Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 09, 13:50)
Daugiau tolerancijos. Socialiai remtini - nebutinai asocialus. Gi nemazai zmoniu dabar minimuma gauna, nevisos mamos sugeba vyrus islaikyt, gi vyrai daznai palieka vengiant atsakomybes, ir apskritai, gyvenimas per sudetingas, kad smerkt kitus zmones. Labai neskaniai parasyta ""daugiavaikiai... veisiasi kaip tarakonai...", neprisikalbekit, o tai patapsit daugiavaike ir kada isgirsit i savo puse tokias kalbas.
O su vaikais labai lengva tapt socialiai remtinais, tolerancijos stokojanciu zmoniu deka, nes daug taip taip mastanciu tarp darbdaviu.
Papildyta:



Aš dėl to ir parašiau, kad apie normalias šeimas nekalbu smile.gif O normaliose šeimose vargu ar bus taip, kad abu sėdi ant minimalkės. Jei žmogus netingi ir sukasi kaip išmano ir LT galima užsidirbti smile.gif Dėl daugiavaikių pažįstu ne vieną tvarkingą šeimą ir neskurstančią šeimą. Mano postas buvo taikytas būtent asocialiams ir pan.



Papildyta:
Beje, gal kas nori sudalyvauti, kažkoks aktyvistas rengia Zuokui dovanėlęsmile.gif

http://www.facebook....09087355883072/

Atsakyti
QUOTE(Pusiausvyra @ 2013 01 09, 13:52)
kazin ar yra prasmes gaisti laika ir aiskintis
gaisti laika yra prasme, jus stengiates del savo vaikucio. Nors kartais tai ir neduoda naudos, pabaigoje galesite sau drasiai pasakyti - padariau viska kas imanoma. Atsiradus naujai tvarkai as nuo rugsejo karta ar net du kartus per menesei vaziuodavau i savivaldybe su naujai iskilusiais klausimais, visada konsultantes prie langelio man padedavo kiek tik galedavo atsakyti i klausimus. Kadangi mano sunus 2009 12 22 gimimo, o turejo gimti sausio pirmosiosmis dienomis, tai net kalbejau apie galimybe leisti ji i darzeli kartu su 2010 gimusiais, nes ji nuo tu metu skiria 10 dieneliu, ir pvz vaikutis gimes 2010 01 02 juk bus su mano vaikuciu bendraamzis... Be to, sis mano dickis siai minutei pretenduoja i grupe nuo 4 metu, nes rudeniui jam ta grupe tinkama, nes jo visi 2009 bendraamziai jau dabar tampa is 3meciu i 4turmecius, taciau maniskiui dar tik puse menesio kaip 3, tai ar ne logiskiau, kad jis patektu i grupe nuo 3ju siai minutei.. tad iseiciu yra, tik ar jos teisingos, dar viska bandau apmastyti teisingai ir vel sausio gale vaziuosiu, kai labiau aprims judejimas savivaldybeje konsultuotis, kalbetis.
QUOTE(Pusiausvyra @ 2013 01 09, 13:52)
viena grupe pazymeta 3-7 metu.
taip yra tokiu grupiu, mano drauges mergaite lanko 3-6 metu grupe. Tame darzelyje yra 2-3, 3-6, 6-7, t.y. lopselio, darzelio, priesmokykline. Cia manau grupiu amzius paskirstomas ir grupes formuojamos pagal darzelio programas. Jei kas neradote, tai siunciu nuoroda, su darzeliu tinklapiais, pasiskaitykite apie savo darzelius, paziuresite kuo kiekvienas remiasi, kuo kvepuoja ir kaip gyvena:)DARZELIAI
Papildyta:
gruodzio 14 diena siunciau el.laiska Darzeliai@vilnius.lt, kad nematau savo didelio. Po to zinoma, viska susitvarkiau paskambinus TAM GERAJAM BERNIUKUI:) informatikui. O snd gavau laiska-atsakyma, kad viskas sutvarkyta, tad mamos, sekite savo el. pastus, gal pradesite gauti jau ir jus atsakymus, kuriuos siuntete tuo pastu
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 09, 16:00)
. O snd gavau laiska-atsakyma, kad viskas sutvarkyta, tad mamos, sekite savo el. pastus, gal pradesite gauti jau ir jus atsakymus, kuriuos siuntete tuo pastu

Aš nuo rugsėjo negaunu jokio atsakymo smile.gif aišku tas klausimas jau nebeaktualus, nes kitom priemonėm išsiaiškinau, bet vistiek, parodo kaip dirbama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusiausvyra @ 2013 01 08, 15:02)
Ar yra sansu pakliuti i darzeli nuo 2013 rugsejo, jei eileje 20 is 50 ?
aciu

Pas mus panaši situacija. Tik mes 20 iš 211 (čia Fabijoniškėse, Gandriukas). Man neramu, kad eilėjė mūsų nepastumtų toliau. Prašymą rašėm darželyje vaiko gimimo dieną, birželio mėn., + brolis lanko tą patį darželį unsure.gif
Atsakyti
Jau per zinias apie sia akcija pranesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reguste @ 2013 01 09, 11:26)
mano vyras vakar buvo irgi aiskintis savivaldybeja, tai sake atsius rastiska ats kodel mes taip zemai esam smile.gif nes darzelyje buvom 9 o db apie 100. reikia kovoti kazkaip su ta jus sistema...
be to pas mus kazkaip stebuklingai sumazejo laukianciuju pries kelias dienas. cia Gabijeleja Pasilaiciuose buvo apie 340 db apie 270, ir kitame sumazejo..tai kaip cia taip gali buti ? gal dar kam nors taip yra ?

