Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų belaukiant :)

QUOTE(O cheri cheri @ 2012 10 03, 14:20)
Sorceress  super atvirutes, labai gražu  4u.gif
Matau, kad gyvenenčių UK ne aš viena, tai pareklamuosiu Glade kvapnes žvakes.  Kalėdoms perku "winter berries" arba "honey & chocolate" arba dar yra žalia pakuote su snaigėmis (pamiršau koks pavadinimas). Aną savaite Sainsburys jos buvo su akcija tik £2. Užpirkau ir sau ir dovanoms, nes kavpas labai geras, ir stiprus ir žvakė ilgai dega.

Mes supermarketinių kvapnių žvakių jau seniai nebeperkam, išbandėm visokiausias, bet kvapai sintetiniai, o ir kvepia tik nosi prikisus, kol neuždegtos, kitaip tariant, namai jomis nekvepia schmoll.gif Vienintelės, kurias tikrai mylim, tai Yankee Candle. Kainos nemažos, bet už tai kvepia stebuklingai ir dovanoms labai prabangiai atrodo, bet su tokiom kainom, tik geriems draugams and mylimiems giminaičiams dovanoti tinkamos hihihi.gif O Glade man tuo patinka, kad gražiai atrodo, puodelis gražios formos ir dekoruotas celofanas irgi mielas, bet kad pati žvakė šnipštas sad.gif

Dėkoju už pagyras atvirukams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 10 03, 14:26)
Atlekiu su atvirutėm keliom prisiduot, kad progresas Kalėdų link vyksta biggrin.gif Dedu nuorodas vietoj nuotraukų, kad neužkraut puslapio.

SUPER thumbup.gif
Atsakyti
Sorceress aš irgi prisidedu prie pagirų, nes tikrai labai gražios wub.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif pasirodo ir as jau apie kaledas svaigstu doh.gif pernai pridariau visokiu papuosaleliu, net i darba nunesiau, nes namie nebetilpo doh.gif siemet vel planuosiu daug ko prisidaryt, man labai patinka.dukrytei 5 metukai tai gal tures daugiau kantrybes siemet man padeti biggrin.gif darysim kalendoriu, matysim kaip iseis bigsmile.gif butinai pasirodysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2012 10 03, 16:43)
Mes supermarketinių kvapnių žvakių jau seniai nebeperkam, išbandėm visokiausias, bet kvapai sintetiniai, o ir kvepia tik nosi prikisus, kol neuždegtos, kitaip tariant, namai jomis nekvepia schmoll.gif Vienintelės, kurias tikrai mylim, tai Yankee Candle. Kainos nemažos, bet už tai kvepia stebuklingai ir dovanoms labai prabangiai atrodo, bet su tokiom kainom, tik geriems draugams and mylimiems giminaičiams dovanoti tinkamos hihihi.gif O Glade man tuo patinka, kad gražiai atrodo, puodelis gražios formos ir dekoruotas celofanas irgi mielas, bet kad pati žvakė šnipštas sad.gif

Dėkoju už pagyras atvirukams blush2.gif

Bent jau tas glade kur as perku ax.gif kvepia ne tik mano butas bet ir laiptine. Drauges apdovanosiu irgi uz tai, kad atejusios labai smalsauja kas pas mane sitaip skaniai kvepia.
Na bet del skoniu ir kvapu - kiekvienam savaip.... 4u.gif

Toliau Kalediniais dziaugsmais dalinames 4u.gif
Atsakyti
as jau vel laukiu Kaledu!
Atsakyti
Yankee Candle yra pasaka.... uzmaciau uzpernai pas draugus namie ( tiksliau, uzuodziau)... ir nuo tada jokios kitos man netinka biggrin.gif

as vakar "atidariau" Kaledu sezona oficialiai.... jau laukia tamsiam kambarely svenciu keletas grazuoliu marcipanu sokolade, kilograminis Stollen.... beveik viskas Kalediniam pyragui supirkta... tik rast laiko iskept kada.... zodziu, visu greiciu pirmyn! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smarty_978 @ 2012 10 04, 12:34)
Yankee Candle yra pasaka.... uzmaciau uzpernai pas draugus namie ( tiksliau, uzuodziau)... ir nuo tada jokios kitos man netinka biggrin.gif

Va va, mums irgi, bet kodėl smegeninė nusprendė jas pabandyt, tai neatsimenu, tikrai žinau, kad pas nieką kitą nesuuodėm hihihi.gif
QUOTE
as vakar "atidariau" Kaledu sezona oficialiai.... jau laukia tamsiam kambarely svenciu keletas grazuoliu marcipanu sokolade, kilograminis Stollen.... beveik viskas Kalediniam pyragui supirkta... tik rast laiko iskept kada.... zodziu, visu greiciu pirmyn! biggrin.gif

MMmmm skanumynai! biggrin.gif Aš užsimaniau vokiškus meduolius pabandyt kept (vok. lebkuchen), tik nežinau ar gerai gaunasi jie. Gal kuri bandet?
Atsakyti
tie vokiski meduoliai man labai skanus, ir galima taip graziai su glaistais "suzaist".... bet pati nesu kepus... kazkaip visada pasirodo lengviau is Lidl uz pora svaru nusipirkt kilogramini ju maisa ir triauskint blush2.gif
Atsakyti
Va va, man irgi taip atrodo, kad pigiau pirkt, nei gamint, ypač pastebėjau šitą tendenciją su sūrio pyragais. Pagamint vos ne £15, o nusipirkt, jau kad ir kokį brangų iš Waitrose, max £5, kur teisybė? lotuliukas.gif
Atsakyti
Norvegai turi tokius baltus sausainius, net nezinau kaip jie vadinasi, bet zodziu pernai as juos kimsau kaip isprotejus, ir viska verciau nestumui biggrin.gif Bet siemet sakiau tik jie atsiras prekyboje iskart uzsipirksiu, kep nesiruosiu, nes pernai kepiau ju tuos ''pepperkaker'' ir gavosi totalus kakutis doh.gif

bet, sakiau prisipirksiu kepykloj ir dekoruosiu pati, vis bus darbo ideta
Papildyta:
QUOTE(Sorceress @ 2012 10 04, 14:56)
Va va, man irgi taip atrodo, kad pigiau pirkt, nei gamint, ypač pastebėjau šitą tendenciją su sūrio pyragais. Pagamint vos ne £15, o nusipirkt, jau kad ir kokį brangų iš Waitrose, max £5, kur teisybė? lotuliukas.gif


cia tas pats su viskui ir visur, pica pas mus kavinej 150kr (70lt??) , atrodo kosmaras, bet va kar namie ja pasigamint tai virs 300 laisvai. Tortai irgi. Juk jie ten perka didmena produktus, ir visokiu ss.... , o mes gi stengiames gerus pirkt, gamint kaip sau, o ne kaip pardavimui. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aea @ 2012 10 04, 14:46)
as jau vel laukiu Kaledu!

as ir smile.gif tas laukimas toks smagus buna, ypac po veliniu smile.gif reikia pradeti ieskotis ideju namu papuosimui, kad veliau spet pasidaryti viska smile.gif
Atsakyti