Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome gero(s) kirpėjo(s) Vilniuje,

Gal kuri žinote, prieš trejetą metų Simonos grožio salone dirbo kirpėja Eglė, po to kažkur išėjo. Gal žinote kur ji dabar dirba? Arba gal galit ką nors rekomenduoti, kas stilingai trumpus plaukus nukirptų Vilniuje.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzule @ 2012 09 12, 23:01)
Ieskau kirpejos, kuri moka sviesint plaukus, patarkit blondines wink.gif smile.gif
Galetu ir su Keune dazais dirbt, bet nera svarbu labai..
Domina - Trakuose/Traku Vokeje/Lazdynu mikr./Karoliniskiu mikr./Lazdyneliu mikr. ar aplink.
Aciu wink.gif

lankausi lazdynuose pas Oksana, ji forume jau buvo apkalbeta ir is geros ir is blogos puses biggrin.gif bet man ji tobulai spalva isgauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2012 09 13, 19:13)
lankausi lazdynuose pas Oksana, ji forume jau buvo apkalbeta ir is geros ir is blogos puses  biggrin.gif bet man ji tobulai spalva isgauna  smile.gif



kokie pagrindiniai nusiskundimai ja?
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2012 09 13, 20:13)
lankausi lazdynuose pas Oksana, ji forume jau buvo apkalbeta ir is geros ir is blogos puses  biggrin.gif bet man ji tobulai spalva isgauna  smile.gif

Mano drauge pas ja lankesi, nesakyciau, kad kazka stebuklingo padare (aisku negaliu pasakyti ir kad prastai atliko darba), bet kaina sakyciau visai nemaza (uz plauku dazyma sruogelem ir kirpima sumokejo 260 lt, plaukai kiek zemiau liemenuko uzsegimo).
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 09 13, 19:55)
Mano drauge pas ja lankesi, nesakyciau, kad kazka stebuklingo padare (aisku negaliu pasakyti ir kad prastai atliko darba), bet kaina sakyciau visai nemaza (uz plauku dazyma sruogelem ir kirpima sumokejo 260 lt, plaukai kiek zemiau liemenuko uzsegimo).


ar tikrai tiek sumokejo? mano plaukai beveik iki liemens, daze dvieju spalvu sruogom, kirpo ir moketa visada max 130 lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 09 13, 21:01)
ar tikrai tiek sumokejo? mano plaukai beveik iki liemens, daze dvieju spalvu sruogom, kirpo ir moketa visada max 130 lt rolleyes.gif

Tikrai tiek wink.gif
Nezinau, galbut dar dejo kazkokia kauke ar pan, kas padidino kaina. Galbut jums kaip nuolatiniai klientei kaina yra mazesne smile.gif
Beja, kai as pati skambinau, man buvo nurodyta, kad vidutine dazymo kaina viena spalva yra 150 lt (ne sruogelem). Del kirpimo neklausiau, nes nebuvo aktualu. Tik taip ir neapsilankiau pas ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ketus @ 2012 09 04, 12:48)
Sveikos, neturiu kada skaityti ir analizuoti visų temų, tad tikiuosi, jog pagelbėsite  4u.gif
Ieškau kirpėjo, kuris gerai tvarkytųsi su ilgais plaukais, mokėtų juos gržiai iškarpyt  ax.gif
Būtų gerai koks salonas/meistras  Žvėryne/Centre ar netoli Lazdynų  ax.gif


Jei dar aktualu, Centre žinau malonią kirpėją, mokančią gražiai iškarpyti. Iškarpymas ilgai išlaiko formą wub.gif Kirpimas 80 Lt, šeštadieniais nedirba.
Atsakyti
Labukas, mergaites,
lendu is pogrindzio, nes noriu pagyrti savo kirpeja. Radau ja pries 4 metu biggrin.gif
Iki jos mano plaukai buvo stipriai suzeisti, issausejo nuo tiesinimo zirkliu, nes naudodavau ju praktiskai kiekviena diena. Tai su jos pagalba ir Joico priemonemis mano plaukai sugebejom isgelbeti. Kazkada mano kirpeja dirbo Salone+ Vilniaus Akropolyje, bet nusprende pradeti savo versla ir neseniai atidare savo salona Sugicharos gt. Kainos : kirpimas 70 lt, dazymo kainos priklauso nuo plauku, as mokejau nuo 135 iki 170 lt.
Su visais klausimais i AZ 4u.gif
o cia mano plaukai siai dienai
user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos.

