Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio darželiai

QUOTE(Lutė @ 2012 09 20, 09:58)
g.gif o mamytės gal kas vedate vaikučius į darželį “Taika“

Vedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2012 09 23, 21:53)

ir kaip? Auklėtojos, aplinka, užitumas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutene05 @ 2012 09 18, 16:34)
Laba diena 4u.gif

Gal galite pasidalinti atsiliepimais apie "Riešutėlio" darželį? ax.gif Ir prieš kiek laiko jau reiktų užsirašyti į darželį? blush2.gif


Iš savo patirties galiu pasakyti, kad čia paskutinis darželis Panevėžyje į kurį vesčiau vaiką. Na čia mano asmeninė nuomonė, gal kitiems gerai, nes visgi yra vedančių ten vaikus. Sergančius vaikus dėl vaikų skaičiaus priima, auklėtoja 4 vaikų grupėje sužiūrėti negali. Per vasarą lankėm kitą darželį ("Ramunė"), tai vasaros darželyje ir 15 ir 19 vaikų sužiūrėdavo ir auklėtojom jokių priekaištų neturėjau, dabar išėjom iš "Riešutėlio" į "Jūratę" irgi jokių priekaištų nei auklėtojom, nei direktorei, nei tvarkai.
Atsakyti
QUOTE(Indre_bac @ 2012 09 27, 15:00)
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad čia paskutinis darželis Panevėžyje į kurį vesčiau vaiką. Na čia mano asmeninė nuomonė, gal kitiems gerai, nes visgi yra vedančių ten vaikus. Sergančius vaikus dėl vaikų skaičiaus priima, auklėtoja 4 vaikų grupėje sužiūrėti negali. Per vasarą lankėm kitą darželį ("Ramunė"), tai vasaros darželyje ir 15 ir 19 vaikų sužiūrėdavo ir auklėtojom jokių priekaištų neturėjau, dabar išėjom iš "Riešutėlio" į "Jūratę" irgi jokių priekaištų nei auklėtojom, nei direktorei, nei tvarkai.


tai cia tik vienoje grupeje jus buvot, tad kodel kalbat apie visa darzeli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_bac @ 2012 09 27, 15:00)
Iš savo patirties galiu pasakyti, kad čia paskutinis darželis Panevėžyje į kurį vesčiau vaiką. Na čia mano asmeninė nuomonė, gal kitiems gerai, nes visgi yra vedančių ten vaikus. Sergančius vaikus dėl vaikų skaičiaus priima, auklėtoja 4 vaikų grupėje sužiūrėti negali. Per vasarą lankėm kitą darželį ("Ramunė"), tai vasaros darželyje ir 15 ir 19 vaikų sužiūrėdavo ir auklėtojom jokių priekaištų neturėjau, dabar išėjom iš "Riešutėlio" į "Jūratę" irgi jokių priekaištų nei auklėtojom, nei direktorei, nei tvarkai.


o jus nebandet tiesiog pereiti i kita grupe ir paziureti kaip ten, gal butu visai kitokios aukletojos smile.gif as savo mergaite vedu i "Ramune", labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dainele27: 27 rugsėjo 2012 - 14:42
QUOTE(dainele27 @ 2012 09 27, 15:42)
o jus nebandet tiesiog pereiti i kita grupe ir paziureti kaip ten, gal butu visai kitokios aukletojos smile.gif  as savo mergaite vedu i "Ramune", labai patenkinta smile.gif

Aš "Ramune" taip pat esu patenkinta kiek lankėm per vasarą (gal kokios 5 auklėtojos pasikeitė ir visos super buvo), aš čia apie "Riešutėlį" ne kokią nuomonę turiu. Kad į tą darželį eiti mum ne grupę, o direktorę reiktų pakeisti, nes nesutapo mūsų interesai, man vaikas svarbiau, jai - darbuotojų etatai. Na čia dar kartą sakau tik mano nuomonė ir mano patirtis, gal kažkam ten gerai. Tik praeitoj temoj kiek pamenu kažkas irgi nekokių atsiliepimų turėjo...
Atsakyti
QUOTE(Indre_bac @ 2012 09 27, 16:45)
Aš "Ramune" taip pat esu patenkinta kiek lankėm per vasarą (gal kokios 5 auklėtojos pasikeitė ir visos super buvo), aš čia apie "Riešutėlį" ne kokią nuomonę turiu. Kad į tą darželį eiti mum ne grupę, o direktorę reiktų pakeisti, nes nesutapo mūsų interesai, man vaikas svarbiau, jai - darbuotojų etatai. Na čia dar kartą sakau tik mano nuomonė ir mano patirtis, gal kažkam ten gerai. Tik praeitoj temoj kiek pamenu kažkas irgi nekokių atsiliepimų turėjo...


na tai svarbu, kad dabar viskas gerai ir aukletojos patinka...aisku- pirma mes mamos ziurim kokia aplinka ir t.t. smile.gif
Atsakyti
dainele,o i kuria grupe jus einate? mes irgi ten einame. esame be galo patenkinti ir aukletojom ir tvarka. galiu ramiai sau i darba eiti,kai zinau kad vaikuciai suziureti. tikrai geras darzelis RAMUNE
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2012 09 28, 23:44)
dainele,o i kuria grupe jus einate? mes irgi ten einame. esame be galo patenkinti ir aukletojom ir tvarka. galiu ramiai sau i darba eiti,kai zinau kad vaikuciai suziureti. tikrai geras darzelis RAMUNE


Man rodos mes esam bendrave jau ir snekeje smile.gif...ar tik dukryte ne Dzestina vardu, manoji ejo i "Anciuku" gr, dabar i "Eziuku"...tai lyg teko musu merginom kartu eit i viena grupe biggrin.gif:D
Atsakyti
pasiziurejau pas tave i uzrasus tai supratau kad jus svajunes mama,ar taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzese: 29 rugsėjo 2012 - 11:07
QUOTE(dzese @ 2012 09 29, 12:06)
pasiziurejau pas tave i uzrasus tai supratau kad jus svajunes mama,ar taip?

taip, taip ta pati biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, mes jau savaite kaip einam i lopseli.Mergaitei pusantru metuku.Buna po dvi valandas.Be pusryciu ir pietu.tik ta"labdara" priklauso.Eina noriai,patinka ten.Tik va su tais maitinimais tai jau beda doh.gif Mergyte tokia nevalgiuke ,bent jau namuose, gal but darzelyje su vaikais ir valgytu,reikia pabandyti.Na,galvojam pabandysim paskutine menesio savaite,kad paemus maitinima dabar, nereiketu moketi beveik uz visa menesi.(nes kaitalioti nenori, tik nuo menesio pradzios keiciama)O jei nevelgys.... Tai viena aukletoja vos ne spaudzia mus, kad butinai reikia pietus valgyti, nes tada priespieciai nepriklauso t.y vaisiai.Sako.kad atima vaisius is kitu vaiku, nors jai nepriklauso.Tai man taip sirdi suspaude, tu vaisiu namie visada pilna,tik ji namie ju nenori.Aisku su vaikais skaniau valgyti. Galeciau nupirkti ir nunesti, bet kaip pataikyti, kad ta diena bus valgomas butent tas vaisius kuri mes atsinesem.O jei ne, vel vaikas nores to, ka valgo visi.Kazkaip nesmagu.... g.gif
Atsakyti