Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų Sanatorija''Saulutė''

Suprantu jus sunku su tiek vaiku.Pas mane irgi vienas jau antrokas, o va kita mazuliuke ir ne viska valgo dar,tai kiek darbo tik su ja! Na bet tikiuosi ir as kad viskas bus gerai tiek mums tiek cia atvykstantiems! Sekmes jums! :4u: 

Atsakyti

Ačiū ir jums kantrybės 

Atsakyti

Labas vakaras, as taip pat norėčiau jūsų keleto klausimeliu paklausti, atvykstame pirma karta tai labai neramu dėl visko. 

Atsakyti

Sveiki, klauskite. Atsakysiu jei galėsiu :) ;) :)

Atsakyti

Sveiki, pas mus tokia problema, sūnus papuolė į avariją, dabar yra po operacijos, o kelialapio į sanatoriją niekaip negavom, neva "sveikas bachūras, pagulės ir praeis". Draugei vaikystėj irgi gydės be reabilitacijos ir lig šiol šlubuoja, nes neatstatė visko, kaip pridera, gal žinot ką daryti tokiu atvėju? Ar yra kažkokie raktažodžiai einant į gydytojų komisiją ar be pakištuko nieko nebus? Esam iš mažo miestelio, tai gal gydytojai su savo senu supratimu dirba :( svarstėm ir patys kažkaip finansuotis, bet saulutėj už parą 39,4 ima, norėtus, bent poros savaičių, gydymo, o šiuo metu tokių pinigų nėra iš kur ištraukti. Svarstom net greitą kreditą išsiimti, o paskui jau kaip nors.. Gal kas nors esat su tuo susidūrę? Pagrinde domėjomes paskoliuko kreditu, https://www.paskoliu...eitos-paskolos/sesuo yra iš ten pasiėmusi kreditą, kai mašina sugedo, tai viskas labai sklandžiai praėjo, bet gal kokių panašių yra su nedidelėmis įmokomis? Iš anksto dėkoju už pagalbą !

Atsakyti