Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos mamų kampelis

Niu kaip laikotės, ko tylu, kaip sveikatos, kaip darželinukai? smile.gif

Pas mus jau problemų su darželiu nebėra thumbup.gif tik verkia, kai reikia išsiskirti, bet greit nusiramina ir ramus būna visą laiką ax.gif

Eiviltę mačiau - mergina užaugusi, senai matyta biggrin.gif , valgė visi, pusryčiavo, matyt kažką atsiminė, tai taip gailiai pradėjo raudoti unsure.gif bet greit nurimo rolleyes.gif

Maniškis tai bijo, jei kažkas verkia, žiūri, klauso, kas čia bus biggrin.gif sakau auklėtojom gerai kad neįsijungia į kompaniją. ankščiau kai rėkdavo dar, tai jei kas kitas pradėdavo verkt, tai jis nutildavo tada lotuliukas.gif

Finta - kaip tu??? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske09: 13 rugsėjo 2012 - 15:49
Sveikutės 4u.gif
O mes dar kaime vasarojam lotuliukas.gif .
Tik nu ospalio pradėsim darželin pratintis, o jau rimtas lankymas prasidės nuo lapkričio mėn. unsure.gif Jetau, kaip aš į darbą nenoriu.......
Negalėjau patikėti, kad taip greitai laikas praeis....

O kiek dabar mažųjų varpeliukų susirenka? Gal jau visi lanko?

Ievukas tai jau rimtai kalbėti pradeda thumbup.gif . Sakiniai jau prasideda thumbup.gif .
Labai myli savo "boją", labai mėgsta "sasainius", ir šiandien jau pati nusimovė kelnaites ir ant puoduko taikė thumbup.gif .

Dar labai mėgsta vakarais tėtukui madas demonstruoti tongue.gif . Man net atsibosta ją perrenginėti, nes pačiai dar sunkiai gaunas. Žodžiu jau linksma su ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2012 09 13, 22:32)
Sveikutės 4u.gif
O mes dar kaime vasarojam lotuliukas.gif .
Tik nu ospalio pradėsim darželin pratintis, o jau rimtas lankymas prasidės nuo lapkričio mėn. unsure.gif  Jetau, kaip aš į darbą nenoriu.......
Negalėjau patikėti, kad taip greitai laikas praeis....

O kiek dabar mažųjų varpeliukų susirenka? Gal jau visi lanko?

Ievukas tai jau rimtai kalbėti pradeda thumbup.gif . Sakiniai jau prasideda thumbup.gif .
Labai myli savo "boją", labai mėgsta "sasainius", ir šiandien jau pati nusimovė kelnaites ir ant puoduko taikė thumbup.gif .

Dar labai mėgsta vakarais tėtukui madas demonstruoti tongue.gif . Man net atsibosta ją perrenginėti, nes pačiai dar sunkiai gaunas. Žodžiu jau linksma su ja smile.gif

o kur ten jūs vasariško oro užsisakot? g.gif lotuliukas.gif

nedaug, grupėj būna apie 6-7 vaikus smile.gif Laukiam ir Jūsų prisijungiant mirksiukas.gif

Aš pagaliau išsprendžiau dilemą, ką daryt, kai prasideda ryte mašinoj raudos, kad "labai nenoliu dalzelin " biggrin.gif ir su saldainiais pratinau, nupirkau guminukų pokelį ir sakiau jei neverksi, tai duosiu, tai atsakė "nenoriu aš tavo saldanių, aš noriu mamos" rolleyes.gif , o užvakar eilinį rytą pasakiau" gerai, nenori darželin, palieku tave lauke čia, būk vienas, išvažiuoju darban, čiau" biggrin.gif žiūri į mane ir kviečia "nebūsiu lauke vienas, NORIU DARŽELIN" lotuliukas.gif problema baigta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2012 09 14, 09:21)
o kur ten jūs vasariško oro užsisakot? g.gif  lotuliukas.gif

nedaug, grupėj būna apie 6-7 vaikus  smile.gif Laukiam ir Jūsų prisijungiant mirksiukas.gif

