Įkraunama...
Įkraunama...

Avižieniai ir jų apylinkės

Soriukas, kad šiandien nelabai galėjau kalbėti, šiuo metu esu zabita. Na o mano puslapiukas čia:
http://www.amatumokyklele.lt/
prašom pareklaminti kam nesunku. Pagaliau jau turėsiu laiko gaminti toliau gaminukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2013 10 09, 14:49)
Soriukas, kad šiandien nelabai galėjau kalbėti, šiuo metu esu zabita. Na o mano puslapiukas čia:
http://www.amatumokyklele.lt/
prašom pareklaminti kam nesunku. Pagaliau jau turėsiu laiko gaminti toliau gaminukus 4u.gif



Jums sveikaytės, nieko tokio, svarbu, kad darysi tai, kas teikia malonumą smile.gif
Gal kas vaikus padės pažiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(Linavaido @ 2013 10 09, 14:58)
Jums sveikaytės,  nieko tokio, svarbu, kad darysi tai, kas teikia malonumą smile.gif
Gal kas vaikus padės pažiūrėti?

Mama yra atvažiavusi šią savaitėlę smile.gif oi kaip reikia sveikatos. Jokūbėliui jau geriau, bet M dar nelabai
Atsakyti
QUOTE(Sachis @ 2013 10 09, 16:43)
Mama yra atvažiavusi šią savaitėlę smile.gif oi kaip reikia sveikatos. Jokūbėliui jau geriau, bet M dar nelabai



Tadu gerai, mažumėlę ir atsipūsi, ir daugiau laiko galėsi skirti rankdarbiams 4u.gif

Tikiuosi labai neišsibujos ligos ir greitai stosite ant kojų 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, kaimynes smile.gif Neseniai atsikraustem i Avizienius, noreciau surasti aukle savo vaikuciams 2 ir 4 m. ligos atveju ar siaip kada vakare su vaikais pabuti. Gal kas gali ka parekomenduoti? Buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2014 01 04, 09:46)
Laba diena, kaimynes smile.gif Neseniai atsikraustem i Avizienius, noreciau surasti aukle savo vaikuciams 2 ir 4 m. ligos atveju ar siaip kada vakare su vaikais pabuti. Gal kas gali ka parekomenduoti? Buciau dekinga.

Aha, mes irgi auklytes po biski dairomes, jei kas turi kokiu siulymu, tai dziugu butu. Dar namu tvarkytojos po biski dairomes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mammy# @ 2014 01 05, 15:56)
Aha, mes irgi auklytes po biski dairomes, jei kas turi kokiu siulymu, tai dziugu butu. Dar namu tvarkytojos po biski dairomes smile.gif

Kur ir kaip jus ieskot? Perziurejau skelbimus, tai visos mieste.... unsure.gif sakiau turbut reikes kaime ant stulpu skelbimus kabinti biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mes gyvename Uzubaliu kaime, prie BRC autocentro, irgi ieskome valandines aukles smile.gif) sunui 2,5 metukai, eina i darzeli, bet ligos atveju reiketu pabuti su juo smile.gif tad jeigu susidomejote, rasykite, labai lauksime smile.gif

Edita
Atsakyti
Valandinės auklės ir aš ieškočiau tik Grikieniuose 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, būsimos kaimynės,
Šiuo metu statomės namą Avižieniuose, netoli Gėlių gatvės ir svarstom dėl prisijungimo prie miestelio vandentiekio sistemos. Galbūt čia bus besinaudojančiu šiuo vandentiekiu, gal galit pasidalinti ar jis geras, ar blogas.
Nes mūsų pažįstamų draugų nuomonės išsiskyrė, tai ir kreipiuosi į jus pagalbos dėl galutinės nuomonės susidarymo smile.gif...ir ką gi mum daryti ar vis tik geriau jungtis prie miesto, ar nuosavą gręžinį?
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal zinote Avizieniu apylinkej (ar kazkur kitur) koki namudini darzeli (nebutinai oficialiai veikianti)..? Noreciau grizti i darba, aukle per brangu, bet ir i valstybini lopseli nenoriu leisti, per daug vaiku..
Atsakyti
Laba diena,

Gyvenu Avizieniu sen., uz BRC nepilnas kilometras. Siuo metu auginu 6menesiu suneli. Galeciau priziureti ir jusu vaikuti (kazkiek valandu per diena). Priziureciau savo namuose smile.gif
Rasykit i Az wink.gif
Atsakyti