Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(kristalines @ 2012 09 06, 12:47)
Ir mums namie rugsėjis prasidėjo smile.gif Nauji atradimai, pažintis su menais, spalvom, formom..... (kritika laukiama) 4u.gif

Man pirma patiko, labai miela 4u.gif antra nepatiko desine puse ir gele blsko 4u.gif
Atsakyti
na ir ND1 Dublis3 - kas užskaitot, kas ne... ar galiu toliau judėt, kritika ir t.toliau, ačiū 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2012 09 06, 12:49)
Labai smagi pirma:)Jau vakar flikri pamaciau,

Antroj kairei labai lenda triuksmai ir kompoziciskai nelabai.

ačiū 4u.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 06, 12:57)
šeimos albumui- gerai smile.gif

pirmojoj erdvės trūksta- stalo, lapo, žodžiu, kairės ir apačios daugiau norisi..

antrojoj- ta gėlė laaabai trukdo, ir niekam nereikalingas juodulys dešinėje..

kad aš tik šeimos albumui ir fotkinu ax.gif
buvo panasi su lapu, daugiau apacios, bet nesiziurejo man kazko
Aha, ta gėlė ten prie jos staliuko pririšta, be jos gal ir geriau būtų rolleyes.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2012 09 06, 13:17)
Kristalines, patiko. Tik rodos spalvos galetu buti baltesnes. Antrojoj ta gele fone fe...

kaip suprast baltesnes? blush2.gif

QUOTE(chiquitka @ 2012 09 06, 13:20)
Aciu visoms uz sveikinimus. Ryt turesiu alia susipazinimo su koledzu diena, tai smalsu pamatyt su kuom teks metus laiko vienam katile virti. Tikiuos kolektyvas bus panasus i sita smile.gif Tik be kai kuriu asabu biggrin.gif

sakau, akd pamirsau kazka ax.gif sveikinu yahoo.gif

QUOTE(Stiklinė @ 2012 09 06, 13:21)
Dėkoju visiems pasisakiusiems...eisiu dar kokią juostą nusipirksiu out of date lotuliukas.gif

biggrin.gif

QUOTE(ich @ 2012 09 06, 13:21)
Man pirma patiko, labai miela 4u.gif antra nepatiko desine puse ir gele blsko 4u.gif

drinks_cheers.gif ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 06 rugsėjo 2012 - 12:27
QUOTE(Crystalia @ 2012 09 06, 12:22)
na ir ND1 Dublis3 - kas užskaitot, kas ne... ar galiu toliau judėt, kritika ir t.toliau, ačiū  4u.gif




gali normalaus dydžio įdėt? man kažkas su fokusu neaišku, trūksta aštrumo visose..
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 06, 13:30)
gali normalaus dydžio įdėt? man kažkas su fokusu neaišku, trūksta aštrumo visose..


http://s019.radikal....1b22e8dd6e9.jpg
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crystalia: 06 rugsėjo 2012 - 12:34
jėzau kokios didelės lotuliukas.gif ale ryškumo tikrai trūksta.. su kokia diafragma fotkini? koks išlaikymas? arba išlaikymas per ilgas ir sujudini, arba ryškumo zona per siaura..
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2012 09 06, 13:33)



QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 06, 13:35)
jėzau kokios didelės  lotuliukas.gif  ale ryškumo tikrai trūksta.. su kokia diafragma fotkini? koks išlaikymas? arba išlaikymas per ilgas ir sujudini, arba ryškumo zona per siaura..


hihihi.gif jau kai kėliau tai kėliau biggrin.gif
1.4 ISO200 1/200 sec.
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2012 09 06, 12:36)
hihihi.gif jau kai kėliau tai kėliau  biggrin.gif
1.4 ISO200 1/200 sec.


žinok kažkur truputį nepataika su fokusu, su tokia siaura ryškumo zona labai nesunku prašaut pro šoną 1mm ir psio, rykumo nerasta smile.gif taip ir tavosiom atsitiko.. siūlau dar kartą pabandyt, nesiskubink, ir stenkis tiksliai pataikyt, arba bent kokius F2 nusistatyk, bus paprasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 06, 13:40)
žinok kažkur truputį nepataika su fokusu, su tokia siaura ryškumo zona labai nesunku prašaut pro šoną 1mm ir psio, rykumo nerasta smile.gif taip ir tavosiom atsitiko.. siūlau dar kartą pabandyt, nesiskubink, ir stenkis tiksliai pataikyt, arba bent kokius F2 nusistatyk, bus paprasčiau smile.gif

tu teisi, bet man atrodo, kad cia geras fokusas, visi 3 i piniga. aisku didesne diafragma - butu tixliau, bet realiai - ND geras ir esme suprasta. apie diafragma ji ismoks is 2 ar 3 ND (kur ryskus fonas tures keistis, ten gales experimentuoti su ivairiais pridaryta/atidaryta diafragma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 06 rugsėjo 2012 - 12:44
QUOTE(Maggie @ 2012 09 06, 12:43)
tu teisi, bet man atrodo, kad cia geras fokusas, visi 3 i piniga. aisku didesne diafragma - butu tixliau, bet realiai - ND geras ir esme suprasta. apie diafragma ji ismoks is 2 ar 3 ND (kur ryskus fonas tures keistis, ten gales experimentuoti su ivairiais pridaryta/atidaryta diafragma.


nu taip, bet po to fotografuojant kyla klausimai, kaip gauti fokuso ryškumą kaip "britvos" smile.gif aš galvoju, kad reikia nepriekaištingai sufokusuot.. na čia tikrai pinigas ale fokuse, bet ir tai abejotinai, su rūkeliu tokiu, bet tas kaspinėlis ant pinigo tikrai out of focus..

aij, ne man tie nd, dėl manęs tai gali būt užskaityta wink.gif pasakiau tiesiog savo pastabas, kas man užkliuvo, galima ignoruot, o galima ir pasitobulint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 06 rugsėjo 2012 - 12:49
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 09 06, 13:46)
nu taip, bet po to fotografuojant kyla klausimai, kaip gauti fokuso ryškumą kaip "britvos" smile.gif aš galvoju, kad reikia nepriekaištingai sufokusuot.. na čia tikrai pinigas ale fokuse, bet ir tai abejotinai, su rūkeliu tokiu,  bet tas kaspinėlis ant pinigo tikrai out of focus..

kaspinas - joa. bet jei viena foto butu kaspinas in focus, kita - pinigas - galeciau kibti, kad esme nesuprasta wink.gif nu nzn ;]
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 09 06, 11:01)
Gal tau pacituoti kulturinguma, kaip su manim buvo bendraujama? Taip kad nepradek.


Taigi sakei, kad išeini porai savaičių doh.gif Ne nu vamzdiec biggrin.gif lotuliukas.gif O aš patikėjau biggrin.gif
Atsakyti