Aš pagaliau išsprendžiau dilemą, ką daryt, kai prasideda ryte mašinoj raudos, kad "labai nenoliu dalzelin " biggrin.gif  ir su saldainiais pratinau, nupirkau guminukų pokelį ir sakiau jei neverksi, tai duosiu, tai atsakė "nenoriu aš tavo saldanių, aš noriu mamos" rolleyes.gif , o užvakar eilinį rytą pasakiau" gerai, nenori darželin, palieku tave lauke čia, būk vienas, išvažiuoju darban, čiau" biggrin.gif žiūri į mane ir kviečia "nebūsiu lauke vienas, NORIU DARŽELIN"  lotuliukas.gif  problema baigta biggrin.gif

lotuliukas.gif IR NEVERKĖ KAI PALIKAI DARŽELI?? bigsmile.gif NAIŠRADINGA Tu thumbup.gif GERAI kai gali jau susikalbet o mes dar nekalbam, .. ir negalim susikalbet, bet pas mus jau trumpalaikiai susitarimai galioja, dar nesupranta kad veliau ...
mano užvakar buvo darželi, bet nuojaut sako kad verkė daug sad.gif
tai dar vel nevedu, nes be musu daug dar verkiančiu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 14 rugsėjo 2012 - 08:35
Na maniske tai sunkiai issiskira, bet aukletojos sako kad neverkia daug ir ilgai. Tik sunku daugeliui vaiku kai reikia eit valgyt, sestis prie stalu, nori jie veiklos. Tai labai nedaug pas jus grupeje vaiku, nes pas Goda 12-13 buna, maziau 10 nera buve. Tai ir erzelys didesnis.
O Godai siandien trecia diena, kai lieka su miegeliu. Uzmiega lengvai, pasigraudenimu per visa diena aisku buna. Tik va vakar pabande nuvesti tetis, tai dar didesne beda ir problema, vaikui tragedija visai buvo doh.gif
Su puodu sekais draugauti visai neblogai, namuose buna visai be pamperso, tai kartais dar pasitaiko avariju. Nors miegam visada su "tiusi" kategoriskai atsisako pamperso, lova visada sausa. Darzelyje vaiksto su pampersu, bet prasosi ir ant puodo ir ant klozeto pasedet. Tai galvoju labai gera pazanga per nepilnas dvi savaites, nes iki tol nesedejo ant puodo visai.
Praeita savaite grizusi snekedavo kad "vaziosiu dazi", o sia savaite nenori nieko girdeti apie vaziavima i darzeli. Nebenori rytais rengtis ir lipt is lovos, bet namuose dar neverkia. Bandom vesti sese kartu iki grupes, kad matytu jog sesei viskas gerai, nera asaru. Bet jau ten pradeda graudentis. Na priprasim kazkaip.

Braske o tu jau radai darbeli?
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 09 14, 08:32)
lotuliukas.gif  IR NEVERKĖ KAI PALIKAI DARŽELI??  bigsmile.gif  NAIŠRADINGA Tu  thumbup.gif  GERAI kai gali jau susikalbet o mes dar nekalbam, .. ir negalim susikalbet, bet pas mus jau trumpalaikiai susitarimai galioja, dar nesupranta kad veliau ...
mano užvakar buvo darželi, bet nuojaut sako kad verkė daug sad.gif
tai dar vel nevedu, nes be musu daug dar verkiančiu sad.gif

patikėtum kad neverkė? lotuliukas.gif Milda tik capt ir nusinešė lotuliukas.gif
o taip, diskusijos pas mus būna, ir dar kokios, ko tik neprisigalvoja....

viskas bus gerai, matei koks pradžioj maniškis buvo, dabar kaip kitas vaikas, taviškė mačiau tik paverkšlena, auklėtoja nuramina ir vėl gerai smile.gif

QUOTE(dajolu @ 2012 09 14, 09:00)

Braske o tu jau radai darbeli?

Radau, bet trumpam, porai mėnesių (terminuota sutartis), bet nežinau ar išlauksiu, jaučiu kad bėgsiu iš čia ankščiau.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2012 09 14, 11:10)
patikėtum kad neverkė? lotuliukas.gif Milda tik capt ir nusinešė lotuliukas.gif
o taip, diskusijos pas mus būna, ir dar kokios, ko tik neprisigalvoja....

viskas bus gerai, matei koks pradžioj maniškis buvo, dabar kaip kitas vaikas, taviškė mačiau tik paverkšlena, auklėtoja nuramina ir vėl gerai  smile.gif
Radau, bet trumpam, porai mėnesių (terminuota sutartis), bet nežinau ar išlauksiu, jaučiu kad bėgsiu iš čia ankščiau.... doh.gif

jo kur rugsėjo 3d. mačiau ir dabar tai kitas vaikas thumbup.gif
ehh tie mažiukai wub.gif
Atsakyti
O Rapolas serga, vakar kosejantis atsikele (tai vat tik po 7 dienu tik islindo del ko tempa buvo) as su juo pas daktare, sako gerkle visa uzburbejus g.gif tai gavom antibu kursa unsure.gif
Tai vat per 3 dienas darzelyje sugebejo vaikas rimtai susirgti doh.gif
siaip tai aktyvus, zaidzia, valgo tik va liudna kad negalim laukan eiti kad norim, savaitgali i kaimuka vaziuoti verysad.gif

Fainai kai vaikai jau kalba, wub.gif pavydziu baltai, laukiu savo mazojo pasnekesiu.

