Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant :)

QUOTE(Simumu @ 2012 09 28, 11:06)

Pasidalinsiu dar keliom idėjom:
Vairuojantiems planuoju pirkti (jei tik tw bus akcija) gremžtukus automobiliams, o taip pat skudurėlius langams. Esu vairavus kelis giminių automobilius, jiems tikrai jų trūksta  lotuliukas.gif Bet čia bus tik vairuojantiems.



dar eglutę- kvepaliuką pridėk smile.gif
aš pvz pati sau nenusiperku, o sesers dovanotas man visus metus kvepia smile.gif
Atsakyti
O, labai super bus thumbup.gif
Manau jau šį savaitgalį sėsiu prie pirmųjų dovanų gaminimo biggrin.gif Arba bent laiškus pradėsiu rašyti. Visvien jų tikrai nemažai prisireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 28, 09:06)
Ruošiausi suvardinti žmones, kuriems planuoju dovanoti dovanas... Išsigandau ir ištryniau, nes jų turbūt gausis per 50  doh.gif

blink.gif nu duodat. Aš turbūt su 50 žmonių net nebendrauju per metus, ką jau kalbėt apie dovanas.
QUOTE
Vairuojantiems planuoju pirkti (jei tik tw bus akcija) gremžtukus automobiliams, o taip pat skudurėlius langams.

Aš jokiu būdu ne piktai, bet gal geriau mažiau dovanų gavėjų pasirinkti, kad dovanos įdomenės gautųsi. Aš iš tų žmonių, kuriems Kalėdinės dovanos yra tokie daiktai, kurie suteikia žmonėms malonumo, tikrai nesuprasčiau, jeigu man kas skudurėlių su gremžtukais padovanotų, tada jau geriau šokolado plytą, bent skaniai suvalgyta bus ir malonumo jausmas apturėtas.

- - - -

Mano Kalėdų fronte po kol kas nieko naujo. Antra savaitė prie atvirukų sėdžiu, jau idėjos baigiasi ax.gif Dar nužiūrėjom sūnėnui šlepetes fainuolines, o kitiems artimiesiems idėjų nerasta, net baisu daros.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 09 28, 19:50)
tikrai nesuprasčiau, jeigu man kas skudurėlių su gremžtukais padovanotų, tada jau geriau šokolado plytą, bent skaniai suvalgyta bus ir malonumo jausmas apturėtas.

O aš manau jei gražiai supakuoti, dar kaip viena narė rašė pridėti eglutę-kvepaliuką, ar dar kažką mašinos priežiūrai pridėti, tai kodėl gi ne? Aišku jei vien skudurėlį dovanoti tai tikrai ne, bet jei viską gražiai apipavidalinant, kodėl gi ne? thumbup.gif
Atsakyti
Del tu skudureliu idėja visai ne siaip kilo. Tenka daznai giminių masinas vairuoti, tai nezinau kas jiems, bet nesugalvoja kad tokie dalykai reikalingi buna ... arba dar geriau apserksnijui stikla nuolaidu kortele gramdyti doh.gif man sitai lygiai tokia pati gera dovana atrodo, kaip ir šlepetes
O paprastai ju ir nesiruošiu teikti smile.gif jei dovanoju, skiriu daug demesio dovanai. ax.gif
O 50 nera daug, kai gimines plačios ir draugams demesio norisi padovanoti. ax.gif nors daliai chebros dovanu nepirksiu, bet kaip minėjau demesio rodysiu - planuoju rasyti laiškus, gal tuo paciu kokia pasakaite/istorija kiekvienam sukurti.
ir su visais bendrauti nesunku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simumu: 28 rugsėjo 2012 - 21:56
QUOTE(Simumu @ 2012 09 28, 20:52)
Del tu skudureliu idėja visai ne siaip kilo. Tenka daznai giminių masinas vairuoti, tai  nezinau kas jiems, bet nesugalvoja kad tokie dalykai reikalingi buna ... arba dar geriau apserksnijui stikla nuolaidu kortele gramdyti   doh.gif

Tai nusiperki sau ir turi, kai žinai, kad pas negeruolius gimines važiuosi, kurie stiklų nenusivalo, šmaukšt į rankinę ir turi biggrin.gif
QUOTE
man sitai lygiai tokia pati gera dovana atrodo, kaip ir šlepetes

Eilinių šlepečių irgi niekad niekam nedovanočiau, o va ant bajerio visokios labai gerai sueina ir kaip dovanos kažkam ir kai pati gaunu smile.gif
QUOTE
O 50 nera daug, kai gimines plačios ir draugams demesio norisi padovanoti.

