Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR - 15 tema

QUOTE(Gurmano @ 2012 09 25, 11:20)
Kada tie kamsciai???  blink.gif Kaip suprast, pastoviai?

neįsivaizduoju kur tie kamščiai,nebent pačioj Kirtimų gatvėj,bet kiek ten jos tėra irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2012 09 25, 13:30)
neįsivaizduoju kur tie kamščiai,nebent pačioj Kirtimų gatvėj,bet kiek ten jos tėra irnesakyk.gif

karsta.gif jau buvau persigandus..
Mums skrydis 18.45 val. darbo diena. Tai ten buti~16.30.. ir kaip tik imanomi kamsciai doh.gif Bet gal po darbo nebuna.. tik ryte??
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2012 09 25, 13:30)
neįsivaizduoju kur tie kamščiai,nebent pačioj Kirtimų gatvėj,bet kiek ten jos tėra irnesakyk.gif



QUOTE(Gurmano @ 2012 09 25, 13:42)
karsta.gif jau buvau persigandus..
Mums skrydis 18.45 val. darbo diena. Tai ten buti~16.30.. ir kaip tik imanomi kamsciai  doh.gif  Bet gal po darbo nebuna.. tik ryte??


buna rytais ilgiausias kamstis per visa tilta ir nuo aplinkelio zirniu gatves.. bet pastebejau dazniausiai rytais.. man bremeno skydziui pastoviai ten stringu.. po darbo visi kaip tik is ten vaziuoja tai link orouosto rodos neblogas pravaziavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne karto neteko atsidurti kamsty, vaziuojant i Kauno oro uosta thumbup.gif

Del Vilniaus taip nesidziaugciau- baltarusiai sukels kainas doh.gif gerai ryanair'ui, blogai- lt keliautojams g.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2012 09 25, 16:20)
Del Vilniaus taip nesidziaugciau- baltarusiai sukels kainas  doh.gif gerai ryanair'ui, blogai- lt keliautojams g.gif

Visur politika
Atsakyti
Neveltui buves Kauno oro uosto direktorius pirmasis 'pasipuste padus'
Nuoroda

Gaila paprastu darbuotoju. Tikrai buvo neblogas kolektyvas, kurio taip pat laukia reorganizacija po lapkricio 7d unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 25 rugsėjo 2012 - 15:45
QUOTE(Tora 5 @ 2012 09 24, 16:18)
Tai,kad Lietuva apskritai tokia nedidele biggrin.gif Klaipedieciams manau didelio skirtumo nera,ar Kaunas, ar Vilnius. smile.gif

ech tikrai didelis skirtumas, papildomai vaziuoti virs valandos, ypac kai nakti parskrendi. ech verysad.gif
Atsakyti
nu as dažnai vienu reisu skrendu,kuris išskrenda 11:15, tai pastoviai kamštį stovim gera pusvalanduką.. ax.gif
Atsakyti
noejau paklausti per kiek ilgiausiai turi ateiti patviritnimas? kelis kartus uzsakinejau tai ta pacia diena ir gavau, o si karta turejau dovanu kupona, juo pasinaudojau uzsakineama bilietus, pilnai tilpau i ta suma, uzsakiau, kreditkes duomenu neprase, nevedziau, net pilkai uzzymeta buvo, man rodos ne rasyti ten negalejau nieko. pasta nurodziau gerai, bet patvirtinimo negavau, koduka gavau, pasitikrinti galiu per j tinklapi, bet va rastisko patvirtinimo ir nera:(
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2012 09 25, 21:23)
noejau paklausti per kiek ilgiausiai turi ateiti patviritnimas? kelis kartus uzsakinejau tai ta pacia diena ir gavau, o si karta turejau dovanu kupona, juo pasinaudojau uzsakineama bilietus, pilnai tilpau i ta suma, uzsakiau, kreditkes duomenu neprase, nevedziau, net pilkai uzzymeta buvo, man rodos ne rasyti ten negalejau nieko. pasta nurodziau gerai, bet patvirtinimo negavau, koduka gavau, pasitikrinti galiu per j tinklapi, bet va rastisko patvirtinimo ir nera:(

Spam'a tikrinot ?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 25, 21:31)
Spam'a tikrinot ?

tikrinau, ir dabar va pagalvoja, kad turbut tas kuponas galioja 12 men. na kaip cia paaiskinti - kuponas galioja iki spalio 29 dienos. tai matyt ir isskristi turejau iki to laiko, o bilietus nupirkau lapkricio men, bet leido pirkti, ir iki galines tos lenteles priejau, bet va patvirtinimo negavau. tai turbut butent sis variantas ir bus. bet ant dovanu kupono tik galiojimo laikas iki kada pirkti galiu, tai pagalvojau, kad iki to laiko ispirkti turiu, o skristi galiu ir veliau, bet matyt klydau taip galvodama:(
Atsakyti
Jei koda gavai, ir rodo CONFIRMED, tada jokiu bedu nematau
Atsakyti