Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Merginos, reikia pagalbos, apdengiau savo bokala ir tik dabar susigriebiau patikrint savo figurines raides, pasirodo jos ispaudziamos I mase ir joje palieka plona ispauda, o man tai reikia tokiu kaip dauguma cia turi, dabar nebezinau ka daryti
Atsakyti
smile.gif+2012 09 07, 10:22-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 07, 10:22)
Merginos, reikia pagalbos, apdengiau savo bokala ir tik dabar susigriebiau patikrint savo figurines raides, pasirodo jos ispaudziamos I mase ir joje palieka plona ispauda, o man tai reikia tokiu kaip dauguma cia turi, dabar nebezinau ka daryti

o ispjauti neimanoma?
Atsakyti
Ne, niekaip
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
erikiuxxx pilis nuostabi,ideali,tiesiog tobula wub.gif

smile.gif+2012 09 07, 09:34-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 07, 09:34)
Ne, niekaip

Na tada,bandyčiau įspausti ir dažais gražiai nudažyti,arba belieka darytis iš lapo trafaretus .

Atneš,dar vieną,sesės gimtadieniui,ji dabar labai sportuoja,dietinasi,tai va sakau tegu pasilepina,bent per gimtadienį biggrin.gif
Turtingas kavos tortas.
user posted image
Atsakyti
smile.gif+2012 09 07, 10:34-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 07, 10:34)
Ne, niekaip



o etikete daryti netiktu? ale ant metalo raizyto ispausti ir uzklijuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bossi: 07 rugsėjo 2012 - 09:53
Vaidose, oho, kaip apatitnai atrodo smile.gif labai grazus torcikas smile.gif

----------------------------
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 07 rugsėjo 2012 - 10:28
smile.gif+2012 09 07, 10:54-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 07, 10:54)
Vaidose, oho, kaip apatitnai atrodo smile.gif labai grazus torcikas smile.gif

----------------

O tu nenori tiesiog ranka uzrasyti?
Pavyzdziui:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 07 rugsėjo 2012 - 10:28
Su ta etikete labai neblogas pavyzdukas, o su kuo rasoma? Aisingu? Pamirda dar prie savo backos priklijuoti keleta ornamentu, kazin galima aisingu prilipdyt ar reikia juo kitu? O gal tik su vandenuku laikytusi?
Atsakyti
smile.gif+2012 09 07, 11:36-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 09 07, 11:36)
Su ta etikete labai neblogas pavyzdukas, o su kuo rasoma? Aisingu? Pamirda dar prie savo backos priklijuoti keleta ornamentu, kazin galima aisingu prilipdyt ar reikia juo kitu? O gal tik su vandenuku laikytusi?

Taip, rasyta su aisingu. O klijuoju as visada arba vandeniu, arba degtinyte. Gerai prilimpa mirksiukas.gif
Atsakyti
As rodau savaji, man cia buvo pats didziausias issukis wink.gif nesu nei profe, nei gamintoja, tiesiog megeja smile.gif)
taigi viduj medaus tortas su bananais, isore Italiskas morenginis sviestinis kremas. (Tokiu budu puosiau pirma karta, tad labai nepykit smile.gif)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2012 09 07, 15:08)
As rodau savaji, man cia buvo pats didziausias issukis wink.gif nesu nei profe, nei gamintoja, tiesiog megeja smile.gif)
taigi viduj medaus tortas su bananais, isore Italiskas morenginis sviestinis kremas. (Tokiu budu puosiau pirma karta, tad labai nepykit smile.gif)




ech , kokia akula simpatiška thumbup.gif labai linksma taip ir traukia peleko atsikąsti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2012 09 07, 15:08)
taigi viduj medaus tortas su bananais


labai pavykes pabaisiukas thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
Erikiuxx 4u.gif labai daili pilaite thumbup.gif bet,tiek laiko puosti schmoll.gif man miegas-sventas reikalas tongue.gif sakau,nemiegosiu per naktis,kai prasides,chm [klimaksas]tuomet ir taip nesimiega hihihi.gif
Atsakyti