Man asmeniškai 50 tai nerealus skaičius. Dovanas su SB perkame tik vienas kitam, abiejų tėvams bei broliams ir mūsų sūnėnui, visi kiti gauna atvirutę paštu ir to per akis. Į bankrotą sueičiau, jeigu tetoms, pussesėrėms ir t.t. pirkinėčiau.
QUOTE
ax.gif  nors daliai chebros dovanu nepirksiu, bet kaip minėjau demesio rodysiu - planuoju rasyti laiškus, gal tuo paciu kokia pasakaite/istorija kiekvienam sukurti.
ir su visais bendrauti nesunku  biggrin.gif

Smaguma, bet, manau, kad kiekvienam skirtingą laišką ar pasakaitę sukurti labai jau daug laiko užims, beigi, nemanau, kad kiekvienas įvertins kruopštų darbą. Pačiai kažkada pasakaites teko dovanoti, tai numesta buvo į kampą po poros minučių, taip pikta tada buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 28 rugsėjo 2012 - 22:03
As sveikinsiu kiekviena individualiai ir laiškus rasysiu tiems, kas tai vertina, tai problemos tame nematau biggrin.gif
Oi, pirkti as ir pati i bankrota sulisciau, bet manau 90% bus rankų darbo. Beje, del tu sluosciu galvoju reiktu atitinkamos kalediskos medžiagos ir apsiuvus krastelius biggrin.gif zodziu, laiko dar daug, idejas spėsiu isgeneruoti biggrin.gif

O man klausimas kilo - ar daro mini scenarijų dovanu teikimui ? Klausiu, nes kai svenciu su mamos puse, musu susirenka apie 20 ir vis smagiau snieguole apsirengti, kazka sugalvoti.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 09 28, 18:50)
Aš jokiu būdu ne piktai, bet gal geriau mažiau dovanų gavėjų pasirinkti, kad dovanos įdomenės gautųsi. Aš iš tų žmonių, kuriems Kalėdinės dovanos yra tokie daiktai, kurie suteikia žmonėms malonumo, tikrai nesuprasčiau, jeigu man kas skudurėlių su gremžtukais padovanotų, tada jau geriau šokolado plytą, bent skaniai suvalgyta bus ir malonumo jausmas apturėtas.


Man patiko skudurėlių/gremžtukų/eglutės formos kvepaliukų idėja, nes žinau, kam tai būtų puiki dovana. Kiekvienam savo,

QUOTE(Sorceress @ 2012 09 28, 23:02)
Eilinių šlepečių irgi niekad niekam nedovanočiau, o va ant bajerio visokios labai gerai sueina ir kaip dovanos kažkam ir kai pati gaunu smile.gif


Prieš kelis metus dovanojau naujakuriams 5 porų šlepečių komplektą didelėje šlepetėje (pamenate, tokių buvo Jysk). Šiemet buvo smagu vieną iš tų porų apsiauti. Jokia dovana pati savaime nėra gera ar bloga, viskas priklauso nuo dovanojančio ir dovanas priimančio santykių, vienas kito poreikų supratimo
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2012 09 29, 21:56)
Prieš kelis metus dovanojau naujakuriams 5 porų šlepečių komplektą didelėje šlepetėje (pamenate, tokių buvo Jysk). Šiemet buvo smagu vieną iš tų porų apsiauti. Jokia dovana pati savaime nėra gera ar bloga, viskas priklauso nuo dovanojančio ir dovanas priimančio santykių, vienas kito poreikų supratimo


Man smagi idėja,bet kojos jose tai bjauriai jaučiasi doh.gif svečiams kartais labai gerai
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2012 09 29, 19:56)
Jokia dovana pati savaime nėra gera ar bloga, viskas priklauso nuo dovanojančio ir dovanas priimančio santykių, vienas kito poreikų supratimo

Tikrai taip, 100% sutinku smile.gif kiekvienas skirtingiems asmenims dovanojam beigi savotišką supratimą apie tinkamas ar netinkamas dovanas turim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 09 29, 10:28)
O man klausimas kilo - ar daro mini scenarijų dovanu teikimui ? Klausiu, nes kai svenciu su mamos puse, musu susirenka apie 20 ir vis smagiau snieguole apsirengti, kazka sugalvoti.

zinau, kasd pas vienus pazystamus "ateina" i namus Kaledu senelis, vienas zmogus persirengia juo ir ateina su maisu ant peciu, liepia visiems (ne tik vaikams) eilerastuka pasakyt ir tik tada gauna dovana biggrin.gif
Atsakyti
pas mane yra beveik vsiems zmonems sarasas ka zadu dovanot, tik uosviui ne, nu jam tai visada problemos, jau atsibodo, sokoladai, riesutai ir vaisiai doh.gif
Atsakyti