Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Buvo šie user posted image

Pirkau Nine West, nes reikėjo mažesniu kulnu batelių.. Kitaip suknelė būtų buvus per trumpa biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas nors zinote, kur Kaune yra NINA bateliu? Planuoju is JAV siustis, bet bijau del dydzio, labai noriu pasimatuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A sol': 09 vasario 2014 - 21:16
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 04, 03:10)
Bastinga, aciu uz atsakyma. Itariu,kad jie truputi kainas uzlenke, tik kad man beda su pedos dydziu (35), tad internetu pirkti batus nelabai tinkama iseitis...

Atsakyti
Sveikos mergaites!
Esu visiška naujoke mamyčių klube, bet kadangi artėja "ta" diena, googlinu ir ieškau įvairios informacijos! smile.gif) sia akimirka esu pasinerusi i batelių paieškas.. Dieve kaip sudetinga! Perskaiciau DAUG forumų ir naudojausi info. Taigi vienas is atrastų batelių puslapiu buvo paradoxlondon.com ( kažkuri is mamyčių rekomendavo) . Turiu klausimeli: ar as kažko nesuprantu , ar nėra tame puslapy batelių kainų? Ar norint pirkt reikia užsiregistruoti kažkur? Gal kas susidurete būtent su šiuo puslapiu? Radau ten vienus batelius.. Beje mano reikalavimai kaip nedaugelio : Max 8cm kulniukas, balti ir dar gražus biggrin.gif misija beveik neįmanoma...
Atsakyti
bateliai

manieji bateliai , kiek netradiciniai nes ir vestuves netradicines pagal indu paprocius blush2.gif
Atsakyti
Kažko labai tylus forumas.. Niekas neatsiliepia i mano pagalbos šauksmą smile.gif)) Na o as galiu pasidalinti psl kur man buvo nemažai gražiu vestuvinių baltu batelių , tai 6pm.com, taip pat visu minima badgleymischka.com na ir tas keistasis puslapis paradoxlondon.com.. Gal kas ir sau rasite ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Norrgard @ 2014 02 15, 15:52)
Kažko labai tylus forumas.. Niekas neatsiliepia i mano pagalbos šauksmą smile.gif)) Na o as galiu pasidalinti psl kur man buvo nemažai gražiu vestuvinių baltu batelių , tai 6pm.com, taip pat visu minima badgleymischka.com na ir tas keistasis puslapis paradoxlondon.com.. Gal kas ir sau rasite ka nors smile.gif

Sveikute smile.gif čia tyla prieš audrą biggrin.gif
Paradoxlondon yra didmeninkai, o jų batelių LT gali rasti čia: http://www.noriubatu.lt
Atsakyti
Tikrai, kad tyla pries audra smile.gif)) aciu, merginos, uz info. Atsiliepė man ir patys atstovai paradox Lietuvoje. Vilniuj įsikūrus parduotuvė, turi daug ju batelių, norimus net užsakyti gali ir pareina perora savaiciu maždaug. Sakiau leksiu i Vilnių pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Gavau pagaliau ir savo internetu pirktus Nina. Vis negaliu patiketi, kad pataikiau su dydziu. Patogus ir kulniukas labai normalus- 9 cm- privercia issitiesti, bet nevercia kankintis:)
user posted image
Atsakyti
http://www.jjshouse....?la=fromnavmenu mirksiukas.gif vestuviniai bateliai
Atsakyti
as noriu kazko panasaus smile.gif
Atsakyti