Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos sandėliukas

Dovanoju:
1. Maišą rūbelių mergytei nuo gimimo iki 9mėn.
2. Maišą rūbelių berniukui nuo gimimo iki 3mėn.
3. Rūbelius nėštukei S/M dydžio.
Atsakyti
turiu mergaitisku rubeliu 8-10m
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Kadangi pirmakart esu cia, nepykit uz klausima, bet gal galite pasakyti kuriuo is nurodytu adresu vezti kudikio rubelius? I debreceno gatve ar kitas istaigas? Ar tiesiog cia papostinti kad dovanoju rubelius ir atsiras norinciu mamyciu?
Atsakyti
QUOTE(Delphine @ 2013 07 03, 18:09)
Laba diena  4u.gif

Kadangi pirmakart esu cia, nepykit uz klausima, bet gal galite pasakyti kuriuo is nurodytu adresu  vezti kudikio rubelius? I debreceno gatve ar kitas istaigas? Ar tiesiog cia papostinti kad dovanoju rubelius ir atsiras norinciu mamyciu?


Sveiki.Kaip Jums patogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
175 cm. normalaus kūno sudejimo merginai ieškomas mokyklinis P.Mašioto švarkas.
Atsakyti
Atiduodu maximos maišelį mergaitiškų rūbelių 3-4 metukų. jei kas turit mielai išmainyčiau juos į berniukui tinkančius nuo 1,5 metukų 4u.gif
Atsakyti
Klaipėdos prieigose (Žaliam slėnyje) SKUBIAI dovanojamas geram stovyje esantis naudotas dvigulis čiužinys 200x160.
Tel:861533456 Darius
Atsakyti
Prašau pagalbos!
66 m. moteris, nevaikšto, gulinti lovoje. Gyvena siaubingose sąlygose. Noriu paprašyti , gal kas gali padovanoti antklodę/kaldrą, viengulę, geriau sinteponinė, kad karts nuo karto būtų galima išskalbti. Šiuo metu klojasi baisiai persismelkusia šlapimu kaldra. Taip pat reikalinga viengulė lova ar sofa, nes josios sena taip pat prisigėrusi šlapimo, o ir vidurys labai išgulėtas, todėl ji guli duobėje.
Gal kasgalės padėti .
Atsakyti
Turiu. Bet labiau tarybine...
Atsakyti
Dovanoju
http://www.supermama...?...=932277&hl=
Atsakyti
Sunkiai gyvenančiai vienai likusiai mamai labai praverstų sportinis vėžimėlis (skėtukas),

KLAIPĖDA
Papildyta:
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 07 18, 16:38)
Prašau pagalbos!
66 m. moteris, nevaikšto, gulinti lovoje. Gyvena siaubingose sąlygose. Noriu paprašyti , gal kas gali padovanoti antklodę/kaldrą, viengulę, geriau sinteponinė, kad karts nuo karto būtų galima išskalbti. Šiuo metu klojasi baisiai persismelkusia šlapimu kaldra. Taip pat reikalinga viengulė lova ar sofa, nes josios sena taip pat prisigėrusi šlapimo, o ir vidurys labai išgulėtas, todėl ji guli duobėje.
Gal kasgalės padėti .


lelija,man reikia tavo tel,nr,nes kažkur nukišau. Jei nesunku man į AŽ įmesk ir dar būtų gerai,kad parašytum,ko tai moteriai reikia dar. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šemai ieškau skalbimo mašinos ir ištiesiamo kampo.
Atsakyti