Man labai reikalinga skubi jūsų nuomonė ir šiokie tokie patarimai dėl grožio salono Vilniuje KUKLA BEAUTY BOX... 4u.gif

Matote, seniai norėjau apsikirpti pas K. Rimdžių ir šiandien galaliau ryžausi paskambinti į šį grožio saloną, bet man pasakė, kad Kęstas nebepriima naujų lankytojų ir pasiūlė keletą kitų kirpėjų, kurių vardus girdžiu pirmą kartą. biggrin.gif Pažadėjau jiems pamąstyti ir paskambinti pirmadienį... Kadangi gyvenu už 200 km nuo Vilniaus ir spalio pradžioje pagaliau turėsiu progą ten apsilankyti, labai norėčiau tą progą ir išnaudoti. blush2.gif

Taigi, būkit geros, pasidalinkit įspūdžiais ir žiniomis apie kukla beauty box kirpėjus. mirksiukas.gif Patarkit, kurį pasirinkti. Ir, beje, kokios ten maždaug kainos? unsure.gif

Būsiu tikrai labai labai dėkinga...
Atsakyti
Mieloji, o kodėl būtent pas Rimdžių? Jei jis nebepriima, tai manyčiau, problema atpuola. O kirptis "pas žmones, kurie pažįsta Rimdžių" išvis nsmn. blush2.gif
Ne stebuklas jis, toks "proftiechos" lygio stilistas. Kažkada per TV1 buvo laida apie stiliaus pakeitimą, ten moteris kirpo toks garbanotas prancūzas vardu Gy ar Žy doh.gif , tai va jis kai parinkdavo šukuoseną, pritaikydavo spalvą, žiūrėdavau išsižiojus - nu kaip taip įmanoma tokius stebuklus padaryti. bigsmile.gif Po jo man Rimdžius nu netraukia iki tokio burtininko biggrin.gif Kažkada "Moters" žurnale buvo nuotraukos, kaip jis gražino Valiukevičiūtės dukrą, tai niekaip nesupratau, kuri šukuosena "prieš", kuri "po". Arba dar kažkada patarinėjo, kaip madingai apsirengti - "va jei apsirengsite taip, tai rankos vizualiai atrodys ilgesnės..." Na niekaip nesupratau, kam čia taip aktualu turėti be proto ilgas rankas kaip gorilai kokiai lotuliukas.gif O kaip jo komanda išdarko žmones "Stiliaus" fotosesijose, nepastebėjot? Baisu. Nepatikėčiau savo išvaizdos tai kontorai. schmoll.gif
Atsakyti
Eh, manau, atvėrei man akis. biggrin.gif "Jei jis nebepriima, tai manyčiau, problema atpuola. O kirptis "pas žmones, kurie pažįsta Rimdžių" išvis nsmn". Teisybė.. thumbup.gif Bet vis tiek išliko klausimas, kokiu kirpėju galima būtų pasitikėti ir kad netektų paskui verkti kruvinom ašarom. biggrin.gif Skaičiau senas temas, tai žiūriu, kad apie Mindaugą iš KM visai neblogi atsiliepimai. Hm. Bet nenoriu neteisingai pasirinkti. :// Ką jūs pasiūlytumėt, merginos? Objektyviai.

Beje, mano plaukai banguoti, linkę veltis, stori, iki menčių... Reikėtų žmogaus, kuris su jais susitvarkytų. biggrin.gif Šiaip dažnai tiesinu, nors ir žinau, kad labai negerai. Tai turbūt bus ir išsausėję. Reikėtų šukuosenos, kuri nebereikalautų tiesinimo žnyplių, bet atrodytų dailiai... blush2.gif
Atsakyti
Tai va jums reikia ieškoti to prancūzo biggrin.gif ir pati pas tokį norėčiau doh.gif
Lietuvoj tokių superinių, kiekvienai įtinkančių turbūt nėra, kiek žmonių, tiek nuomonių. Galit pasiskambinti keliems ir pasakyti, kokius plaukus turit ir ar jis/ji su tokiais "dirba".
Atsakyti