Įkraunama...
Įkraunama...

Kokiais būdais taupote pinigus?

QUOTE(FLight @ 2015 08 31, 09:48)
Šiuo metu auklės, ne mamos, renkasi, kur jos dirbs, auklei turi būti patogus atstumas, patikti namai, šeima - kadangi darželiuose su vietom problematiška, auklės yra labai paklausios ir gali diktuoti sąlygas.

Labai taiklūs pastebėjimai drinks_cheers.gif
Mokam 550 €, bet tik mažo vaiko priežiūra (ir po mokyklos prailgintos grupės keliskart per sav reiks pirmoko namie sulaukt). L.didelės auklių kainos, kol ieškojau, tai ir 600-650 € prašė (atseit trys vaikai. Juokas 14-us metus einantį žmogų kaip "vaiką" skaičiuot doh.gif Ir išvis du vyresnėliai - m-kla, būreliai (nei vežiot, nei pasitikt), tai namie reti svečiai bus)
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 08 31, 15:20)
(atseit trys vaikai. Juokas 14-us metus einantį žmogų kaip "vaiką" skaičiuot doh.gif


drinks_cheers.gif doh.gif
Aš samdydama aukles, perspėdavau, kad kartais namuose bus ir kitų vaikų (12, 8 metų), bet taip pat aiškiai pasakydavau, kad auklė už likusius du neatsako, jų žiūrėti neturi, su jais žaisti ir kt. nereikia, valgyti jiems daryti nereikia. O maniškiai paprastai dar ir savo kambariuose antrame aukšte nulindę, o auklė su mažuoju - pirmame, žodžiu, net susitikti sudėtinga. Kartais dukra su auklyte išsiprašydavo kartu eiti pasivaikščioti - kai ji eidavo su mažiaus vežimu. Kartais pasikalbėdavo. Nežinau, kaip būčiau sureagavusi, jei auklės būtų pradėjusios skaičiuoti TRIJŲ vaikų priežiūrą biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(FLight @ 2015 08 30, 18:35)
Nuo rudens tikriausiai įjungsime taupymo režimą pilnu pajėgumu, einama link to. Žiūrėsime, kaip seksis, galėsiu ir pasidalinti. smile.gif



QUOTE(FLight @ 2015 08 31, 16:05)
Jei kiti gyvena misdami vien bulvėmis ir duona, ir jiems tai  - taupymo programa, nebūtinai taip  turiu gyventi ir aš. Aš dar ir lašišos  bei  krevečių su vynu nusipirksiu, taupydama  biggrin.gif  Kiekvienam - savos galimybės 4u.gif



Taupymas pilnu pajėgumu, su lašiša, krevetėmis ir vynu bigsmile.gif
Reiks ir man jungti pilną pajėgumą, nes taupant daliniu pajėgumu sau leidžiu tik sūrį ir rūkytą kiaulės ausį su alumi lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, tai ne visai taupymas, kai iš esmės taupyti nereikia, nes ar taip ar taip yra atliekamų pinigų.
Atsakyti
Pavydziu kas sugeba susitaupyti, man nei pro kur, tikriausiai gavus alga reik, kad kas ja atimtu ir y seifa padetu doh.gif vis prisigalvoju kazkokiu nauju islaidu, tai to reikia, tai to, o ziurek jau ir anas baigesi..
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 01, 06:44)
Na, tai ne visai taupymas, kai iš esmės taupyti nereikia, nes ar taip ar taip yra atliekamų pinigų.


Taupymas tik tada, kai pinigų pakanka duonai su vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 01, 07:44)
Na, tai ne visai taupymas, kai iš esmės taupyti nereikia, nes ar taip ar taip yra atliekamų pinigų.

Aš niekada nesu turėjusi tokių pajamų, kad pristigtų laiko ar fantazijos visiems gaunamiems pinigams išleisti. Man pinigų lieka ne todėl, kad "atliekami", o todėl, kad atidedami (taupomi).

QUOTE(FLight @ 2015 09 02, 10:37)
Taupymas tik tada, kai pinigų pakanka duonai su vandeniu?

Jei sudėjus visas pajamas užtenka tik duonai su vandeniu, tai koks dar taupymas. Tai turėtų būti vadinama "išgyvenimo būdai" ar panašiai.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 09 02, 09:37)
Taupymas tik tada, kai pinigų pakanka duonai su vandeniu?

na, aš sakau, kad taupau, permetu kiekvieną mėnesį į kitas sąskaitas pinigų sumas, nes jei nepermesčiau, jos kauptųsi einamojoje ir tiek. Tai toks čia ir taupymas.
Na ir vienas dalykas, kai taupai atsisakydamas kokio papildomo malonaus niekalo, ir kai taupai neleisdama sau kelis metus atnaujinti garderobo ar paatostogauti kur nors normaliai.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2015 09 02, 09:52)
Jei sudėjus visas pajamas užtenka tik duonai su vandeniu, tai koks dar taupymas. Tai turėtų būti vadinama "išgyvenimo būdai" ar panašiai.

Tokiu atveju ne apie taupymą reiktų galvoti, o apie pajamų didinimą.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 09 02, 09:55)
Na ir vienas dalykas, kai taupai atsisakydamas kokio papildomo malonaus niekalo, ir kai taupai neleisdama sau kelis metus atnaujinti garderobo ar paatostogauti kur nors normaliai.


Žinoma, kad skirtumas yra. Bet esmė ta pati - taupymas, pinigų atidėjimas kažkam kitam.
Atsakyti
Štai kas yra taupymas iš didžiosios raidės - Ingvar Kamprad. Tiesa, man iki 1993 metų Volvo automobilio vairavimo dar toli.

O realiai taupymas yra elementaru - kai kas mėnesį išleidi mažiau nei uždirbi.
Atsakyti
Sveiki nežinau ar į tą temą papuoliau bet visgi paklausiu 4u.gif
kaip manote, kur geriausia laikyti taupomus pinigus?
kokius būdus jus laikote geriausiais? namuose laikyti baisu, o bankai irgi nekelia susižavėjimo..ką manote apie taupymą kredito unijose? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti