Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja Vilnia: Saulėtekis

Eddi, kartu lankom! smile.gif
Kaip ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(kurnosaja @ 2013 08 28, 16:30)
Sveiki, mes patekome i Grudeli (lt grupe nuo 1.5m iki 3m) aukletaoja Vita, gal kas gali apie ja kelis zodzius parasyt 4u.gif
Nors labai norejome i rusu, patekom i lt, prasem direktores pakeisti grupe, pasake yra galimybe, nes keleta tevu nori is ten i lt, bet grupe nuo 2 iki 4metu, kazkodel auksciau buvo rasoma iki 7m, tikrai ne.. mes kazkaip pagalvojome ir atsisakeme, kadangi mums pasake, kad ten lankis 26vaikai blink.gif , o musu 16...skirtumas yra

Sveiki, mes patekome į šią grupę (GRŪDELIS). Dukrytei 2,5 m. Iki šiol augo namie su močiute, o pradėsim lankyti nuo spalio 1 d., nes prieš tai sirgom tai net nevedėm nuo rugsėjo. Dar nebuvau pati ten nuėjus, bandysiu šį penktadienį nueiti pasikalbėti su auklėtoja. Bet šiandien mane labai nemaloniai nustabino paskambinus į darželį. Atsiliepusi moterytė pasakė, kad direktorė priėmė sprendimą, jog ši grupė dirbs nuo 6 iki 16,30 val. doh.gif Nors kai mes aiškinomės prieš kelias savaites, tai sakė dirba nuo 6 iki 18 val. visos grupės. g.gif O dabar gaunasi taip, kad jau nuo kokios 16 val. auklėtoja pradės vesti visus vaikus, kurių iki 16 val nepaėmė, su visa manta, į budinčią grupę doh.gif Vaikai šioje grupėja visi yra tik nuo šio rugsėjo, dar tikrai nesiadaptavę 100 proc, prie esamų auklėtojų reikia priprasti, o čia tokius mažiukus dar nutrenks į kažkokią kitą grupę su kita auklėtoja... doh.gif doh.gif Ar man vienai tai atrodo nesuprantamas sprendimas???? Aš pati dirbu iki 16 val., bet viešuoju transportu iki N.Vilnios atvažiuoju tik apie 17 val, vadinasi neišvengiamai mano vaikas kasdien bus tempiamas į nepažįstamą grupę doh.gif
Papildyta:
kurnosaja, o grupėje Grūdelis yra koks nors tėvų komitetas? Kaip priimami sprendiami darželyje? Dėl darbo laiko sprendimas buvo priimtas tariantis su tėvais ar ne? O kaži auklėtojoas gauna dabar mažesnį atlyginimą, nes jų darbo laikas 1,5 h trumpesnis, ar jų atlyginimas liko toks pats, tik jos nenori dirbti viso savo darbo laiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerndar: 24 rugsėjo 2013 - 09:37
Man apskritai keista, kad grupe dirba iki 17 val. g.gif Suprantu, aukletoja darba pradeda ne nuo 8,o nuo anksciau, bet man pvz. protu nesuvokiama kuom uzsiima zmones, kurie gali pasiimt vaikus pries 5 blink.gif As dirbu iki 5, kitam miesto gale, tad vaika visada pasiima vyras, kuris pats sau seimininkas, ir sake, kad atejus 5, jau buna like vos 3-4 vaikai blink.gif
Del to tevu komiteto...Man pvz. apskritai keista, kad bent jau musu grupeje rugsejo menesi nebuvo rengiamas joks susirinkimas blink.gif Kiek girdejau, visur toks dalykas buna metu pradzioje,o cia...Man pvz. idomu bent jau pamatyt kitu vaiku tevus, apsikeist kontaktais, kad galima butu bendrauti tam tikrais klausimais g.gif as siam darzely ne vienoj grupej tu susirinkimu nerengia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kurnosaja @ 2013 09 03, 15:42)
Eddi, kartu lankom! smile.gif
Kaip ispudziai?

Atsimenu Tichona, bet neatsimenu mamos (blush) mano sunus Nil, tas kuris visa laika reke darzelyje paliktas biggrin.gif ispudziai nekokie... serga jau 2 karta. Is pradziu po 4 dienu susirgo, dabar po 3... ir netgi as nuo vaiko uzsikreciau. O sirgau tikrai labai seniai. Kas per virusai ten neisivaizduoju. Kaip jums sekas?
Atsakyti
QUOTE(Eddii @ 2013 09 29, 10:32)
Atsimenu Tichona, bet neatsimenu mamos (blush) mano sunus Nil, tas kuris visa laika reke darzelyje paliktas biggrin.gif ispudziai nekokie... serga jau 2 karta. Is pradziu po 4 dienu susirgo, dabar po 3... ir netgi as nuo vaiko uzsikreciau. O sirgau tikrai labai seniai. Kas per virusai ten neisivaizduoju. Kaip jums sekas?

