Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės. 31 tema

QUOTE(vaiduuse @ 2012 09 20, 14:40)
turiu 1 kl. Šaltinėlio Cd. Reikia?

Reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 09 20, 19:08)

Tai kad pašte yra, pati jį atsiunčiau, nebent naujas dabar išleistas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 09 20, 17:03)
Išbandėm smile.gif , žadėti pvz. pašte

Šauniai pavyko. clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2012 09 20, 18:10)
Tai kad pašte yra, pati jį atsiunčiau, nebent naujas dabar išleistas mirksiukas.gif

Nemoku ieškoti...Pirmame pašte? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GEG @ 2012 09 20, 15:57)
aš skaičiuoju kaip dvi klaidas.
kiekvienais metais bent po vieną vaiką rasdavome  doh.gif
o įdomiausia, kad tos bjaurybės, pas tikrai švarius ir tvarkingus vaikus užsiveisia. verysad.gif


Mano pačios sūnus prieš keturi metus buvo parsinešęs iš mokyklos. Landynėlės lyg ir neužlaikau. lotuliukas.gif Bet pasigavo. Ot, tai buvo išgąsčio tėvams. Paskambinau mokytojai, pranešiau ir pora dienų palaikiau namie, kad nenuneštų kitiems. O dauginasi akimirksniu. Rodos tik vieną pamačiau, kol viską sutvarkiau pilna galva. Pirkau vaistus.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2012 09 20, 19:14)
Nemoku ieškoti...Pirmame pašte? unsure.gif

Antrame pašte lietuvių klb.pirma klasė, 2011-09-05
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 09 20, 18:17)
Mano pačios sūnus prieš keturi metus buvo parsinešęs iš mokyklos. Landynėlės lyg ir neužlaikau. lotuliukas.gif Bet pasigavo. Ot, tai buvo išgąsčio tėvams. Paskambinau mokytojai, pranešiau ir pora dienų palaikiau namie, kad nenuneštų kitiems. O dauginasi akimirksniu. Rodos tik vieną pamačiau, kol viską sutvarkiau pilna galva. Pirkau vaistus.

Pas mano dukrytę klasėje pernai buvo šita bėda. Maniškė neturėjo, stebėjau, bet tuo metu jaučiausi baisiai, visi vienas kitą kaltino, nes nežinojo, nuo ko prasidėjo (žinojo auklėtoja, seselė, aš irgi žinojau, bet gi negalima buvo viešinti, nei tėvams slapta pasakyti, nei vaikams), buvo patyčių ir t.t. Ačiū D. viskas baigėsi gerai, sunkiai, bet ištvėrėme tą laikotarpį ir kolkas dabar ramu mūsų mokykloje ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2012 09 20, 17:52)
antrokai mirksiukas.gif

gal kas turite kokią istoriją arba pasakaitę, gal skaidrių apie ežiuką - ruosiuosi atvirai dailės technologijų pamokai. Pravers viskas. group.gif net draugiški patarimai


Šį tą siunčiu į paštą apie ežiuką. Bet atrodo, kad šitą medžiagą jau siunčiau.
Atsakyti
Gal kas turite patirties kaip įdomiai ir linksmai atšvęsti mokytojo dieną. Aš čia apie tą rimtąją dalį biggrin.gif Kažkaip iki šiol vaikai eilėraštukų padeklamuoja, dainelių padainuoja ir viskas. Šiais metais galvojam gal paorganizuoti kokias pamokas mokytojams. Kelios pasiaukosim, pavargsim, bet galvoju vis linksmiau bus. Gal turite kokios geros patirties.
Atsakyti
Nusiunčiau į paštą neblogą nuorodą klasės valandėlėms, manau, kad pritaikysit ax.gif . O gal jau žinojot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gitė @ 2012 09 20, 18:14)
Gal kas turite patirties kaip įdomiai ir linksmai atšvęsti mokytojo dieną. Aš čia apie tą rimtąją dalį biggrin.gif Kažkaip iki šiol vaikai eilėraštukų padeklamuoja, dainelių padainuoja ir viskas. Šiais metais galvojam gal paorganizuoti kokias pamokas mokytojams. Kelios pasiaukosim, pavargsim, bet galvoju vis linksmiau bus. Gal turite kokios geros patirties.

Paprašykite iš kiekvienos klasės poros mamyčių, kad pravestų po vieną pamoką savo vaikų klasėje. Išbandytas variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 09 20, 16:40)
turiu 1 kl. Šaltinėlio Cd. Reikia?
Klausimą labai aktualų turiu: kaip skaičiuojate klaidas diktante - ar žodžius "namą", "galvą", jei juose neužkabinta nosinė, skaičiuojate kaip 2 klaidas, ar kaip vieną (nemoka taisyklės Ką?)? Kuo tolyn, tuo man neaiškyn darosi... g.gif


Tos pačios taisyklės dvi pirmas klaidas skaičiuoju kaip vieną, o jau kitas jau , kiek yra, tiek ir skaičiuoju g.gif
Atsakyti
Jau praidėjo aplinkosauginis projektas "Mes rūšiuojame".
http://mesrusiuojam....-blog-postas/5/
Atsakyti