Ai ka pastebejau, kad vaikas ejes 3+2 dienas i darzeli, jau pradejo labiau savim uzsiimti, thumbup.gif zaidzia vienas su masinom, meskuti vedzioja ir sako "tep tep tep" tada jam seilinuka deda, maitina pomidorais biggrin.gif ir sako jam "niam niam" - grazu ziureti, vaikas vaizduote pasitelkes kazkokia situacijas kuria. thumbup.gif

Ai dar prisiminiau, arteja musu 2 gimtadieni, norfoj nuziurejau mediniu zaisliuku lavinanciu yra, gal kuri ka nuprikus esat, ismeginus?
Reikia gi dovanos jieskoti, labai galvoju kad gal siemet ta Lietuviskai kalbanti suniuka nupirkti, bet nezinau ar bus zaidziama su juo? gal kuri turit? ar vaikai domisi juo? g.gif kad nesigautu, kad mama jo labiau nori nei vaikas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 14 rugsėjo 2012 - 10:31
QUOTE(Sirvita @ 2012 09 14, 11:28)
O Rapolas serga, vakar kosejantis atsikele (tai vat tik po 7 dienu tik islindo del ko tempa buvo) as su juo pas daktare, sako gerkle visa uzburbejus g.gif  tai gavom antibu kursa unsure.gif
Tai vat per 3 dienas darzelyje sugebejo vaikas rimtai susirgti doh.gif
siaip tai aktyvus, zaidzia, valgo tik va liudna kad negalim laukan eiti kad norim, savaitgali i kaimuka vaziuoti verysad.gif

Fainai kai vaikai jau kalba, wub.gif  pavydziu baltai, laukiu savo mazojo pasnekesiu.

Ai ka pastebejau, kad vaikas ejes 3+2 dienas i darzeli, jau pradejo labiau savim uzsiimti, thumbup.gif  zaidzia vienas su masinom, meskuti vedzioja ir sako "tep tep tep" tada jam seilinuka deda, maitina pomidorais biggrin.gif ir sako jam "niam niam" - grazu ziureti, vaikas vaizduote pasitelkes kazkokia situacijas kuria. thumbup.gif

Ai dar prisiminiau, arteja musu 2 gimtadieni, norfoj nuziurejau mediniu zaisliuku lavinanciu yra, gal kuri ka nuprikus esat, ismeginus?
Reikia gi dovanos jieskoti, labai galvoju kad gal siemet ta Lietuviskai kalbanti suniuka nupirkti, bet nezinau ar bus zaidziama su juo? gal kuri turit? ar vaikai domisi juo? g.gif kad nesigautu, kad  mama jo labiau nori nei vaikas lotuliukas.gif

mes iš draugės turėjom vasara pasiskolinė šuniuka, man jis labai patinka lotuliukas.gif kai su vyresnėliu nebuvo man noro jam... bet kai mano mažė nėkalba, tai sakau gal geras daigtas, bet kaina..... jei ir su nuolaida -40 tai dar daug sad.gif taiva kai turėjom ta šuniuka, mažė išmoko jo dėka sakyt ATE ax.gif
bet atrodo musu vaikai jau perdideli jam, bet kai maniškė nekalba.... gal ir tiktu.
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 09 14, 12:20)
mes iš draugės turėjom vasara pasiskolinė šuniuka, man jis labai patinka  lotuliukas.gif  ... bet kai mano mažė nėkalba, tai sakau gal geras daigtas, bet kaina..... jei ir su nuolaida -40 tai dar daug sad.gif taiva kai turėjom ta šuniuka, mažė išmoko jo dėka sakyt ATE  ax.gif
bet atrodo musu vaikai jau perdideli jam, bet kai maniškė nekalba.... gal ir tiktu.

