QUOTE(misterija @ 2009 08 11, 22:08)
Kodėl nėra , galite vadinti tiesiog švariu vandeniu.
distiliuotas ar ne? manau , kad taip apibendrinant valytą vandenį , galite klaidinti kitus. Distiliuojant , tai yra garinant vandeną, yra keičiama vandens struktūra, tai yra vanduo verčiamas garais, vėliau kondencuojamas, tai yra vėlgi pereina į skysta būvį.
tuo tarpu valant atbuliniu osmosu vanduo į nieką nevirsta ir neatvirsta, tai yra nekeičia savo srtuktūros , todėl jis negali būti vadinamas distiliuotu
Kas per sąvoka švarus vanduo?

Pasak google, taip apibūdinamas maudyklų vanduo. Jūs gal daugiau internete palandžiokit ir rasit daugiau diskusijų apie RO filtrus, kur dauguma pripažįsta, kad šiais filtrais išvalytas vanduo yra distiliuotas.
Koks skirtumas kaip vanduo išvalomas, rezultatas tas pats - tik H2O, be jokių priemaišų. Beje, vandens struktūra nesikeičia nei vienu būdų valant, keičiasi tik fizinis būvis. Jei membraninis filtras turėtų didesnius pajėgumus ir mažesnes elektros sanaudas, tai neabejotinai jis išstūmtų distiliavimo aparatus.
Papildyta:
QUOTE(wioletine @ 2009 08 14, 12:35)
vakar buvo tikrinti vandeni, tai normas visijo 5,5 kartu, visos ten esancios medziagos. padare elekrolizes bandyma, tai tiek visokiu juodziu ir rudziu pamaciau, tai siaubakas...
gal galit patarti ka nors, koki filtra reiketu statyti?
cia paskaiciau, tai dabar net baisu, kad neisirinkciau viska isvalancio filtro
Priklausomai nuo to ką viršyją 5 kartus, turit ir rinktis filtrus. Membraninis filtras yra mažo pajėgumo, todėl jis nestatomas visam vandentiekiui, o tik geriamam vandeniui, po jo galima statyti mineralizatorių ir neturėsit jokių problemų.
QUOTE(Vygandas @ 2009 08 16, 20:27)
Sveiki, norėjau ir aš įkišti savo trigrašį. Galvoju ir aš įsigyti vandens valymo sistemą. Tik iškilo tokia dilema: įsigyti sistemą veikiančia atbuliniu osmosu ar distiliavimo aparatą. Kaina panaši. Bet čia daugelis aiškina, kad distiliuotą vandenį kasdien vartoti netinkama. O iš kur jus žinot? Juk ne medikai esat, nors ir jais negalima pasitikėti. Mano galva kaip tik distiliuotas vanduo ir yra pats naturaliausias vanduo ir labiausai tinkamas žmogui. Juk gamtoj gyvūnai toki vandenį geria (lietaus vanduo) ir viskas tvarkoj. Juk vanduo ne tik išplauna toksinus (o ne mineralus) iš organizmo, bet ir dalyvauja gyvybiškai svarbuose procesuose lastelių lygių. Tarp kitko žymus naturapatologas Polis Bregas tik tokį vandenį ir naudodavo (su visa šeima) ir išgyveno iki 94 metų, nes tragiškai žuvo (paskendo plaukdamas jūroj ant banglentės!!!). Juk visas medžiagas gauname su maistu. Vandens nėra pagrindinė paskirtis pernešti mineralines medžiagas. O dėl skonio nesiginčijama. Bet osmosu išvalytas vanduo gal irgi neblogai, jei dar su tankia membraną išvalytas. Ir jokios mineralizacijos. Tik neaisku su ta PH. Nejaugi mineralizacija atstato PH? Taigi ir suabejojau, kaip čia geriau padaryti. Laukiu patarimo.
Vanduo išplauna iš organizmo daugelį druskų, kurių ne visada gauname pakankamai su maistu.
Distiliavimo aparatas suės dvigubai jei netrigubai daugiau pinigų elektrai nei membraninis filtras. Vat toks skirtumas tarp šių sistemų. Rezultatas abiem atvejais tas pats.
Lietaus vanduo nėra visiškai be priemaišų, ypač šiais pramonės ir užterštumo laikais. Natūralus vanduo yra tas, kuris trykšta iš žemės gelmių ir jis tikrai nėra bedruskis, priklausomai nuo vietovės nuo silpnai mineralinio iki stipriai mineralizuoto. Distiliuotas vanduo gamtoje neegzistuoja, netgi ledynų vanduo, turi šiek tiek druskų. Tik bėda ta, kad žmogus savo ūkinės veiklos dėka, požeminius vandenis užteršė sunkiaisiais metalais, nitratais, nitritais.
Visiškai išvalyto vandens pH turėtų būti 7.