Ogo, seniai buvau cia blush2.gif
Eddii, mes jau sirgom 3kartus biggrin.gif ir paskutini karta irgi visa seima smile.gif
Na manau be sergimu neapseisime smile.gif o velai perskaiciau, buciau per teveliu susirinkima isidemejusi jus ax.gif
O siaip bendras ispudis geras, aukletoja labai gera pasirode (gyre labai isleistukai) tykekimes bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos. Kaip sekėsi patekti į šį darželį su naująja tvarka per savivaldybę? Ar sunku?
Kiek liko lietuviškų grupių, gal kas nors vedėte vaiką nuo 1,5 m? Ir ar lopšelinukus, na ir didesnius, veda kasdien į lauką? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skia @ 2014 03 06, 12:53)
NAMS (Nacionalinis aktyvių mamų sambūris) imasi priemonių Vilniaus m. sav. tarybos sprendimui dėl priešmokyklinių grupių iškledinimo stabdyti .

Skubiai reikia surinkti kuo daugiau tėvų, kad išreikštų savo palaikymą. 

Paspauskite "Like" Facebook'e prie NAMS žinutės, užsiregistruokite ir pasidalinkite nuoroda su savo draugais, paprašykite, kad ir jie užsiregistruotų ir paplatintų.

https://www.facebook.com/samburis.lt#!/samburis.lt

Neleiskime eksperimentuoti su savo vaikais. Po mūsų tas pats gali nutikti ir kitiems darželiams.

Atsakyti
Gal pasidalintumete ispudziais kaip Jums sekasi/sekesi Sauletekio darzelyje ?
Ar taip ir buvo, kad vaikuciai buvo vedami i budincias grupes, nes aukletojos iseidavo 16:30 ?


QUOTE(Gerndar @ 2013 09 24, 10:42)
Sveiki, mes patekome į šią grupę (GRŪDELIS). Dukrytei 2,5 m. Iki šiol augo namie su močiute, o pradėsim lankyti nuo spalio 1 d., nes prieš tai sirgom tai net nevedėm nuo rugsėjo. Dar nebuvau pati ten nuėjus, bandysiu šį penktadienį nueiti pasikalbėti su auklėtoja. Bet šiandien mane labai nemaloniai nustabino paskambinus į darželį. Atsiliepusi moterytė pasakė, kad direktorė priėmė sprendimą, jog ši grupė dirbs nuo 6 iki 16,30 val.  doh.gif  Nors kai mes aiškinomės prieš kelias savaites, tai sakė dirba nuo 6 iki 18 val. visos grupės.  g.gif  O dabar gaunasi taip, kad jau nuo kokios 16 val. auklėtoja pradės vesti visus vaikus, kurių iki 16 val nepaėmė, su visa manta, į budinčią grupę  doh.gif Vaikai šioje grupėja visi yra tik nuo šio rugsėjo, dar tikrai nesiadaptavę 100 proc, prie esamų auklėtojų reikia priprasti, o čia tokius mažiukus dar nutrenks į kažkokią kitą grupę su kita auklėtoja...  doh.gif  doh.gif  Ar man vienai tai atrodo nesuprantamas sprendimas????  Aš pati dirbu iki 16 val., bet viešuoju transportu iki N.Vilnios atvažiuoju tik apie 17 val, vadinasi neišvengiamai mano vaikas kasdien bus tempiamas į nepažįstamą grupę  doh.gif
Papildyta:
kurnosaja, o grupėje Grūdelis yra koks nors tėvų komitetas? Kaip priimami sprendiami darželyje? Dėl darbo laiko sprendimas buvo priimtas tariantis su tėvais ar ne? O kaži auklėtojoas gauna dabar mažesnį atlyginimą, nes jų darbo laikas 1,5 h trumpesnis, ar jų atlyginimas liko toks pats, tik jos nenori dirbti viso savo darbo laiko?

Atsakyti
QUOTE(Bairuta @ 2015 04 29, 14:19)
Gal pasidalintumete ispudziais kaip Jums sekasi/sekesi Sauletekio darzelyje ?
Ar taip ir buvo, kad vaikuciai buvo vedami i budincias grupes, nes aukletojos iseidavo 16:30 ?


Kaip suprantu kasmet keiciasi budinti grupe. O mes pasiimam dukra iki 16 val.
Atsakyti
Na musu grupe dirba iki 5, bet manes pvz tai netenkina...As skirtingai nuo daugumos tevu ko gero esu dirbanti, dirbu iki 5, i darzeli nuvaziuoju geriausiu atveju 5.30, tai taip ir sukames kazkaip- tai vyras paima anksciau, tai as pabegu is darbo, tai seneliu prasom, tai prailgintoj pabuna...Na totali nesamone manp manymu toks darbo laikas!Manpvz nereik, kad ta grupe ryte nuo 6,30 ar 7 dirbtu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! patekom i lopseli Zuvedra, norime i Sauleteki 1,5-3 metu grupe. Gal yra norinciu apsikeist? smile.gif Rasykite AZ
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif
Patekom nuo siu metu rudens 3-4metu grupe i Vilnele, labia norim i Sauleteki. Gal kas is teveliu nori keistis? Rasykit I AZ 4u.gif
Atsakyti