draugu vienu klausiau, tai sake kaip tik dabar tinka, nes mokina jis g.gif

taigi padeveta ziurineju blush2.gif tai kaina 60-80 svyruoja, va siandien uz nauja 100 lt prase, per akcijas apie 85 gal kainuoja, bet gauti neina jo, pernai puske kelias parduotuves vilniui apvazinejo ir negavo mums jo, tikriausiai isgraibo arba is lentynu isima kai akcija -40% buna
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 09 14, 14:09)
draugu vienu klausiau, tai sake kaip tik dabar tinka, nes mokina jis g.gif

taigi padeveta ziurineju blush2.gif  tai kaina 60-80 svyruoja, va siandien uz nauja 100 lt prase, per akcijas apie 85 gal kainuoja, bet gauti neina jo, pernai puske kelias parduotuves vilniui apvazinejo ir negavo mums jo, tikriausiai isgraibo arba is lentynu isima kai akcija -40% buna

taip, ten daineliu yra gražiu, mano vyresnėliui jis labai patiko lotuliukas.gif mažei irgi visai nieko
bet už dėvėta mokėt 80 kai naujas buna panašiai,.. tik kaiman pas mus neveža sad.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2012 09 13, 16:49)
Niu kaip laikotės, ko tylu, kaip sveikatos, kaip darželinukai? smile.gif

Pas mus jau problemų su darželiu nebėra  thumbup.gif tik verkia, kai reikia išsiskirti, bet greit nusiramina ir ramus būna visą laiką ax.gif

Eiviltę mačiau - mergina užaugusi, senai matyta  biggrin.gif , valgė visi,  pusryčiavo, matyt kažką atsiminė, tai taip gailiai pradėjo raudoti unsure.gif bet greit nurimo rolleyes.gif

Maniškis tai bijo, jei kažkas verkia, žiūri, klauso, kas čia bus  biggrin.gif  sakau auklėtojom gerai kad neįsijungia į kompaniją. ankščiau kai rėkdavo dar, tai jei kas kitas pradėdavo verkt, tai jis nutildavo tada  lotuliukas.gif

Finta - kaip tu??? 4u.gif

labukas. truputi sergame. temperaturos turejo truputi, slogytes yra ir dantys dygsta. turbut viskas ir yra nuo dantu. ir valgydama suverkia, nes suskausta tuos besikalancius dantis. amziais rodo i burna ir sako popa
Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2012 09 14, 09:21)
o kur ten jūs vasariško oro užsisakot? g.gif  lotuliukas.gif

nedaug, grupėj būna apie 6-7 vaikus  smile.gif Laukiam ir Jūsų prisijungiant mirksiukas.gif

Aš pagaliau išsprendžiau dilemą, ką daryt, kai prasideda ryte mašinoj raudos, kad "labai nenoliu dalzelin " biggrin.gif  ir su saldainiais pratinau, nupirkau guminukų pokelį ir sakiau jei neverksi, tai duosiu, tai atsakė "nenoriu aš tavo saldanių, aš noriu mamos" rolleyes.gif , o užvakar eilinį rytą pasakiau" gerai, nenori darželin, palieku tave lauke čia, būk vienas, išvažiuoju darban, čiau" biggrin.gif žiūri į mane ir kviečia "nebūsiu lauke vienas, NORIU DARŽELIN"  lotuliukas.gif  problema baigta biggrin.gif

sveikinu issivadavus is problemos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aura. @ 2012 09 14, 09:32)
lotuliukas.gif  IR NEVERKĖ KAI PALIKAI DARŽELI??  bigsmile.gif  NAIŠRADINGA Tu  thumbup.gif  GERAI kai gali jau susikalbet o mes dar nekalbam, .. ir negalim susikalbet, bet pas mus jau trumpalaikiai susitarimai galioja, dar nesupranta kad veliau ...
mano užvakar buvo darželi, bet nuojaut sako kad verkė daug sad.gif
tai dar vel nevedu, nes be musu daug dar verkiančiu sad.gif

jo... paverkia ten daug kas. ir eivilte paskutine diena verke, reke, bet kai issiskyrem, nurimo. sake aukletoja, kad ta diena ir lovon pati prasesi, tai pagulde ja ryte pasnausti.
Papildyta:
QUOTE(dajolu @ 2012 09 14, 10:00)
Na maniske tai sunkiai issiskira, bet aukletojos sako kad neverkia daug ir ilgai. Tik sunku daugeliui vaiku kai reikia eit valgyt, sestis prie stalu, nori jie veiklos. Tai labai nedaug pas jus grupeje vaiku, nes pas Goda 12-13 buna, maziau 10 nera buve. Tai ir erzelys didesnis.


oi, as tai savo vyrui tik kritiniu atveju leisciau vest i darzeli. jau zinau kaip butu, jei vaikas nors kiek surektu. gal daugiau ir i darzeli nebeleistu vaiko lotuliukas.gif ne kitaip buna ir parduotuvese. jei tik surekia, tuoj perka kazka. kai su manim buna, tai kontroliuoju dar, bet kai vienus isleidziu i miesta, tai grizta su kruva zaislu, i kuriuos namie net neziuri
Atsakyti