Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis išvyksta ilgam....

Labas dienas lotuliukas.gif

As jau po TA bigsmile.gif viskas thumbup.gif pasirodo gavau ir as ta siuntima gimdyt, ake pasimt kai vaziuosiu. slapimo ir kraujo tyrimai thumbup.gif gine sake kaip ne nestuke.gif ir jei ne visada mano tokie tyrimai tai manytu kad kokio kaimyno pristatau lotuliukas.gif streptokokas neisaugo thumbup.gif zodziu kaip gine pasake galiu vaziuot ramiai gimdyti bet kuria minute.
labai isamiai atliko ekokopa, vis dar esam riuzavos wub.gif sveriam 3200 bigsmile.gif sake iki 4kg vargiai isaugsim bet busim tikrai nemazos lotuliukas.gif nu reik manyt paziurejus i tete ir mama lotuliukas.gif
vandenys tvarkoj, placenta ok kaip ir turi buti tokiam laikui. tikrai nesedim, isitaise gimdymui kaip priklauso.
pagal dubens kaulus tureciau drasiai isgimdyti pati, bet paklause gal galvoju apie cp, tai sakiau schmoll.gif bandysiu pati, tai sake jei jau matysiu kad labai blogai ir negaliu pakelt skausmo nevaidint didvires ir paprasyt nuskausminamuju.
kas dar sake galiu atsipalaiduot ir laukt susitikimo wub.gif
Atsakyti
Liuks Afi 4u.gif O tai nesake dar ateit pas gyd.ar cia jau atsisveikino su visu g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 12, 10:21)
Liuks Afi 4u.gif O tai nesake dar ateit pas gyd.ar cia jau atsisveikino su visu g.gif


sake jei iskils kokiu dar klausimu ar neramumu tai be isankstinio uzsirasymo galiu atbegti priims, o jei jausiuosi gerai vaikutis judes galiu ramiai atvaikscioti iki gimdymo, tik sake jei veluos tada jau vykti pas ja arba i dienos stacionara
Atsakyti
Nu bet kaip idomei,iki termino galo pagal sm liniuote tau 21 d.tai kone menesis (nu cia stambiai paemus) g.gif Pas mane terminas spalio 20d.bet dar i knygele uzrasytas 22d.echo ..(bet cia viskas verciasi ,nes gyd.sake 2 sav.anksciau gimdyt gausiu)
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 12, 10:50)
Nu bet kaip idomei,iki termino galo pagal sm liniuote tau 21 d.tai kone menesis (nu cia stambiai paemus) g.gif Pas mane terminas spalio 20d.bet dar i knygele uzrasytas 22d.echo ..(bet cia viskas verciasi ,nes gyd.sake 2 sav.anksciau gimdyt gausiu)


as liniuotes nepakeitus blush2.gif realiai man tik 17 dienu su siandien liko lotuliukas.gif mano gimdymas is spalio 3 jau senai nukeltas i rugsejo 28, bet as vis tikiuosi kad gims spalio 3 tai ir nekeiciu liniuotes ax.gif
Atsakyti
kaip smagu skaityti apie nestukes, regis pati laukciausi biggrin.gif atrodo lyg pati noreciau tokio maziuko. smile.gif

oksaniux> o kaip tavo sunus reaguoja kad bus naujas seimos narys??? man kazkaip labai idomu kaip tokio amziaus vaikai ar jie nori to maziuko leliuko kaip supranta ta gimdyma ir nestuma smile.gif
Atsakyti
Nu is pradziu vaikui buvo sokas doh.gif Ejom pas psichologa ,nes vaikui atrode ,kad mes ji isvesim i vaiku namus ,nes atsiras naujas ,grazesnis mazas vaikas doh.gif Bet paskui bendrom pastangom viskas issisprende,dabar labai laukia ,einam kartu rubeliu pirkt -leidziu jam isrinkt..buna aisku ,kad supavydeja,kodel tiek leliui perki ,o man ? biggrin.gif Dabar net gimdyme sake nori dalyvaut lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 12, 12:47)
Nu is pradziu vaikui buvo sokas  doh.gif Ejom pas psichologa ,nes vaikui atrode ,kad mes ji isvesim i vaiku namus ,nes atsiras naujas ,grazesnis mazas vaikas  doh.gif Bet paskui bendrom pastangom viskas issisprende,dabar labai laukia ,einam kartu rubeliu pirkt -leidziu jam isrinkt..buna aisku ,kad supavydeja,kodel tiek leliui perki ,o man ? biggrin.gif Dabar net gimdyme sake nori dalyvaut lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


saunuolis vaikinas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Nusimato turbut greitu laiku "giminiu susitikimas "(su ironija sakau ax.gif bet toks gyvenimas)-siandien mociutei visai blogai ,mama budi ..nu kaip taip greitai "sugriuvo" mociute po senelio mirties ..buvo samoninga,stipri ir guvi ...o va dabar verysad.gif ne metu nepraeis ir vel laidotuves..
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2012 09 12, 15:13)
Nusimato turbut greitu laiku "giminiu susitikimas "(su ironija sakau ax.gif bet toks gyvenimas)-siandien mociutei visai blogai ,mama budi ..nu kaip taip greitai "sugriuvo" mociute po senelio mirties ..buvo samoninga,stipri ir guvi ...o va dabar  verysad.gif ne metu nepraeis ir vel laidotuves..


sveikatytes tavo mociutei 4u.gif
Atsakyti
sveikatytes mociutei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dekui mergaites 4u.gif Bet kai pagalvoju ir prisimenu kaip mano seneliai graziai pragyveno kartu ,pokario metu runkelius sake valge ,paskui prasigyveno ir 3 vaikus uzaugino ir tik viena karta sake buvo susipyke ,nes senelis viena karta gyvenime prisigeres parejo ,tai mociute jam su samciu per galva uzvaziavo lotuliukas.gif Ir is tikruju nesu maciusi jokiu isgerimu nei pas ju kieme ,nei kad patys per bulviakasy kam siulytu g.gif
Atsakyti