Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio paslaugos, pirktos akcijų metu - 2

Gal kartais pirko masinis.lt platinama gelini marnikiura UFF salone ir galetu parduoti? Perpirkciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2012 11 19, 22:11)
grupiniam yra puikus pasiulymas healthy joy salone. Nusipirksiu ne viena veido masaza,nes rezultatas- akivaizdus. Vertas kiekvieno 49 lito :-)


O kurį "Healty Joy" saloną turite mintyje, tą kuris Franko g., ar Žukausko g.? Ir gal galite šiek tiek daigiau papasakoti bigsmile.gif ax.gif
Gavau dovanų kuponą veido procedūrai salone "Healty Joy. Mėgaukis sveikata" Žukausko gatvėje. Nesinori bet kam savo veiduko patikėti, o informacijos nelabai ir radau. Kupone nurodytas inter. adresas, neveikia schmoll.gif
Atsakyti
Apie saloną VIP ART neturit atsiliepimų? Pamėnkalnio g. 5 4u.gif
Atsakyti
pirkau kuponą bikini depiliacijai cukrumi Šiauliuose grožio studijoj Agnė, pas Auksuolę. Esu labai patenkinta thumbup.gif būtinai grįšiu ir be jokių kuponų thumbup.gif
Atsakyti
Ramzete- si karta buvau Sluckio g. esanciame Healthy Joy, anksciau teko apsilankyti esanciame netoli PC Dubingiai, nepamenu gatves.
Kiek pastebejau, savininke labai rupinasi jaukumu, atidziai renkasi darbuotojus. Is vienos puses, tai gerai,is kitos puses siokia tokia diskriminacija :-) na, nesvarbu,klientas cia visada teisus ir tai dziugina :-)
Masazas labai veiksmingas. Tiesa, yra ir gana skausmingu. Jei kas nors netenkins, jusu turima kupono paslauga tikrai pakeis i priimtinesne (prie manes klientei taip ir padare).
Kol kas tai mano megstamas kuponinis salonas, nes pilna kaina neipirkciau.
Siandien lankiausi daznai grupiniuose portaluose besiskelbianciame salone Paradiz. Lakavau geliu. Akcijos nebuvo,tiesiog sutariau man priimtina kaina. Manikiurininke siek tiek velavo, buvau pavaisinta arbata, gavau saldaini, visai nesupykau.
Lako uzdejo nelabai storai. Megstu, kai mano plonas nagas nors kiek sutvirteja, na, bet ziuresim kaip is esmes laikys. Atrode, kad dirba kruopsciai.
Atsakyti
Viliojamės su bendradarbe pasiūlymu biggrin.gif

http://www.geraakcij...ONY-GELISH-1260

19 Lt už 60 Lt vertės ekspress manikiūrą ir lakavimą ilgalaikiu gelio laku HARMONY GELISH

Grožio studija „Saty“Ukmergės g. 298, Vilnius (PC Norfa XXL)

Gal kam jau teko ten lankytis? smile.gif
Atsakyti
As lankiausi Saty salone. Turiu pasakyti, kad viskas tiko. Tik...pries gelini lakavima nepatartina atlikti slapio manikiuro. Vat todel, ant mano silpnu nagu gelis tesilaikydavo kelias dienas...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2012 12 09, 22:15)
slapio manikiuro.


o koks cia manikiuras slapiu vadinamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 09, 23:03)
o koks cia manikiuras slapiu vadinamas? g.gif

Manau turėjo omenyje įprasto manikiūro, kur mirkinamos rankytės smile.gif Nors aš esu dariusi ne kartą gelinį lakavimą po tokio manikiūro ir puikiai laikydavosi smile.gif Aš gal labiau iš karto tokio lakavimo nedaryčiau, nes odelės jautresnės būna, tai kad nepatektų ant jų gelio ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 12 10, 09:56)
Manau turėjo omenyje įprasto manikiūro, kur mirkinamos rankytės smile.gif Nors aš esu dariusi ne kartą gelinį lakavimą po tokio manikiūro ir puikiai laikydavosi smile.gif Aš gal labiau iš karto tokio lakavimo nedaryčiau, nes odelės jautresnės būna, tai kad nepatektų ant jų gelio ir pan. smile.gif

man visada geli tepa po tokio manikiūro, nieko blogo nepastebejau rolleyes.gif
Atsakyti
kam teko kirptis ir dazytis salone Romeja? yra dabar kuponas.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2012 12 04, 21:45)


Ačiū Mrs. R 4u.gif

Jau nekantrauju... bigsmile.gif
Atsakyti