Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

unsure.gif unsure.gif
QUOTE(Slena @ 2013 03 23, 18:50)
VVT Santariskese apie 650 Lt, o privacioje genetikos klinikoje 1500+250 konsultacija su echoskopija (jie pakeite laboratorija, todel VVT taip pabrango)


nieko sau kainos doh.gif
nemaniau kad Santariskese tiek daug unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(krr @ 2013 03 17, 00:59)
Galima ir asmeniškai su gydytoja tartis ax.gif


o ka turite omenyje?
ar jai paskambint ir susitarti del susitikimo Santariskese? tada kiek jai reiketu moketi asmeniskai? nes kiek supratau is mergaiciu ,kad Santariskese yra VIP kabinetas,kur apziura kainuotu 175 lt, jei neklystu
Atsakyti
QUOTE(laimutyte @ 2013 03 24, 09:50)
unsure.gif  unsure.gif

nieko sau kainos  doh.gif
nemaniau kad Santariskese tiek daug  unsure.gif


Teoriškai - su siuntimu juk nemokamai turėtų būti?

Beje, rašiau du draugiškus el.laiškus Gerb. V. Andriukaičiui su klausimu ar nemalonėtų kompensuoti dalį išlaidų moterims, kurios priverstos eiti į privatų sektorių genetiko konsultacijų tik dėl to, kad valstybinis sektorius neturi galimybių jų priimti. Andriukaitis dažnai argumentuoja kad visokie išpuikę jaunuoliai vaikšto į privačias klinikas su sloga, nes neturi kantrybės laukti eilėje valstybinėje poliklinikoje. Ir Andriukaičio nuomone, tokiems valstybė neturėtų kompensuoti dalies gydymo išlaidų.
Tačiau aš neturiu pasirinkimo - esu priversta eiti į privačią kliniką nes valstybinėje tiesiog nėra vietos. Gydytojo nukreipimą turiu. Sąžiningai moku mokesčius. Būtų padoru, jei valstybė dalį kainos kompensuotų, ar ne? :'-)
Kol kas nei į vieną laišką iš gerbiamojo ministro atsakymo negavau. Manau tema visai būtų verta garsesnių diskusijų, tik kad subtili tema ir turbūt reta moteris viešai apie tai norėtų kalbėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migle): 24 kovo 2013 - 09:57
QUOTE(migle) @ 2013 03 24, 10:56)
Teoriškai - su siuntimu juk nemokamai turėtų būti?

Beje, rašiau du draugiškus el.laiškus Gerb. V. Andriukaičiui su klausimu ar nemalonėtų kompensuoti dalį išlaidų moterims, kurios priverstos eiti į privatų sektorių genetiko konsultacijų tik dėl to, kad valstybinis sektorius neturi galimybių jų priimti. Andriukaitis dažnai argumentuoja kad visokie išpuikę jaunuoliai vaikšto į privačias klinikas su sloga, nes neturi kantrybės laukti eilėje valstybinėje poliklinikoje. Ir Andriukaičio nuomone, tokiems valstybė neturėtų kompensuoti dalies gydymo išlaidų.
Tačiau aš neturiu pasirinkimo - esu priversta eiti į privačią kliniką nes valstybinėje tiesiog nėra vietos. Gydytojo nukreipimą turiu. Sąžiningai moku mokesčius. Būtų padoru, jei valstybė dalį kainos kompensuotų, ar ne? :'-)
Kol kas nei į vieną laišką iš gerbiamojo ministro atsakymo negavau. Manau tema visai būtų verta garsesnių diskusijų, tik kad subtili tema ir turbūt reta moteris viešai apie tai norėtų kalbėti.


Taip, Santariskese tokia kaina, jei nera galimybes laukti pirmadienio, net su siuntimu, gal tai ir atliekama per VIP kabineta... Bet is tikruju reikia skambinti gydytojoms asmeniskai ir tartis del ankstesnio priemimo, kiek girdejau visada sutinka priimti, nes supranta, kad ne visi turi tuos 2 menesius laukti eiles. As asmeniskai susitariau su gydytoja telefonu, bet kelis kartus per diena tikrinau per www.sergu.lt ir gavau talona priemimui vos ne uz keliu dienu, nes buna, kad atsisako. Su talonu buvo ramiau, vaziavom is kito miesto. Jei susitarsit del priemimo telefonu ir turesit siuntima, gydytoja priims nemokamai. Bet vistiek noresi atsidiekoti.
Papildyta:
QUOTE(Slena @ 2013 03 24, 17:56)
Taip, Santariskese tokia kaina, jei nera galimybes laukti pirmadienio, net su siuntimu, gal tai ir atliekama per VIP kabineta... Bet is tikruju reikia skambinti gydytojoms asmeniskai ir tartis del ankstesnio priemimo, kiek girdejau visada sutinka priimti, nes supranta, kad ne visi turi tuos 2 menesius laukti eiles. As asmeniskai susitariau su gydytoja telefonu, bet kelis kartus per diena tikrinau per www.sergu.lt ir gavau talona priemimui vos ne uz keliu dienu, nes buna, kad atsisako. Su talonu buvo ramiau, vaziavom is kito miesto. Jei susitarsit del priemimo telefonu ir turesit siuntima, gydytoja priims nemokamai. Bet vistiek noresi atsidiekoti.


Ir dar patarimas, gydytojoms skambinti geriau po 14:00 val., is ryto baisiai uzimtos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slena: 24 kovo 2013 - 16:57
QUOTE(egk @ 2013 03 23, 20:42)
Ar teisingai supratau, kad raukšlę matavo dabar, o ne iki 13 sav?
Linkiu sulaukti gerų vvt rezultatų 4u.gif

raukslyte turetu dingt 14 savaiciu bet ji nedingo net dideja.laukiu kariotipo rezultatu rytoj einu pas kardiologe sirdele apziures
Atsakyti
QUOTE(savas angelas @ 2013 03 25, 15:37)
raukslyte turetu dingt 14 savaiciu bet ji nedingo net dideja.laukiu kariotipo rezultatu rytoj einu pas kardiologe sirdele apziures


o cia pas kokia kardiologe? nes ne visi kardiologai gali apziureti negimusio vaiko sirdele
Atsakyti
QUOTE(scalia @ 2013 03 25, 17:41)
o cia pas kokia kardiologe? nes ne visi kardiologai gali apziureti negimusio vaiko sirdele

buvau sian pas Vankeviciene ji vienintele kaip paskaiciau lietuvoje nustato dar negimusio leliaus sirdies ydas. viskas gerai mums sirdele jokiu pakitimu patare nestumo pabaigoj dar atvykt paziuret
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savas angelas: 26 kovo 2013 - 12:38
QUOTE(savas angelas @ 2013 03 26, 12:37)
buvau sian pas Vankeviciene ji vienintele kaip paskaiciau lietuvoje nustato dar negimusio leliaus sirdies ydas. viskas gerai mums sirdele jokiu pakitimu patare nestumo pabaigoj dar atvykt paziuret

o kur ji konsultuoja ir kokios eiles pas ja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2013 03 26, 13:42)
o kur ji konsultuoja ir kokios eiles pas ja?  4u.gif

ji santariskese vaiku kardiologe mane pasiunte genetike dave jos nr paskambinau ir kita diena ji mane prieme.
Atsakyti
sveikutes,kaip manot ar reiks man moket KMUK uz genetinius tyrimus?turiu siuntima bet gine parase,kad teveliams pageidaujant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savas angelas @ 2013 03 27, 11:51)
ji santariskese vaiku kardiologe mane pasiunte genetike dave jos nr paskambinau ir kita diena ji mane prieme.

4u.gif

QUOTE(x_karamele_x @ 2013 03 27, 15:53)
sveikutes,kaip manot ar reiks man moket KMUK uz genetinius tyrimus?turiu siuntima bet gine parase,kad teveliams pageidaujant smile.gif

zinau ne viena atveji, kai su siuntimu ''teveliams pageidaujant'' teko moketi uz tyrimus 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti,o kiek kainuoja privaciai genetiniai tyrimai?Nes man jau pagal amziu yra privalomi,o kiek skaitineju,tai manau i santariskes be sansu su siuntimu pakliuti.Man jau 6-ta savaite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 27 kovo 2013 - 17:51
QUOTE(*AMRI* @ 2013 03 27, 17:48)
Norejau paklausti,o kiek kainuoja privaciai genetiniai tyrimai?Nes man jau pagal amziu yra privalomi,o kiek skaitineju,tai manau i santariskes be sansu su siuntimu pakliuti.Man jau 6-ta savaite.


Amri, pirmiausia -geriau ne skambinti, bet kas diena internetu sergu.lt tikrinti, atsiranda laisvu vietu. Antra - pasitikrink, ar tavo poliklinikoje genetike nekonsultuoja. Pvz, centro pylimo poliklinikoje konsultuoja puiki genetike, kuri siaip tose. Paciose santariskese dirba. Paslauga mokama, bet pigiiau nei privacioje klinikoje - 250lt. Dar gali bandyti asmeniskai tartis, bet man sitas variantas nakvyne nepatiko (tiesiai sviesiai - tai yra kysiai). Kazkur sioje temoje mergaites rase apie VIP kabineta santaruose (mokama), taciau kiek skambinau jiems nieks ragelio nekele...
Galiausiai, gali eiti I genetikos klinika, kainuos 450 lt, rekomenduoju puikia gydytoja Krasovskaja. Cia brangiausias variantas, bet eiles maziausios, tyrimus atlieka zaibu, gydytojos malonios ir demesingos, t.y.fiziskai turi galimybe skirti tau laiko.
Atsakyti