 16:36
Uzkliuvo akis uz Konica Minolta Dimage Z5 ax.gif Kaip jis jum? gal kam teko susidurt? Jei taip, tai kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Kopola @ 2006 05 19, 17:28)
Konica Minolta Dimage Z5

Nepirkciau vien is principo, kad Konica Minolta. Vienintelis didelis +, tai kad filmuojant galima zoomint, bet tai ir viskas. Juk ne fotoaparato paskirtis filmuoti. Turėjau jau 4 skaitm. aparatus, tai su 2 iš jų net nebandžiau filmuot. Nu ne tam skirtas daiktas. Čia kaip su televizoriaus distanciniu alaus butelius atidarinėt.

P.s. atrodo čia jau trečias forumas, kai šudas malamas apie tą patį: jau šimtą kartų pasakyta kokie fotikai yra optimalūs, bet vis dar kažkam kažkas neaišku. Kažkam vis užkliūva už akių kažkoks modeliukas, ir visiškai neaišku pagal kokius kriterijus jis pasirenkamas. Atseit gražus, moteriškas ir t.t.t. Stengiesi čia patart, o perka kas tik ką nori. Tai kam tada iš viso čia gaišt laiką? juk yra www.dpreview.com kur galima rast atsakymą į visus gyvenimiškus kls.

Papildyta:
QUOTE(troliuke @ 2006 05 19, 13:30)
BeHappyBrtn. Tai virusas!!! 

Troliuke, šiandien ne balandžio 1. Geriau išgerk alaus butelaitį kokį ir atsipalaiduok.
Atsakyti
QUOTE(voveriukas36 @ 2006 05 20, 20:03)
P.s. atrodo čia jau trečias forumas, kai šudas malamas apie tą patį: jau šimtą kartų pasakyta kokie fotikai yra optimalūs, bet vis dar kažkam kažkas neaišku. Kažkam vis užkliūva už akių kažkoks modeliukas, ir visiškai neaišku pagal kokius kriterijus jis pasirenkamas. Atseit gražus, moteriškas ir t.t.t. Stengiesi čia patart, o perka kas tik ką nori. Tai kam tada iš viso čia gaišt laiką? juk yra www.dpreview.com kur galima rast atsakymą į visus gyvenimiškus kls.

Voveriuk nesiparink. Juk mes: moterys wub.gif ir kartais mums paprasti dalykai atrodo sudėtingi. Labai dėkui Tau už patarimus ir tikiuos, kad ir vėliau jų sulauksim. mirksiukas.gif
O dabar pasakyk savo nuomonę apie Panasonic FZ5? Jau labai rimtai svarstėm apie Canon S2, tačiau atbaidė svoris blush2.gif Jau lyg ir ties Fuji F11 buvom apsistoję, bet kažkas pasiūlė FZ5... Vilioja jis ir net labai. Tai ką manai? Geras būtų pasirinkimas?
Dėkui labai notworthy.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eimutė: 22 gegužės 2006 - 16:40