Įkraunama...
Įkraunama...

Utenos mamų kampelis

QUOTE(dajolu @ 2012 10 10, 13:41)
Cia zinot nera, kad viena gydytoja butu labai gera, o visos kitos blogos. Tiesa sakant kiekviena turi savo nesamoniu ir apie kiekviena gali prisirinkti kalbu. Va aura. nepatiko ankstesne gydytoja, o mums puse velnio. Aisku buna susikerta nuomones ir pan. bet niekada nekisa vaikams antibu per prievarta (bent mums) visada stengiasi gydyti kazkuo kitu, skiepu mokamu niekada nesiule. Seniau ji labai mane nervindavo, del nepastovios savo nuotaikos, bet dabar nebekreipiu demesio. Kur reikia ir siuntimus gaunam ir siaip nebruka visokiu vitaminu ar kazko. Kitiems ir Lastauskai patinka  biggrin.gif (va ten tai nerekomenduoju)

na mums ji viska piršdavo, ir tik sirgdavo kišdavo antibiotikus, ...
taip idelios nebus gydytojos smile.gif

QUOTE(Sirvita @ 2012 10 10, 14:18)
g.gif turit inhaliatoriu? elektrinis? vis pamasatau, bet pagija ir vel neperkam.
si karta maza arbatinuka nupirkau garinimui

mes turim inhaliatoriu, jie buna elektriniai smile.gif labai gerai ir reikalinga kai vaikai serga laringitu smile.gif nes nereik greitosios kviest vidurį nakties... ir ryte vakare nereik poliklinikon važinet kvepuot... na ir labai gerai vaistukai kvepuot, druska kvepuot.
o kiap tu su arbatinuku garinsi? kai garai eis bus karšta kvepuot o kai atauš nebus garu g.gif
Atsakyti
Na inhaliatoriai buna elektriniai ir vadinamos dudos TOKIOS. Pagal braskes parasytus vaistus, tai jie kvepuoja per duda.
As turiu ir viena ir kita inhaliatorius, duda reikalinga aerozoliniams vaistams kvepuoti. O elektrinis labai geras daiktas tiek sergant laringitu, tiek bronchitu ar siaip kosuliu, tik skiriasi kvepuojami vaistai.
Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2012 10 10, 14:42)
Na inhaliatoriai buna elektriniai ir vadinamos dudos TOKIOS. Pagal braskes parasytus vaistus, tai jie kvepuoja per duda.
As turiu ir viena ir kita inhaliatorius, duda reikalinga aerozoliniams vaistams kvepuoti. O elektrinis labai geras daiktas tiek sergant laringitu, tiek bronchitu ar siaip kosuliu, tik skiriasi kvepuojami vaistai.

aaa, taip tada jei neelektrine tai duda smile.gif mes ja skolinamems, nes neišrašo jos šiaip verysad.gif o nauja gal 100 lt, mastau kaip čia galima butu ja susiveikt kad išrašytu lotuliukas.gif


neįtema smile.gif

Pradedamas šildymo sezonas

2012-10-10 12:42


Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo š. m. spalio 12 d. rajono savivaldybės įstaigose pradedamas šildymo sezonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 10 spalio 2012 - 13:50
QUOTE(aura. @ 2012 10 10, 13:44)
aaa, taip tada jei neelektrine tai duda smile.gif mes ja skolinamems, nes neišrašo jos šiaip  verysad.gif  o nauja gal 100 lt, mastau kaip čia galima butu ja susiveikt kad išrašytu  lotuliukas.gif
neįtema smile.gif

Pradedamas šildymo sezonas

2012-10-10 12:42
Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo š. m. spalio 12 d. rajono savivaldybės įstaigose pradedamas šildymo sezonas.


Na mes gavom kpmpensuojama, nes mano mazajai irasyta diagnoze alergine bronchine astma, tik nerandam kas sukelia alergija, bet akivaizdu kad kazkas alergizuoja vis laiks nuo laiko. Ir daznas svecias dusuliniai kosuliai, cia reik eit pas pulmonologa, kad israsytu toki dalyka.

Na ziuresim kada prasides tas sildymas namuose, dazelyje ir vesoka jau, vaikai su megztukais vaiksto. Pirmiau turetu pajungines ugdymo istaigas ir ligonines.
Atsakyti
Sveikutės
Na mano mažoji irgi sirginėja dabar, bet va apie ligas aš bais nemėgstu kalbėti lotuliukas.gif . Vaistuose nelabai nusimanau, tai ką turiu tą ir duodu lotuliukas.gif . Pas daktarę irgi retai važiuojam, nes mažoji žiauriai bijo baltų chalatų ir jos nei pasverti, nei ūgio pamatuoti ten nesigauna doh.gif . O ką jau kalbėti apie išklausymą....

Nu gal esu prasta mama, kad nesureikšminu tų ligų blush2.gif . Bet nepažįstu nei vieno vaiko, kad užaugtų nesirgęs...

Nesureikšminu ir tų gydytojų. Mūsų Kazickienė, na nuotaikos žmogus ir tiek:) Man ji gerai smile.gif . Juk nebus įdialios gydytojos. Vienai gerai, tai kitai blogai... Čia juk tas pats kaip su stomotologais - irgi kiekvienam kitas geresnis smile.gif

Sirvita, tu gal tikrai geriau tą inhaliatorių įsitaisyk biggrin.gif . Jau lygiai prieš metus šia tema diskutavome ir tau rodėmės kuri kokį turime lotuliukas.gif . Žiūrėk kiek arbatinukui išleidai, tai jau nebedaug ir dasidėti iki šio aparatėlio reikėjęsmile.gif

Tikrai čia geras dalykėlis:) Gali druskos tirpalą "užtaisyti", gali Vytauto mineralinio pripilti. Ir liuks thumbup.gif

Va kiek prirašiau lotuliukas.gif

Sveikit ligoniukai 4u.gif
Atsakyti
braske09 neteko girdet, sako roto virusas musu darželi? įdomu tiesa ar ne
Atsakyti
labukas. ir mes prisijungiam prie sirgaliuku verysad.gif nuo 6dienio eivilte koset pradejo ir su tempe virs 38 buvo. deja, antibiotikus geriam. mama priziurejo eivilte, kol dirbau, tai ka daktare israse, ta ir nupirko. na ka padarysi. is tikruju tai nezinau, ka ir duot, kai gerkle skauda. karstu arbatu negeria, o sirupai dauguma gal nuo gilesnio kosulio buna? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

O galit dar pakartot kokie elektriniai inhaliatoriai, geriausi ir kur geriausiai pirkti?
pernai buvo neaktualu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kameilla @ 2012 10 10, 21:55)
Sveikos,

O galit dar pakartot kokie elektriniai inhaliatoriai, geriausi ir kur geriausiai pirkti?
pernai buvo neaktualu  ax.gif


Emilytė irgi sirguliuoja?

Bent jau aš žinau tik OMRON inhaliatorius. Paieškok internete, nes būna gerų akcijų.
Tikrai geras dalykas.

Man atrodo, kad pas visas toks yra inhaliatorius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musyte24: 10 spalio 2012 - 21:17
Musu toks kaip Musyte idejusi, kai neturiu su kuo palyginti, tai labai geras mums ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2012 10 10, 22:11)
Emilytė irgi sirguliuoja?

Bent jau aš žinau tik OMRON inhaliatorius. Paieškok internete, nes būna gerų akcijų.
Tikrai geras dalykas.

Man atrodo, kad pas visas toks yra inhaliatorius

musu irgi toks pat smile.gif
o drauges toks http://www.hiperfarm...1578-63a8b29234
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2012 10 10, 14:26)
..o kiap tu su arbatinuku garinsi? kai garai eis bus karšta kvepuot o kai atauš nebus garu  g.gif

taigi ant zemes prie lovytes statau ivarvinu eukobalio kokio ar ipilu vaistazoliu
ir atidarius paverdu kazkiek
Kadangi lovyte su baldakimu, dar uzmetu koki rankslusti is priekio, tai garai lieka toj "palapinej"
ta palapine didoka tai labai karsta ir nebuna, nes gi karstis tai i virsu kyla

QUOTE(Musyte24 @ 2012 10 10, 18:28)
...Sirvita, tu gal tikrai geriau tą inhaliatorių įsitaisyk biggrin.gif . Jau lygiai prieš metus šia tema diskutavome ir tau rodėmės kuri kokį turime lotuliukas.gif . Žiūrėk kiek arbatinukui išleidai, tai jau nebedaug ir dasidėti iki šio aparatėlio reikėjęsmile.gif

Tikrai čia geras dalykėlis:) Gali druskos tirpalą "užtaisyti", gali Vytauto mineralinio pripilti. Ir liuks thumbup.gif
...

taigi zinau, pamenu, bet vis galvoju gal kuri pigiau rado rolleyes.gif bais brangu

arbatinis 19 lt kainavo, tai dasidet gana daug reiktu iki elektrinio, o duda kaip suprantu man netinka

Daktare vakar LOROSAN israse, na tokiu tai nesam bande, kaip ir geriau po vakar.
tempos nera, ramiau miegojo, slapiau atsikosejo.

namie tai salta - radijatoriais sildomes, bet kai dvieju tarifu skaitliukas pa smus tai dienos metu prabanga gaunasi doh.gif o nakciai nenoriu oro sausint kai koseja mazius
Atsakyti