Įkraunama...
Įkraunama...

Kompresinės kojinės

O, man irgi gydytoja liepė nešiot (rudenį turėsiu operaciją), 2 kompresijos klasės, tik va niekaip nemoku paskaičiuot dydžio. Pėdkelnes nešioju 4, nors pagal lenteles turėčiau 3. Ir kaip vasarą, juk kojos prakaituoja verysad.gif
Atsakyti
Gal naujų atsiliepimų yra? Paskyrė dėvėti 2 kl. iki kirkšnies, tai net nežinau kurios geriausios kainos ir kokybės atžvilgiu unsure.gif
Atsakyti

:4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 16 vasario 2019 - 11:58

Gal naujų atsiliepimų yra? Paskyrė dėvėti 2 kl. iki kirkšnies, tai net nežinau kurios geriausios kainos ir kokybės atžvilgiu unsure.gif

Turiu profilaktines kojines bei pėdkelnes, ir 1 kompresinės klasės, pėdkelnes, Sigvaris firmos. Patinka, 1 klasės atrodo gražiai, tarsi paprastos daug DEN turinčios, net neįtarsi, kad kompresinės. Bet neturiu su kuom palygint, kaip pradėjau jas mūvėt, taip ir esu ištikima.

Atsakyti

Aš labai tinau abiejų nėštumų metu, tai su antru turėjau ne pėdkelnes, puskojines iš valerijono vaistinės (šiauliuose), firma va ta https://www.emama.lt...uoda/33-dydis-2

tai man taip sutvarkė tinimus, kad būnant 7,5 mėn nėštumo nukrito 4 kg, žodžiu jos padeda sureguliuoti kraujotaką, o nuo jos labai priklauso skysčių kaupimasis, tai va :)

Atsakyti