Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2012 09 12, 16:16)
tobulėk kaip asmenybė, tuomet tobulėjimas fotografijoje ateis savaime smile.gif

Va šita buvau praleidus.. Ačiū už tokius žodžius.. 4u.gif

LAbos.
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 09 12, 20:59)
biškį? hihihi.gif  biggrin.gif
prašau prašau, pasakyk kaip blush2.gif  4u.gif

labas vakaras  ax.gif

Tikrai žinau, kad kažkas yra LR wink.gif Tik negaliu padėt, nes man LR reikalingas tik keliom funkcijom smile.gif
O vat su PS aš dirbu daugiausia. Yra ne vienas būdas, pora jų aš naudoju, pvz. - noise ninja su JPG, o su RAW yra toks trikampiukas viršuje camera raw (aš dabar ne prie to kompo), ten pasidink iki 100 proc foto ir stumdyk antros dalies rodyklėlės (viršuje šarpas, apačioje triukšmus nuimam, nors ir prie šarpo yra maskavimas smile.gif )
Nu žodžiu, pasiknisk smile.gif
va čia http://clip2net.com/...b.jpg?nocache=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG.: 12 rugsėjo 2012 - 21:11
QUOTE(chiquitka @ 2012 09 12, 20:34)
Sutinku, kad pilnai imanoma mokytis ir savarankiskai, ta ir dariau 9 menesius smile.gif , bet labai norejosi kazko daugiau, ypac kasdienies bendraminciu kompanijos. blush2.gif

Bendraminciu kompanija - puikus dalykas mokantis drinks_cheers.gif Programa neblogai skamba, idomu, kaip praktikoj bus viskas, tikiuosi, vis uzbegsi papasakoti mirksiukas.gif Sekmes tau! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 09 12, 22:06)
Tikrai žinau, kad kažkas yra LR wink.gif Tik negaliu padėt, nes man LR reikalingas tik keliom funkcijom smile.gif
O vat su PS aš dirbu daugiausia. Yra ne vienas būdas, pora jų aš naudoju, pvz. - noise ninja su JPG, o su RAW yra toks trikampiukas viršuje camera raw (aš dabar ne prie to kompo), ten pasidink iki 100 proc foto ir stumdyk antros dalies rodyklėlės (viršuje šarpas, apačioje triukšmus nuimam, nors ir prie šarpo yra maskavimas smile.gif )
Nu žodžiu, pasiknisk smile.gif

LR neturiu blush2.gif
koreguoju su PS 4u.gif ačiū, eisiu knistis, kas ir kaip ten 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rG. @ 2012 09 12, 22:06)

oooj, dbr net 1000-tis ačiū 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 12, 17:10)
tipo tau reikia kursų pas mane?  Kokius vaisius siūlai?  biggrin.gif


cukinijas biggrin.gif

QUOTE(chiquitka @ 2012 09 12, 19:34)
smile.gif

Ok. Apie asmenynius motyvus smile.gif Kadangi nuo fotoaparato isigijimo fotografija visiskai apsedo mano galva ir pavoge visa laisva laika (kurio turejau pakankamai) pamaniau, kad praleisti metus laiko besimokant dalyko, kuris mane taip uzbure, butu labai idomu. Dar vienas is motyvu buvo tai, kad tuos metus gausiu praleisti apsuptyje zmoniu, kurie taip pat yra "pasinese" ant fotografijos, kas mano manymu yra neikainuojama. Plius beveik visas kursas yra sukurtas ir destomas Airijoje pakankamai garsaus, dirbancio fotografo (ne kokio teoretiko). Nemazu faktorium buvo ir tai, kad Airijos mokymo sistema yra visiska priesingybe Lietuviskai - cia viskas pagrista praktika ir mastymo vystymu. Kaip pavyzdi galiu papasakot kad ir apie vakaryksti namu darba - uzduotis - research Martin Parr. Uzduoties tikslas susipazinti su autorium, jo nuotraukom, susidaryti SAVO nuomone apie jas (kad ir kokia ji butu). Jokiu gime/mire/mokesi/vede ir kitu bejausmiu faktu zubrinimo, taip megstamo LT mokymosi istaigose. Aktualu tik jausmai ir mintys, kuriuos jo kuryba sukelia man ir kaip juos galeciau panaudoti savo fotografijoje.
Metu gale gausiu kvalifikacijos sertifikata ir turesiu paruosta portfolio arba stojimui i tolesnes studijas arba potencialiam darbdaviui/savo bizniui. Bet pasikartosiu, kad ne del popergalio ejau mokytis. Anksti speliuoti ka is to kurso apturesiu ateiti, ar tai virs profesija ar taip ir pasiliks tik kazkuom labai artimu man wub.gif
Sutinku, kad pilnai imanoma mokytis ir savarankiskai, ta ir dariau 9 menesius smile.gif , bet labai norejosi kazko daugiau, ypac kasdienies bendraminciu kompanijos. blush2.gif Ir su tuom, kad daznai savamoksliai buna zymiai geresni uz zmones su "poperiukais" irgi 100% sutinku  4u.gif
Kurso moduliai:
Digital Photography
Image Processing
Photography Techniques
Colour Photography
Documentary Photography
Black and White Photography (dark room)
Portrait Photography
History of Art & Design
Start your own business
Communications
Work Experience (cia geras biggrin.gif destytojas turi realiu savo klientu, kurie nepriestarauja tam, kad kai jis turi su jais darbo, jis atsivestu su savim dar 20 kepamu fotografu, kurie ta darba atliks kartu su juom blink.gif biggrin.gif )


na čia ne kaip bakalauras ir ne magistras, o tarsi parengiamieji kursai, kas yra visai kas kita, negu siūkoma kad ir Vilniaus kolegijoje fotografijos specialybėje ar VDA. skamba gerai, linkiu sėkmės ir įkvėpimo wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2012 09 12, 18:36)
Ciquita , noriu pas tave...  blush2.gif  a turi kamurkę kokią ir da vietų kitiem metam yr kaži pas jumis ten? biggrin.gif

Tai ko ne biggrin.gif Airija didele biggrin.gif Jau tiek emigrantu tilpo, tilps ir dar viena ziniu istroskusi lotuliukas.gif
QUOTE(erikamaja @ 2012 09 12, 18:48)
Na, kad SM tobuliausi kursai tai faktas biggrin.gif
Nu, bet ir čia pasaka.
Gero Tau pasikrovimo. Tai, kad būsi šalia tokių pat ligonių manau pats didžiausias pasakos gerumas.
Sekmės Tau.

Kad tikrai ne be jusu, SM raganu, pagalbos isimylejau fotografija taip stipriai wub.gif
Aciu, mergaites visom uz palinkejimus 4u.gif
Vakaro skaitiniai ir vaizdine medziaga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 09 12, 22:46)
cukinijas biggrin.gif


nemėgstu.


Klausykit, skelbiu konkursą. (jaučiu nusivilsit, kai sužinosit koks prizas biggrin.gif )

Kadangi ne paslaptis, jog man patinka portretai, ir jų šioje temoje pasiilgstu, tad tebūnie tokia ir tema. Labiausiai patikusio portreto (sakykim žmogaus atvaizdo) autorei ar autoriui išsiųsiu atviruką bigsmile.gif taip pat su portretu/žmogaus atvaizdu. Bus ir autoriaus parašas (suorganizuosiu autografą kaip nors).

Taisyklių kaip ir nėra. Labiausiai patikusią foto išsirinksiu už savaitės, kitą trečiadienį. Gali būti jb, spalvota, skaitmena, juosta. Svarbu... na patys suprantat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 rugsėjo 2012 - 21:54
Labas vakarėlis 4u.gif

kartoju 4ND ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 09 12, 22:53)
nemėgstu.
Klausykit, skelbiu konkursą. (jaučiu nusivilsit, kai sužinosit koks prizas  biggrin.gif )

Kadangi ne paslaptis, jog man patinka portretai, ir jų šioje temoje pasiilgstu, tad tebūnie tokia ir tema. Labiausiai patikusio portreto (sakykim žmogaus atvaizdo) autorei ar autoriui išsiųsiu atviruką  bigsmile.gif  taip pat su portretu/žmogaus atvaizdu. Bus ir autoriaus parašas (suorganizuosiu autografą kaip nors).

Taisyklių kaip ir nėra. Labiausiai patikusią foto išsirinksiu už savaitės, kitą trečiadienį. Gali būti jb, spalvota, skaitmena, juosta. Svarbu... na patys suprantat.

Kur siųsti foto? kelti čia? ar tau asmeniškai? smile.gif Prizas visai nenuviliantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 12 rugsėjo 2012 - 22:06
QUOTE(Afrė @ 2012 09 12, 23:04)
Kur siųsti? smile.gif Prizas visai nenuviliantis mirksiukas.gif
į temą reikia kelti foto. Tuo pačiu ir komentarų sulaukit smile.gif

Mauskiuke, užskaitau. Faini ND. Jei nesulauksi šįvakar reikiamo skaičiaus taip, tai nuo savęs dar porą pridedu bigsmile.gif
GAl į mokines nori pas mane, virtualiai? už virtualius vaisius biggrin.gif Toks jausmas, kad su tavim nebūtų sunku, greitai pramoksi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 12 rugsėjo 2012 - 22:10
.mauskiuke.-žavinga bigsmile.gif čia ne užskaitymas, ND nesu padarius...
Atsakyti
.mauskiuke., užskaitau

Yvette, kurioje dalyje DE gyveni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 12 rugsėjo 2012 - 22:13