Pas mus irgi skaicius mazeja, t.y. sokineja, tai daugiau, tai maziau. O esam is to problematisko rajono su darzais, kur nerealiai daug vaiku, o darzo nera, arba esantys salia stipriai perpildyti doh.gif

QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 09, 12:50)
Daugiau tolerancijos. Socialiai remtini - nebutinai asocialus. Gi nemazai zmoniu dabar minimuma gauna, nevisos mamos sugeba vyrus islaikyt, gi vyrai daznai palieka vengiant atsakomybes, ir apskritai, gyvenimas per sudetingas, kad smerkt kitus zmones. Labai neskaniai parasyta ""daugiavaikiai... veisiasi kaip tarakonai...", neprisikalbekit, o tai patapsit daugiavaike ir kada isgirsit i savo puse tokias kalbas.
O su vaikais labai lengva tapt socialiai remtinais, tolerancijos stokojanciu zmoniu deka, nes daug taip taip mastanciu tarp darbdaviu.


Man ir nepatiko pasisakymas apie daugiavaikius, ir aplamai ne visi juk yra geriantys socialiai remtini doh.gif

QUOTE(Soul @ 2013 01 09, 13:34)
Savivaldybėje paaiškino, kad pirmumai nesisumuoja, t.y. visi daugiavaikiai, broliai/seserys ir t.t. turi VIENĄ PIRMENYBĘ, nepriklausomai tiek tų prioritetų yra sumoje. (o darželiuose sumuodavo, na bent jau tuose, kur mes lankėm)

Geras, nezinojau. t.y. nieko gero sad.gif Anksciau darze pliusuodavosi...
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2013 01 09, 13:34)
Savivaldybėje paaiškino, kad pirmumai nesisumuoja
manau, kad jei i grupe is 15 vaiku patektu 15 pvz vaiku, kuriu broliai/seses lanko, o 16 vaikutis is daugiavaikes+brolis/sesuo lanko darzeli, manau tokiu atveju, tikrai turetu ta mamyte visas teisias reikalauti, kad jos vaikutis butu priimtas.. bet cia tik pamastymai, o sistema kaip veike, taip ir veiks sau:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo june-july: 09 sausio 2013 - 16:32
QUOTE(babija @ 2013 01 09, 16:34)
Aš nuo rugsėjo negaunu jokio atsakymo  smile.gif  aišku tas klausimas jau nebeaktualus, nes kitom priemonėm išsiaiškinau, bet vistiek, parodo kaip dirbama  mirksiukas.gif


As i oficialu rasta negaunu atsakymo nuo gruodzio 5 d. Nors termina rode iki gruodzio 25. Va tikrai kad parodoma kaip dirbama ir kad jokios atsakomybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasturcija: 09 sausio 2013 - 16:35
QUOTE(anastzen @ 2013 01 09, 15:50)
mes 20 iš 211

issiaiskinkite, kiek jusu vaikucio amziaus grupiu bus formuojama, jei dvi - patektumete tikrai, jei darzelis mazesnis ir bus tik viena grupe, manau sansu vistiek yra, zinoma, jei jusu dar kas nors nenustums iki birzelio1os, kai bus formuojamas patekusiu vaikuciu sarasas.

p.s. jei jus nezinote, ar pas jusu 2aji vaikuti uzdetas prioritetas, kad brolis lanko, tai galite paziureti pati. lenteleje, kur rodo eiles, uzeikite ant vaikucio vardo, atsiras nauja lentele ir ten punktas "Seimos nariai darzelyje" -> "Broliai/seserys lanko" -> turetu buti uzrasytas Jusu pirmojo vaikucio vardas pavarde..
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 01 09, 17:36)
issiaiskinkite, kiek jusu vaikucio amziaus grupiu bus formuojama, jei dvi - patektumete tikrai, jei darzelis mazesnis ir bus tik viena grupe, manau sansu vistiek yra, zinoma, jei jusu dar kas nors nenustums iki birzelio1os, kai bus formuojamas patekusiu vaikuciu sarasas.

p.s. jei jus nezinote, ar pas jusu 2aji vaikuti uzdetas prioritetas, kad brolis lanko, tai galite paziureti pati. lenteleje, kur rodo eiles, uzeikite ant vaikucio vardo, atsiras nauja lentele ir ten punktas "Seimos nariai darzelyje" -> "Broliai/seserys lanko" -> turetu buti uzrasytas Jusu pirmojo vaikucio vardas pavarde..

Mūsų darželyje bus formuojama 1 lopšelinė 2-3 m.grupė. 2011 m., kai brolis pradėjo lankyt darželį, grupę sudarė iš 25 vaikų, nors skelbė, jog priims tik 20. Kaip bus šiemet neaišku, bandysiu kalbėtis su direktore unsure.gif
Prioritetas uždėtas, nes lentelėje rašo, jog brolis lanko darželį. Kažin kas galėtų mus dar nustumti, t.y su kokiais prioritetais?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti